Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

6 gunum kaldi ama nedense heyecanim falanda gitti aklima gelmiyor sanki bebis falan ne zaman takvime baksam o zaman.. bu aralar yataktan hic kalkmak istemiyor canim ndense oglum sacimla gozunle oynayip zorla uyandiriyor beni.. ufff.. ama gogus agrimda biraz hafifleme var hala dokununca agri var ama yururken kosarken o kadar acimiyo artik.. bakalim artik hayirlisi neyse o olsun.

almire bende aynı durumdayım ben imde adetim 16 sından sonra bekliorum hayırlısı artık allah dan bakalım km hamiş çıkcak :)

oyy unuturmuyum cnm benim :kiss: ama özletiyorsunuz kendinizi şöyle bir görünüp kaybolmak varmı öle :D:D

dualrımız seninle cnm sınavındada başarılar Allah yar ve yardımcın olsun inşşş

almire kıss nereye koşuyon öyle sen :D:D koşarken o kadar acımıyo demişsin de nereye koşuyosun cok merak ettim :D:D neyse inşş adet olmazsın da hamiş ilan ederiz seni de :)

cnm benim h.geldin seni görmek ne güzel ayy arada gelin bari böyle yaa ne güzel görünce seviniyorum ben hadi inşş olumlu sonuclarla gelirsin cnm benim Allah yardımcın olsun inşşş bu arada adetlerimiz aynı günlere tekabül ediyor:)

teşekkür ederim canıım benm

Kıızlar gene ben geldim adetim 20 gün gecikti sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı inanamadım şimdi tekrar farklı bir eczaneden farklı marka test alıp tekrarladım oda pozitif çıktı... Sizce yalnış olma payı varmı acil cevap lütfen:)

canım hoşgeldin, eğer bir çeşit hormon ilacı kullanmıyorsan o testlerin + çıkma ihtimali sadece hamilelikte mümkün diye biliyorum, tebrik ederim canım muhakkak birde kan testi yaptır ve sonucu paylaş e mi? öpüldün..

lavişim iyi dileklerin için çok sağol..inş hayıt işe yarar cnm düzenli kullan bakalım allah sana hayıtı vesile etsin inş buay hamiş kalalım......bugün ilk iğnemi yaptı doktorum hakkımda hayırlısı....allah isteyen herkesin kucağını doldursun..bugün doktorda bir kadın çocuk aldırdı yaa dedim içimden biz ölüyoz çocuk diye bulanlarda vazgeçiyo bebeğinden....neyse hayırlısı olsun hepimiz içinnnnn

Kıızlar gene ben geldim adetim 20 gün gecikti sabah idrar testi yaptım pozitif çıktı inanamadım şimdi tekrar farklı bir eczaneden farklı marka test alıp tekrarladım oda pozitif çıktı... Sizce yalnış olma payı varmı acil cevap lütfen:)
20 gün gecikme ve pozitif iki test hayırlı olsun gülüm daha ne olcak bence bi kan testi yaptır gör bak oda pozitif çıkcak içime doğdu 5 haftalık hemde:yahoo:

mutiim canım çok sevindim sanmıyorum yanılma payı yoktur 2 tane yapmışsın inş bu sefer meleğin gelmiştir kuzumm...

Geri