Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Gunaydın meleklerım.nasılsınız.kaç gündü girmiyorum zamanım hıç yok misafırler arka arkaya gelıyorlar.çokk yoruldum yarında dugun var kaç gundu ona yardım ediyorum.neyse sizlerden ne haber?defnecım sene ne yazacamı bilemiyorum ama çok üzüldüm ama allah buykdu bizim şer bildiymiz hakımızda hayırlısı oluyor üzülme daha çok gencsın zamanın var inşeallah olur.Canım lavişim bu ay inşeallah emeklerinin karşılın alırsın cok yakında bebişin olur.ası melek burnundan emelyt olunmuş keçmiş olsun allah şifa versin.hepinızı cok seviyorum.bende durumlar şöyle midem aşırı bulanıyor hiç bir şey yiyemiyorum kokular beni rahatsız ediyor,çok yorgunluk var üzerimde acaba neden anlamadım adetme hesaplamaya göre 17 olmalı ama 21 yazmışım o yuzden 1 hafta var adetme.dua edın lutfen bana....

Merhaba kızlar.durumumu sizlerle paylaşayım dedim.adet olmama 1-2gün kaldı.benim göğüslerim acaip, hiç olmadığı kadar hassaslaştı,dokunamıyorum,özellikle yanları ve uçları.uç etrafı sanırım bir az büyüdü,saat şişesi gibi kabarık ve şeffaf.ben hiç böğle acı duymadım,şimdi de belim ağrıyor,test yaptım negatif, ama hasta gibiyim, geceleri çok garip vücut sıcaklığım 37oluyor,bütün vücudum, özellikle ayaklarım yanıyor gibi hiss ediyorum, bütün gün uzanmak istiyorum.şimdi ne olduğunu bilmiyorum.belim ağrıyor diye adet olucağmı düşünüyorum,ama böğle de adet olmamki, belim ağrır,karnım ağrir,ardınan hemen adet olurum.şimdi sabahtan ağrıyor.göğüslerim ve bu halsizliyim beni umutlandırıyor.sizce durum ne kızlar?
selam bacım .necesen.mende senin kimiyem bu ay belırtıler çox ama piskolajik deyib keçirem.kafama fazla takmıyorum sende takma .ama inşeallah hmişsin kuzummmmmm.canım oralarda vezyet necedı.çox darıxmişam oralar üçün.eylulun ilk gunleri gelecez...anama atamı kardeşmi çox özlemişim...

canım benim bildiğim kadarıyla 2 kür aynı anda yapılmaması lazımmış ilk kürün ne zaman bitiyor soğan kürüne başlamadan önceyse yapılır heralde

hayırlısı olsun canım rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin isteyen herkese

aynure bu belirtiler hamişlik belirtilerine çok benziyor ama geçen ay bunların hepsini bende yaşadım hatta göğüslerime dokunamıyordum sütyen bile kullanamıyordum ama hamile değildim uyku falan tüm belirtiler vardı sonra hamiş olmadığımı öğrendim bu ayda hatta 10 gün önceden başladı bende yine kandırıyor beni pskolojim diyordum sınav dönemimi bile uyuyarak geçirdim meğer gerçekten hamileymişim belli olmuyor yani ama hayırlısı inşallah hamişsindir:kiss:
canım nasılsın kuzum.hamş melekmiz oldun artı maşallah.bebişmiz nasıl?canım bende biliyorsun bu ay senin yaptıkların gibi klomen ve yakı kullandım ama benım pek umutum yok inşeallah işe yarar bendede.belirtileri bu ay bende cok yaşıyorum ama pskolojık oldundan eminim.canım allaha emanetsın bebısınde sende.....:ar4fd:

selam kızlar herkese iyi haftasonları.ama benim hafta sonu moral bozukluyla bşladı bugün 14. gün yumurtlama günüm sabahtan gittigidiyordan ladığım ovulasyon testinden yaptım bi heyecanla ama hiç bişey çıkmadı yani bu ay yumurtlama yok canım çok sıkıldı kendimi uykuya verdim halbuki adetlerim düzenlidir geçen ayda kullanmıştım bu testten 14-15 de pozitif çıkmıştı offffffffffffffffffffffffffffffffffff

selam kızlar.ben daha adet olmadım.şimdi göz bebeklerim büyüdü,ve karnımda böyle acaip bir ağrı var.adet ağrısı deyil, canımı acıtmıyor ama ağrıyor.bugün adet olmazsam yarın test yapıcam.kendimi çok hamile hiss ediyorum.inşallah hayal kırıklığına uğramam.
bir de çok kötü bir gece ve sabah geçirdim,kaynanamla proplem yaşadık, hem gece hem sabah 2saat falan ağladım.inşallah hamileysem bebeğe bir zarar vermez.

Geri