hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

Mrb kızlar, ben de çok istiyorum hamiş olmak ama benim de 1 senedir olmuyor.Doktora eşim de ben de gittik ben hala da gidiyorum kontrollere ama olmuyoo iştee.Bebişimiz herhalde istediğinde gelecek biz istediğimiz de değil.Rabbim hayırlısını versin inş hepimiz için.İnş çok bekletmez ve süpriz yapar bize...

slm arkaşlar adetim 2 hafta gectı dun de dk gıttım ıdrar testı yaptı negatif cıktı çok uzuldum her ay hayal kırıklıgı olmuyo ya allahım yardım etsın hepımze

mrb arkadaşlar bende 6 yıldır evliyim çocuğum olmuyor gitmediğim doktor ve yapmadığım tedavi kalmadı aşılama ve tüp bebek dışın da son çarem o olucakk galiba bana dua edin aranıza yeni katıldım Yüce rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin...

mrb arkadaşlar bende 6 yıldır evliyim çocuğum olmuyor gitmediğim doktor ve yapmadığım tedavi kalmadı aşılama ve tüp bebek dışın da son çarem o olucakk galiba bana dua edin aranıza yeni katıldım Yüce rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin...
aminnn huzur meleği ... 6 yıl çok beklemişisn keşke daha önce aşılma yada tüp bebek deneseydin belki bu kadar beklemezdin ..benim de 2 yıldır olmuyor ben hmen tüp düşünüyorum ekim gibi daha fazla beklemek istemiyorum eğer kısmetse olur değilse ozman bekelrim

Slm ben yeni katıldı arkadaşlar evleneli
5 ay oldu hic korunmadk ve bebeğim olsun istiyorum fakat doktora gittik adet düzensizliğinden bana ilaç yazdı ,eşimed e varikosel olduğu için sperm testi yaptılar ve o kadar dikilen ki insanlarin çenesinden ama çok kafaya takmaktadır istemiyorum insan ne kadar da olsa düşünüyor işte okuduğunuz için tesekkürler

Geri