Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Amin canımm çokk teşekkürler ilk reglimi geçince gittim 33.6 çıkmıştı iki gün sonra 65.3 çıkmıştı doktor 15 gün sonra kontrol dedi bakalım yarın belli olacak ALLAH isteyen herkeze nasip etsin inş

canım kardeşim benim.çok teşekkür ederim.allah razı olsun . hamdolsun dünkü tahlilde beta hcg 3.7 çıktı.sanırım artık bitti. 10 kasımdada adet olmuştum zaten. 4 gündür öyle.bu adt bitiminde inşallah normal yaşantıma döneceğim.hepinizi çok seviyorum.sende kendine çok iyi bak.bizlere bol bol dua et gzel kardeşim benim.
cnm bnm ii olmana sevindim allah sendende razı olsun inan ki herkes hepiniz sürekli dilimdesiniz bol bol dua ediyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ...

herkese merhaba uzun zamandır girip pek yazamıyorum haftaya aşılama yapılcak bana dua edin kızlar size bişey sorcam konu açtım cevap alamadım.genelde okuduğum kadarıyla ilk aşılaması çok az aranızda ilk aşılaması tutan yada çevrenizde ilk aşılaması tutan duyduğunuz biri varmı?morale ihtiyacım var çok tedirginim bana umut olan kızlar etrafınızda hiç duydunuzmu ilk aşılaması tutan?

günaydın kızlar ne zamandır yoktum özledim sizleri vallahi nasılsınız umarım herkes iyidir takip edemedim sizleriç :)

çok şükür sağlığım düzeldi bebek konusuna gelince aynı değişen bişey yok bu ay yumurta takibine başlıycam hsgden sonra umudum vardı ama o da bir işe yaramadı maalesef :( şimdi dün tarlusala başladım adetimin üçüncü gidip yumurta geliştirici bir ilaca başlayacağım bakalım hayırlısı artık :)

herkese merhaba uzun zamandır girip pek yazamıyorum haftaya aşılama yapılcak bana dua edin kızlar size bişey sorcam konu açtım cevap alamadım.genelde okuduğum kadarıyla ilk aşılaması çok az aranızda ilk aşılaması tutan yada çevrenizde ilk aşılaması tutan duyduğunuz biri varmı?morale ihtiyacım var çok tedirginim bana umut olan kızlar etrafınızda hiç duydunuzmu ilk aşılaması tutan?

evet canım duydumda gördümde:D şuan 10 yaşında bir yeğenim var ilk aşılamasında tuttu daha evliliklerinin senesi dolmadan aşılaması yapıldı başka ilaç falanda kullanmamaıştı ilk seferde tuttu... sonra iki tanede normal yollarla bebişi oldu kısmet işte...

günaydın kızlar ne zamandır yoktum özledim sizleri vallahi nasılsınız umarım herkes iyidir takip edemedim sizleriç :)

çok şükür sağlığım düzeldi bebek konusuna gelince aynı değişen bişey yok bu ay yumurta takibine başlıycam hsgden sonra umudum vardı ama o da bir işe yaramadı maalesef :( şimdi dün tarlusala başladım adetimin üçüncü gidip yumurta geliştirici bir ilaca başlayacağım bakalım hayırlısı artık :)

asi hoş geldin geçmiş olsun allah daha iyi etsin inşallah iyi olmana sevindim canım bende dün lavinyamı seni düşünüyordum kayboldular inşallah iyidirler diye... umarım tedavin işe yarar canım ve daha fazla bekletmez seni meleğin...

Geri