Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kopmam artık asişimm ama dua ednde geçeyim şu sınavı iyice gerildim valla. ders çalışmaya çalışıyorum şu an ama oruç tutuyorum bir yandan açlık bir yandan çalışmanın verdiği yorgunluk dikkatimi veremiyorum.

Allah kolaylık versin cnmm:kiss: Allah daha güc verir inşş oruclusun bide bak

evet cnaım inşallah bizde de işe yarar diye umut ediyorum yakıyı yumurtlama günümde takıcam yani çarşamba falan takarım üç gün kalacak çıkarıcam sonra sonrada yenisini takıcam bu böle devam edecek bu ay inşallah işe yarar ben bişey sorucam kızlar keçi boynuzu yada fındık bu ay etkisini gösterirmi spermlerde yada ne zaman gösterir acaba :S merak ettim de hahaha

canim merhabalar,listene birde kahve ekle canim ben sonucu kahveye bagliyorum...sen icmesen bile esine icir,bikac saat once ;)

Meleklerim ben doktora gitdim sonuçlarida gösterdim şukur şimdilik sonuçlar iyidir.İlaç yazdi klomen yarın başlıyorum inşeallah.Birde yaki aldim.İnşeallah hepimiz guzel sonuçlar alırız.Allah yardimcimız olsun.Hazıran 24 evlilık yıldonemimiz neler yapıcam diye şimdiden hazırlık yapıyorum.İnşeallah en güzel hediyemiz bebişmiz olurda

lavinyam hamileyim :) :) 4 haftalık :)

tebrikler cnmm Allah kucağına da almayı nasip etsin ne zaman öğrendin bakalım adetin kac gün gecti ya da belirtilerin neydi bahsedermisin biraz

canim merhabalar,listene birde kahve ekle canim ben sonucu kahveye bagliyorum...sen icmesen bile esine icir,bikac saat once ;)

aaa kahvemii tuhaf onda kafein var hamile kalmaya engel bi madde kolada kahvede var içilmesi uygu değil ama onun etkisi olduğuna eminmisin kıss başka bişey iyi gelmesin :D:D ben kahveyi şahsen doğru bulamadım

Meleklerim ben doktora gitdim sonuçlarida gösterdim şukur şimdilik sonuçlar iyidir.İlaç yazdi klomen yarın başlıyorum inşeallah.Birde yaki aldim.İnşeallah hepimiz guzel sonuçlar alırız.Allah yardimcimız olsun.Hazıran 24 evlilık yıldonemimiz neler yapıcam diye şimdiden hazırlık yapıyorum.İnşeallah en güzel hediyemiz bebişmiz olurda

ohh maaşallah sonuclar iyi moralini yüksek tut cnmm evlilik yıldönümündede eşinle şöyle güzel bi akşam yemeği geciririsin ohh moral tavanlarda şimdiden evlilik yılınız kutlu olsun cmm:kiss:

bana gelince daha adet gelmedi ama heran gelebilir hissediyorum dermişim ...tabi benimkiler biliyosunuz ki gecikiyo...sivilcelerim cıkmaya başladı :D:D bakalım hayırlısı olsun diyelim

kılzar günaydın suzu bugün kan tahliline gidecek ti demi ayy çok heyecanlıyım hayırlısı ile gelir inşallahhh :D:D yaaa bu arada ben bişey sorucam size kızlar yumurta takibine gitmem için eşimin ürolojiye gitmesini beklemelimiyim nasıl yapayım bilginiz var mı :tsk:

lavinyam hamileyim :) :) 4 haftalık :)
tebrikler tatlımm çok sevindim heh şöyle hergün bi bebiş haberi gelsin lütfennn:) rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin canımm:)

ceylanım hadi hayırlısı olsun canım sonuçlar iyi çıkmış:) inşallah gönlünden geçen olur hediyen seninle olur:)

kılzar günaydın suzu bugün kan tahliline gidecek ti demi ayy çok heyecanlıyım hayırlısı ile gelir inşallahhh :D:D yaaa bu arada ben bişey sorucam size kızlar yumurta takibine gitmem için eşimin ürolojiye gitmesini beklemelimiyim nasıl yapayım bilginiz var mı :tsk:
yok tatlım sen takibine başla üroloji eşinle ilgili ama takip seninle ilgili sadece yumurtalarının durumuna bakıcaklarya oyüzden aksatma git sen:)

Geri