Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

slm kızlar ben daha doğum yapmadım dün dr gittim ne sancım çıkıyo nede açılmam var tık yok benim kızın gelmeye niyeti yok pazartesi 40 haftam doluyor dr gel kontrole dedi inş pazartesine kadar doğururum bol bol dua edin kızlar biraz korku başladı bende allahın izniyle sağ salim doğum yapim kucağıma kızımı alim sizlerde hayırlı haberlerle dönim...

slm kızlar ben daha doğum yapmadım dün dr gittim ne sancım çıkıyo nede açılmam var tık yok benim kızın gelmeye niyeti yok pazartesi 40 haftam doluyor dr gel kontrole dedi inş pazartesine kadar doğururum bol bol dua edin kızlar biraz korku başladı bende allahın izniyle sağ salim doğum yapim kucağıma kızımı alim sizlerde hayırlı haberlerle dönim...
yasminim Allah'ım hayırlı ve sağlıklı bir doğum nasip etsin sana. ne kadar güzel bir duygudur kim bilir şu anki heyecanların :) daha önce yaşamamış olsam bile heyecanını ve sabırsızlığını o kadar iyi anlıyorum ki. kızın çok nazlı olacak sanırım, gelmekte bile naz yapıyor baksana :) güzel haberlerini bekliyoruz

benimki tam 40.gün doğdu ve çoğu arkadaşın

inşallah canım allahım bir avazda kurtasın sizleri canım sağsağlim doğumdan cıkın inşallah :leylek

- - - Updated - - -

benimki tam 40.gün doğdu ve çoğu arkadaşın
allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım

Ayşeden çok sağol canım, Allah'ım hepimizin dualarını kabul etsin, kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah. umarım senin de testlerin iyi çıkar
sağol canım testleri daha almaya gitmedim 11 de dr ile görüşecem bu arada test lındıktan sonra ilk defa normal bir adet gördüm yani damla damla değil dolu dolu yani testlerimden korkmuyorum sonuçlarım iyi cıkacağından eminim

Geri