Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım 14-16 haftalar arasında tamamen bitmese bile çok azalır sabret unutuyor bile insan bulantıları... senin ikinci gebelik olduğundan çabuk hissetmeye başlamışsın ne güzel:D allah cümle isteyenlere nasip etsin hayırlısıyla sağlıklısıyla...

amin,inşallah rabbim cümle bebek isteyen bütün kardeşlerime nasip eder.

merhaba arkadaşlar ben kayıt olalı 1 yıl olmuş uzun bir aradan sonra tekrar buradayım.özlem hanım yazınız dikkatimi çekti bende birşeyler yazmak istedim...bende birkaçkez düşük ve boşgebelik geçirmiş ve şuanda tekrardan hamile olan biriyim sizinle paylaşmak isterim.son adetim benimde 21.eylül :) eylülünmü ekiminmi 31.indeki hcg değeriniz o?doktora gitmedinizmi?ben geçen hafta salı günü gittim 6 haftalık olmuşuz ve çok şükür kalpatışlarını duydum müthiş bir duygu rabbim bana size ve bütün bebek isteyenlere hayırlısını nasip etsin inş...

Kızlar dr bana progestan verdi 100 ml gr cumartesş başla 15 gün kullan adet olucaksın dedi adetimin 2 nci günü gidecekmişim hormon testi yapılacakmış
adetimin o kadar az olması normal değilmiş şimdide adet beklicez

ceylanım canım sen kan teesti mi yaptırdın yoksa idrar mı negatif çıktı adet olmazsan bir de kan baktır güzelim benim kanda bile çıkmamıştı 3 gün geçince biliyorsun...

Son düzenleme:
alah razı olsun canım kardeşim.rabbim hiçkimseye yaşatmasın inşallah. amin canım inşallah bebek isteyen tüm kardeşlerime sorunsuz bir gebelik ve sağlıklı salih bir evlat nasip eder. bende burda sevdiğim canım kardeşlerimle olmaktan çok mutluyum.çok sıkıntılı günler geçirdim,moalim çok bozuktu o nedenle giremedim.birde sizlerin moralini bozmak istemedim.ama çok şükr şuan iyiyim hamdolsun.

canım benim sıkıntılar paylaştıkca azalır unutma... senin moralinin bozuk olduğunu tahmin ediyorduk zaten canım şimdi daha iyisin ya çok şükür değerlerinde düşmüş ameliyat olmak zorunda kalmamana çok sevindim allah çok çok iyi etsin inşallah en kısa zamnda bu günleri unutturacak bir melaike verir rabim sağlıkla sıhhatle canım...

Kızlar dr bana progestan verdi 100 ml gr cumartesş başla 15 gün kullan adet olucaksın dedi adetimin 2 nci günü gidecekmişim hormon testi yapılacakmış
adetimin o kadar az olması normal değilmiş şimdide adet beklicez

allah ahkkında hayırlı sağlıklı olanı versin inşallah görünürde bir sıkıntı olmaması bile rahatlatıcı umarım hormon sonuçlarında temiz çıkarda oğluşuna en kısa zamanda hayırlı bir kardeş verir rabbim...

Selam kızlar, size bişey danışmam lazım :) valla siz olmasanız kime sorardım bilmiyorum, her ay kafama farklı bir soru takılıyor :)) ben 26 günde bir adet oluyorum ve son adet tarihim 20 ekimdi, fakat ayın 19 unda yogun kıvamlı kahverengi akıntım başlamıştı. kafamı karıştıran ilk lekelenme başladığı günü mü, yoksa asıl kanamanın başladığı günü mü ilk gün kabul etmeliyim? şu an hala adet olmadım bugün olmam lazımdı, arada hafif ağrı oluyor ve mide bulantısı var zaman zaman. Akıl verin nolur kızlar :( ümitlenmek istemiyorum ama olabilir mi diye de düşünmekten kendimi alamıyorum

selam kızlar, size bişey danışmam lazım :) valla siz olmasanız kime sorardım bilmiyorum, her ay kafama farklı bir soru takılıyor :)) ben 26 günde bir adet oluyorum ve son adet tarihim 20 ekimdi, fakat ayın 19 unda yogun kıvamlı kahverengi akıntım başlamıştı. Kafamı karıştıran ilk lekelenme başladığı günü mü, yoksa asıl kanamanın başladığı günü mü ilk gün kabul etmeliyim? şu an hala adet olmadım bugün olmam lazımdı, arada hafif ağrı oluyor ve mide bulantısı var zaman zaman. Akıl verin nolur kızlar :( ümitlenmek istemiyorum ama olabilir mi diye de düşünmekten kendimi alamıyorum
olabilirde olmayabilirde canım belirtiler var gibi diyorsa bile gününün gecmesini bekle ve test yap derim

Geri