Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Günaydın hayırlı cumalar Güzel melekler :)

Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin inşallah evlerimize sağlık mutluluk huzur bereket versin bizleri evlatsız bırakmasın inşallah :)

ben hala adet olmadım karnımda şişlik dışında başka hiç bir şey yok :) yarın sabah test yapıcam çıkmayacağını biliyorum ama söktürücü almadan önce denemk istiyorum şansımı :) belki mucize olur da çıkar hee :D:D hem çıkarsa kendi doğum günümde eşime harika bir süpriz olur hayırlısı bakalım çokda umutlanmak istemiyorum amaa kısmet tabikisi :D:D

lavişim senin durumun nasıl canım var mı bir gelişme :D:D

defne de gelemedi halaaa :D:D

Lavişim valla bende anlamadım.Bebiş yoksa da kırmızılar gelse de 2.klomene çalışmalara başlasam :)
Asicim hafta sonuna kadar beklicem ümitlenmek istemiyorum.Olmaz isem Haftaya salı baktırıcam..

Günaydın hayırlı cumalar Güzel melekler :)

Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin inşallah evlerimize sağlık mutluluk huzur bereket versin bizleri evlatsız bırakmasın inşallah :)

ben hala adet olmadım karnımda şişlik dışında başka hiç bir şey yok :) yarın sabah test yapıcam çıkmayacağını biliyorum ama söktürücü almadan önce denemk istiyorum şansımı :) belki mucize olur da çıkar hee :D:D hem çıkarsa kendi doğum günümde eşime harika bir süpriz olur hayırlısı bakalım çokda umutlanmak istemiyorum amaa kısmet tabikisi :D:D

lavişim senin durumun nasıl canım var mı bir gelişme :D:D

defne de gelemedi halaaa :D:D

valla ben defneyi cağıramam :D:D cağırınca kızıyo sonra hahaha

Essencimmmm inşallah hayırlısı olur canım benim stres yapmamaya çalış :)

Defneee Defneeeee :D:D

bütün gece üzerim açık yatmışım sağolsun kocişim üstümü açmış herzaman ki gibi bende üşüttüm heralde felaket karnım ağrıyo :uhu: dedim ama hastalanırsam sebebi sensin dedim :uhu:

Essencimmmm inşallah hayırlısı olur canım benim stres yapmamaya çalış :)

Defneee Defneeeee :D:D

bütün gece üzerim açık yatmışım sağolsun kocişim üstümü açmış herzaman ki gibi bende üşüttüm heralde felaket karnım ağrıyo :uhu: dedim ama hastalanırsam sebebi sensin dedim :uhu:

dünde ben kocişin üstünü acmışım diyo sarılmadın bana hasta olmuşum diyo ayyy kıyamadım dün hep sarıldım :D:D

Geri