Hamile kalmak istiyorum yardımcı olun lutfen hanımlar :(

Slm melekler:) bnde 8aylk evliyim cocugum olmuyor sebebi nedir acaba doktora gittim hiç bir şeyim olmadığını söyledi ama iliskim ağrılı adetim arada duzensiz bazende düzenli oluyo adetim de çok ağrılı oluyor deli olmak elde değil çocuk istiyorum ne olur yardımcı olun bana:-:)-(

Merhaba ovülasyon günlerinizi takip edin stres yapmayın.Doktora görünmüşsünüz olmaması için bir sebep yok denmiş .Adet düzensizliğininden söz ettinizmi?

Bende yeni katıldım bu siteye bende 1buçuk yıllık evliyim ama çocuğumuz olmuyor ayrıca pco luyum lütfen babada yardımcı olun Bi defa kimyasal gebelik yaşadım lütfen benim durumumda olan veya daha sonra hamile kalan varsa dertleşmeye çok ihtiyacım var Bi cevap

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Pko gebe kalmada malesef sıkıntı yaratıyor.Tedavi süreci yıpratıcı ve sıkıntılı olsada anne olmak mümkün.Doktor takibinde olun .En kısa zamanda anne olmanızı diliyorum..

İnşallah ya kilom benim normal ya 58 kilom 1-63 boyum sizce normal değilmi benim adetlerim çok ağrılı ve gecikmeli oluyo beklemek ve. Ağrı dayanılmaz oluyor her ay Bi ümit bekliyorum ama hep netice hüsran

Geri