Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim kan testi yaptırmicam çünkü yarın hastaneye gidiyorum gelince hemen yazıcam size burdan hiç ama hiç bir belirtim yok sadece uykularım çok ağır ve iştahım çok açık ondan şüphelenip test yaptım ve kürtajdan sonra biliosunuz ki adetlerim düzensizdi bu bebişim tamamen süpriz oldu bana:)

laviş teyzesi bizde 10+5 olduk bugün hepinize hayırlı cumalar bugün itibariyle tam 7 gün sonra ramazana girmiş olcaz inşallah rabbim bu ramazan bayramına hepinizin hamile haberlerini alarak girmeyi nasip etsin bizlere inşallah

muti canım ne kaar güzel dayanmışsın öyle 20 gün gecikti diyosun ben olsam meraktan çatlardım allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım kan testi yaptır sonucunu bizede haber ver olur mu.:kiss:

ceylanım nasılsın nasıl gidiyor biz iyiyiz teyzesi baküye gidecekmişsin inşallah sağlıkla git sağlıkla dön canım sana da çok iyi olacak inşallah enerji motivasyon depolayıp gelirsin oradan aile özlemi zor oluyor rabbim yolunuzu açık etsin inşallah...

LAVİŞİM BU ARADA YASMİN NİLİNKİ İLK KIZ DEĞİL CANIM GONCADA GEÇEN GÜN KIZIM OLCAK DEMİŞTİ AMA YASMİN 4 HAFTA ÖNDE GONCADAN TABİ:D

ayy evet ramazan geliyo hayırlısıyla gelsin inşşş ayy cnm ben bazen gözden kacırıyorum :) valla artık affedin beni :)

slm hamiş kalasıcalar nasılsınız bakemmmmm :kiss: hepinizi çok özledim iş yoğunluğundan başımı kaldıramıyorum herkes tatilde sizide takip edemedim iş yoğunluğundan ders seçme işlemimi bile unutmuşum :S:S neyseki sistem kazık da olsa ders atamış bana:D:D bu arada eşimi ve kendimi kpss ye kaydettirdim inşallah Rabbim yardımcı olur bize :)

ben halaa adet olmadım güya haziranın 11 de adet olmam lazımdı temmuzun 13 ama tık yok yumurta takibimi ameliyatım nedeni ile ertelemiştim şimdi ramazanda geliyo o yüzden bir ay daha tedavimi erteliycem aslında eşim ramazanda da git hatta bugün git diyo ama ramazadan benim içime sinmiyo hayırlısı böleymiş diyorum hee bu arada eşimi işten çıkardılar ona iş arama ile bayağı uğraştık neyseki sonunda bulduk ama bu defada ayda bir hafta gececi :uhu: geceleri korkmayan ben 7 gün gececi olunca korkmaya başladım üff inşallah alışırım bu duruma yoksa eşimin orda çalışmasını istemem oyy yoruldum heee ammada birikmişimm :D:D

eee sizler nasılsınız bakemm dökülün hepinizi tek tek çok özledim :kiss: sizi seviyorum

slm hamiş kalasıcalar nasılsınız bakemmmmm :kiss: hepinizi çok özledim iş yoğunluğundan başımı kaldıramıyorum herkes tatilde sizide takip edemedim iş yoğunluğundan ders seçme işlemimi bile unutmuşum :S:S neyseki sistem kazık da olsa ders atamış bana:D:D bu arada eşimi ve kendimi kpss ye kaydettirdim inşallah Rabbim yardımcı olur bize :)

ben halaa adet olmadım güya haziranın 11 de adet olmam lazımdı temmuzun 13 ama tık yok yumurta takibimi ameliyatım nedeni ile ertelemiştim şimdi ramazanda geliyo o yüzden bir ay daha tedavimi erteliycem aslında eşim ramazanda da git hatta bugün git diyo ama ramazadan benim içime sinmiyo hayırlısı böleymiş diyorum hee bu arada eşimi işten çıkardılar ona iş arama ile bayağı uğraştık neyseki sonunda bulduk ama bu defada ayda bir hafta gececi :uhu: geceleri korkmayan ben 7 gün gececi olunca korkmaya başladım üff inşallah alışırım bu duruma yoksa eşimin orda çalışmasını istemem oyy yoruldum heee ammada birikmişimm :D:D

eee sizler nasılsınız bakemm dökülün hepinizi tek tek çok özledim :kiss: sizi seviyorum

asi ne ameliyatı oldun sen? geçmiş olsun sınav içinde hayırlısı olsun ;)

cnm h.geldin tekrardan özlettin kendini asicimm badecim burun ameliyatı gecirdi asicim ufak bi ameliyat...Asicim hadi hayırlısı olsun cnm sen iyi ol da gerisi önemli değil eşinin yeni işinde başarılar sana da tabii:)

merhaba melekler....adete 12 gün kala kokulara hassasiyet başlarmı? ve döllenme gerçekleşmiş olurmu kızlarrrr??

kokulara hassasiyet hamileliklemi ilgili soruyosun çünkü bu yaşıma kadar hep adet olurum hiç kokulara karşı hassasiyetim olmadı..:D:D neyse sen zaten 30 günde bir adet oluyosan 14-15. gün yumurtlama oluyodur (tabi düzenli adet oluyosan) 15. gün ilişkiye girdin diyelim 8-9 gün içinde döllenme denilen şey oluşur.. yani gebelik oluşmuşsa bu 10 gün içinde kan testinde de cıkar...eğer başarılı bir çalışma yaptıysanız döllenme oluşabilir bu süre içinde :) bilmem anlatabildimmi:D:D

Geri