Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kizlar sizlere bir sirum olacakti.. bu yumurtlama olduktan sonra kac gun suruyor bileniniz varmi??

almire merhaba hoşgeldin canım canım adet uzunluğuna göre değişir yani herkesde aynı olmaz mesela 28 günde adet olanlarda 11 gün yumurtlama olur sen de öncelikle bir sorun varmı yokmu onu bilmemiz lazım canım doktora gittinmi bir sorun var mı ?
ya kusura bakmayin lafa hemen daldim ama acil!! :S hamislerimiz kutluyorum allah olmayanlarada nasip kismet etsin insallah.. :) bui formu bayagidir takip ediyorum bugunne kismet oldu yazmak.

iyi yapmışsın canım amin inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

merhaba aranızda yeniyim arkadaşlar ben de bebek istiyorum artık beklemekten sıkıldım:(((

merhaba hoşgeldin aramıza canım ne kadarlık evlisin kaç yaşındasın nezamandır bebek istiyorsunuz doktora gittinmi herhangi bir sorun varmı canım :) inşallah bu topik burdaki arkadaşlarımıza olduğu gibi sanada uğurlu gelir canımcım :)

aranızda pko olup aşılama yaptıran var mı arkadaşlar birileriyle konuşmaya ihtiyacım var

canım ben pkoluyum ama henüz aşılama evresine geçmedik ki inşallah da gerek kalmaz :tsk:

defnem fıstığım :D:D nerde okudun sen o akıntı fazlalışıyomuş hamişlikte bendede sanki bu iki gündür akıntım cok fazla yaa günde kac tane iç çamalırı değişiyorum ıslak nemden hoşlanmıyorum hiç :hıh: yoksa adet yakınken oluyoda ben bu iki gündür mü farkediyorum :)[/QUOTE]valla tatlım biryerde okuduğumada çok emin değilim kendim uydurmuşta olabilirim:):) benimde aynı canım sürekli geliyo ama ben şunda biraz eminimki daha önce bukadar çok gelmiyodu.inşallah ikimizinde hamişlilktendir:)

ve bugün kan tahlili verdim yarın öğleden sonraya sonuç bakalım hayırlısı
aminn canım hayırlısı olsun.güzel sonuçlarla gel inşallah.sabırsızlandım bak şimdi:)

meraba kızlar, umarım iyisinizdir.. ben bulantılarla uğraşıyorum sanki her geçen güzn bir tık daha artıyor derecesi ve tüm gün sürüyor... :(
ay kıyamam sana bebişin ben burdayım demeyemi başladı:) her ne şekilde olursa olsun onun içimnde olduğu hissetmek ne güzel dimi cielim.

slm kizlar uzun zamandir takip edemiyorum sizleri bende adet bekleyenlerdenim ama normalde adetim ayin 13 de gelicekti ama benim dun regle benzer kanamam oldu aksama gecti bu sabah kalktigimda gine regle benzer akintim olmus hala daha devam ediyor ama hic bir sekilde adet agrilarim yok adetime 10 gun var acaba reglmi oldum sizce adetim normalde 1 gun yada 2 gun once gelirdi 10 gun once gelicenide zannetmiyorum nolur bana yardim edin
tatlım merhaba öncelikle:) düzenli regl olan biri için 10 gün önce biraz fazla tabi normal regl yoğunluğunda değilse ben genelde yerleşme kanaması ihtimalini düşünüyorum .inşallah seninde öyledir tatlım:)

merhaba aranızda yeniyim arkadaşlar ben de bebek istiyorum artık beklemekten sıkıldım:(((
hoşgeldiiiiin:)ama baştan söyliyelim öyle sıkıldım,yoruldum falan filan yok!! sabırla beklicez vede inşallah rabbim çok bekletmicek:)

[sende iyiki varsın güzelim ama özletme böyle kendini.) ne var ne yok bakalım?

tmm cnm:) valla ayni seyler,bu hafta kursum tatil..esimde haftaya cuma sperm testine gidiyo,randevu aldik..onun disindada maclara devam tabii ki :), ayin 10u yumurtlama günüm..insallah bu ay olur..

kizlar sizlere bir sirum olacakti.. bu yumurtlama olduktan sonra kac gun suruyor bileniniz varmi??

cnm yumurtlamayı soruyosan 48 saat filan sürüyo sanırım o zaman içinde ilişki olması lazım tutması için ama bazıları diyo yumurtlama şart değil hamiş kalmak için ben de anlamadım valla bu arada h.g aramıza seni hep görmek isteriz cnmm :kiss:

h.g cnm aramıza :kiss: ooo üyeler coğalıyo desene :D:D valla hepimiz istiyoruz onun için burda olup birbirimize destek olmaya calışıyoruz sen ne kadarlık evlisin ??:kiss:
selam meleklerim nabersiniz bakimm :) ben yine yoğunluktan ancak fırsat bulup yazabildim :)

ayyy cnm h.g hep gel kuzum yaaa :kiss:

defnem fıstığım :D:D nerde okudun sen o akıntı fazlalışıyomuş hamişlikte bendede sanki bu iki gündür akıntım cok fazla yaa günde kac tane iç çamalırı değişiyorum ıslak nemden hoşlanmıyorum hiç :hıh: yoksa adet yakınken oluyoda ben bu iki gündür mü farkediyorum :)
valla tatlım biryerde okuduğumada çok emin değilim kendim uydurmuşta olabilirim:):) benimde aynı canım sürekli geliyo ama ben şunda biraz eminimki daha önce bukadar çok gelmiyodu.inşallah ikimizinde hamişlilktendir:)

aminn canım hayırlısı olsun.güzel sonuçlarla gel inşallah.sabırsızlandım bak şimdi:)

ay kıyamam sana bebişin ben burdayım demeyemi başladı:) her ne şekilde olursa olsun onun içimnde olduğu hissetmek ne güzel dimi cielim.

tatlım merhaba öncelikle:) düzenli regl olan biri için 10 gün önce biraz fazla tabi normal regl yoğunluğunda değilse ben genelde yerleşme kanaması ihtimalini düşünüyorum .inşallah seninde öyledir tatlım:)

hoşgeldiiiiin:)ama baştan söyliyelim öyle sıkıldım,yoruldum falan filan yok!! sabırla beklicez vede inşallah rabbim çok bekletmicek:)[/QUOTE]

ayy defnem valla cok güldüm hee hahaha uydurmuşda olabilirim dedin ya :D:D

aynen lavisim..aynennnnnnnnnn...darisi basimizaaa...yupis

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Geri