Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evet degerlendır cnm bencede ama 2 ve dıer calısmalarınızda daha dıkaktlı olun bı oncekı spermın yerıne yerlesmesını zorluormus daha dıkkatlı gırmk gerekıormus ılıskıye..

ben anlamadım, aynı gün bir defadan fazla ikişkiye girmekmi sakıncalı,yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

bende tam bılmıorm ama bn dusuk yaptıgmda bır kere yapıp bırak dedıler 2 3 ay gecsn dedıler ılıskı sırasnda bebk tutunamıoms dedıler.tabı ben uygulamadam bkalm bu sefer nolcak

selamlar kızlar hala adet olmadım içim kıpır kıpır ama test yaptım çıkmadı 6 gün geçti ilk hamileliğimde üç günden sonra çıkmıştı acaba stresten mi ggecikiyo hiç bu kadar gecikmemişti yarın kandan baktırcam inşallah çıkarAllahım inşallah bu ay nasip eder

selamlar kızlar hala adet olmadım içim kıpır kıpır ama test yaptım çıkmadı 6 gün geçti ilk hamileliğimde üç günden sonra çıkmıştı acaba stresten mi ggecikiyo hiç bu kadar gecikmemişti yarın kandan baktırcam inşallah çıkarAllahım inşallah bu ay nasip eder

hadi hayırlısı kardeşim.inşallah rabbim gönlüne göre verir ve bizlere bu güzel ve hayırlı haberi verirsin.bizleride çok mutlu edersin inşallah.

bende persembe yada cuma adet olmam lazım bakalım aksam cok agrım vardı belım ve kasıkalrımn agrısı ayaklarıma kdr vurdu gun gectkce agrılarm cogalıo

Geri