Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

G

gullu_23

Forum Okuru
Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
canım daha fazla olmamış evleneli morelini bozma bak biz 5 yıllığız ve yılmadan bekliyoruz üzülmeeee

EZELİM

Yeni Üye
Üye
Ben aranıza yeni katıldım..burdaki birçok yazıyı okuduminsan kendinden .ok şey buluyor..hepinize teşekkürler..allah herkese bebiş nasip etsin..mevlam doğru zamanı bilir..

K

kare

Forum Okuru
slm kızlar bende 6 aydr tedavi görüyorum yumurtlamamda hiç bi sorun yok eşimde yok sadece prolaktın yüksek ilaç kullanıyorm normale döndü bu ay adetim 2 gün gecikti idrar testinde pozitif çıktı ama kantesti negatif benm için tam bi yıkım oldu yarn dr gidicem bakalım ne dicek Allah herkese daha fazla aratmadan versin inşaallah içinde bende dahil.

mrb kızlar bende de pko var klomen kullanıyorum 2 aydır ve 2.ayda kist yaptı.hiç anlamıyorum bitaraftan tedavi edip bitaraftan kist yapıyo.dr.klomenn yan etkisi dedi.adet söktürücü verdi.adetle kistler gidermiş.soğan kürüne başlamayı düşünüyodum ama şuan adetliyim.adetliyken bu kür içilirmi biliyormusunuz?dr.ibrahim saraçoğlu çok övüyor bu soğan kürünü.doğal şeyler haplardan daha iyidir en azından.bu siteye bakıyorumda çoğu kişide klomen işe yaramıyor ama napalım çaresizce içiyoruz işte.

sedenim

Aktif Üye
Üye
merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:

G

gullu_23

Forum Okuru
merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:
canım benim arkadaşın 6 ay sonra oldu bebeği onlar düşükten sonra dr bile gitmediler canını sıkma

selam kızlar ben 4 yıllık evliyim yumurtalarım fazla büyümüyor eşimdede hareketlilik azmiş aşılama yaptırdık olmadı geçen ay tüp bebek yaptırdım olamadı yıkıldım bunları yaptırırken kullandığım ilaçlar tüm hormonlarımı mahvetti fsh 3,5 lardan 10,66 ya yükselmiş anlayacağınız ilaçlar bir yeri yaparken bir yeri bozuyor bu ilaçlardan önce hormon düzeylerimde bu kadar bozukluk yoktu şu an tedaviye ara verdim fsh düşüğrmek için hayıt otu içiyorum yumurtalarım içinde civanperçemi içiyorum inanın herşeyin doğalı en iyisi .fsh değerim baya düştü

bu arada1,5 aydır eşime keçiboynuzu pekmezi içirdim sabah ve akşamları aç karnına aradada bal ve çörek otunu karıştırıp yedirdim eşimin tahlil sonocunda hareketlilik fazlalaşmış inanın işe yaruyor inşallah bu kadar emeğimizi Allah boşa çıkarmaz

Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
40 yaşından sonra hamile kalmak için neler yapılmalı 40 yaşından sonra hamile kalmak için neler yapılmalı
geç yaşta gebelik, 40 yaş hamilelik, 40 yaş hamilelik için yapılması gerekenler, hamile kalmak için incir kürü Her kadın günü ve zamanı geldiğince bir evlat sahibi olmanın arzusunu duyar. Gebe kalmak isteyenler bu arzusuna bazen kısa bir...
Gebelik 0
Hızlı ve Kolay Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyım? Hızlı ve Kolay Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyım?
Hamile kalmak istiyorum , nasıl hamile kalırım , hamile kalmam için nelere dikkat etmeliyim ? Bu tür soruları sıklıkla aldığımız dan ötürü , bu makaleyi hazırlama gereği duyduk.. Herşeyin şartı şurtu olduğu gibi gebe kalmak için de bazı...
Gebelik 2
Kolay Hamile Kalmanın Püf Noktaları Kolay Hamile Kalmanın Püf Noktaları
Hamile kalma sürecini hızlandırmak isteyenler en hızlı hamile kalma yöntemleri yazımızda.İşinizi şansa bırakmadan, hamile kalmanın en kısa yolları nelerdir, sizde öğrenebilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz.Kolay hamile kalabilmek için neler...
Gebelik 0
Daha çabuk hamile kalabilmek için neler yapmalıyız? Daha çabuk hamile kalabilmek için neler yapmalıyız?
Hamile kalma konusunda bir çok çift günümüzde sıkıntı yaşıyor.Bazen sağlık sorunları sebebiyle olsa da bazen de başka nedenlerden dolayı bebek sahibi olmak konusunda sıkıntı yaşıyor.Peki gebe kalmak için neler yapabiliriz? Bebek sahibi olma...
Gebelik 0
Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri Küçük yaşta hamile kalmanın riskleri
Erken yaşta yani 19 yaş ve altında adolesan dönemde gerçekleşen hamilelikler hem anne hem bebek açısından çeşitli riskler içerir. Dünyada ve Türkiye'de tüm gebeliklerin yaklaşık %10 kadar erken yaşta meydana gelmektedir. Erken yaşta...
Gebelik 0