Hamile kalmak istiyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Yine negatif cıkar bende biara denedim sen ilişkiye girdikten sonra ayaklarını havaya kaldır sabaha kadar oyle bkle sıvı rahimine ulassın

Merhaba bende 7 aylik evliyim. Hic korunmadik ama daha bebeğimiz olmadi çok uzuluyorum . ama bu ay adetime 10 kala sol jasigimda hafif agri vardi sürekli son iki gundurde gogsumdeki damarlar belirginleşmeye basladi. Anlayamadım ne olduğunu. Adetime 1 gün kaldi. İnşallah olmam bebeğimiz olur. İdrar testi yapiyorum 3gundur negatif cikiyo napcamm bilmiyoruum . yardimci olunnn lutfen

Mrb kızlar bende 2 yıllık evliyim hiç korunmadik sayılır ilk 2 ay korunmustuk sadece neyse bende her ay oldumu belirtimi diye dolanıp duranlardanim bu ay rahim filmi çekildim bugün adet olmam gerekiyor bir haftadır hafif kaşık batmalari oluyor namazda oturup kalkarken ağrı giriyor ve sonrasında belim tutuluyo gibi ağrı oluyor burnum kasiniyor birde su var benim alt kirpiklerime rumeli bile zor suretin aşağı dogru yapışık gibidir bugün farkettim alt kirpiklerim havada duruyor ne hikmetse anlamadım umutlanmalimiyim biirdee akintim cok cok az Yok gibi nerdeyse

Merhaba ;
hamilelik belirtileri genellikle en erken aşılamadan 3 hafta sonra başlar. Belirtilerin başlaması ve bulgular aynen normal gebeliklerde olduğu gibidir. Aşılama sonrası kanda veya idrarda gebelik testi yapılması kuralları aynı normal kendiliğinden oluşan gebeliklerde olduğu gibidir. Yaklaşık olarak aşılama işleminden 14 gün sonra gebeliktestinde belli olabilecek hale gelir veya adet gecikmesi olduktan sonra test yapılabilirSevgiler

Slm melekler:) bnde 8aylk evliyim cocugum olmuyor sebebi nedir acaba doktora gittim hiç bir şeyim olmadığını söyledi ama iliskim ağrılı adetim arada duzensiz bazende düzenli oluyo adetim de çok ağrılı oluyor deli olmak elde değil çocuk istiyorum ne olur yardımcı olun bana:-:)-(

Bende yeni katıldım bu siteye bende 1buçuk yıllık evliyim ama çocuğumuz olmuyor ayrıca pco luyum lütfen babada yardımcı olun Bi defa kimyasal gebelik yaşadım lütfen benim durumumda olan veya daha sonra hamile kalan varsa dertleşmeye çok ihtiyacım var Bi cevap

Bende yeni katıldım bu siteye bende 1buçuk yıllık evliyim ama çocuğumuz olmuyor ayrıca pco luyum lütfen babada yardımcı olun Bi defa kimyasal gebelik yaşadım lütfen benim durumumda olan veya daha sonra hamile kalan varsa dertleşmeye çok ihtiyacım var Bi cevap
ben dede pko vardı hamile kaldım çok şükür ama 2,5 yıl süren tedavi ile inşallah sneind eolur

Merhaba arkadaslar tesadüfen formu gezerken yazılarınızı okudum zamanında yaşadıgım sıkıntılar geldi aklıma sizinle paylaşmak istedim ben 8 yıllık evliliğim boyunca her ay heycanla hamile kalmayı beklememe rağmen bi türlü o mutlu haberi alamadık sonra artık tedavi süreci basladı eşim ve benim testlerim derken bana bu ayda adet gör bizi ara seni laparoskopi yöntemiyle ameliyat edip kanallarını ve rahmini kontrol edıcez dedıler hastane ıcın cantamı bıle hazırlamısken ben o ay 2 gün gecıktım strestendır degıldır derken aslında hamıle kalmısım bu sefer hastaneye ameliyata gıtmek yerıne kan tahlılınden bebek varmı dıye ogrenmeye gıttım şimdi kızım yanımda 16 aylık Allahıma bınlerce kez şükürler olsun.
size bu hıkayemı anlatmamın tek sebebı ne olur dertlenmeyın 1ay 3 aylık 8 aylık ewlıyım olmadı olmıcakmı dıye kendinizi üzmeyin herseyın bı hayırlı zamanı vardır ve bunun ıcın bekleyın sabırla Allah hepinizin tüm isteyen a

ileleri ewlat sahibi etsin hoşçakalın

ne güzel senin adına çok sevindim

Geri