Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

G

gullu_23

Forum Okuru
Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
canım daha fazla olmamış evleneli morelini bozma bak biz 5 yıllığız ve yılmadan bekliyoruz üzülmeeee

E

EZELİM

Yeni Üye
Üye
Ben aranıza yeni katıldım..burdaki birçok yazıyı okuduminsan kendinden .ok şey buluyor..hepinize teşekkürler..allah herkese bebiş nasip etsin..mevlam doğru zamanı bilir..

K

kare

Forum Okuru
slm kızlar bende 6 aydr tedavi görüyorum yumurtlamamda hiç bi sorun yok eşimde yok sadece prolaktın yüksek ilaç kullanıyorm normale döndü bu ay adetim 2 gün gecikti idrar testinde pozitif çıktı ama kantesti negatif benm için tam bi yıkım oldu yarn dr gidicem bakalım ne dicek Allah herkese daha fazla aratmadan versin inşaallah içinde bende dahil.

B

bengülll

Yeni Üye
Üye
mrb kızlar bende de pko var klomen kullanıyorum 2 aydır ve 2.ayda kist yaptı.hiç anlamıyorum bitaraftan tedavi edip bitaraftan kist yapıyo.dr.klomenn yan etkisi dedi.adet söktürücü verdi.adetle kistler gidermiş.soğan kürüne başlamayı düşünüyodum ama şuan adetliyim.adetliyken bu kür içilirmi biliyormusunuz?dr.ibrahim saraçoğlu çok övüyor bu soğan kürünü.doğal şeyler haplardan daha iyidir en azından.bu siteye bakıyorumda çoğu kişide klomen işe yaramıyor ama napalım çaresizce içiyoruz işte.

S

sedenim

Aktif Üye
Üye
merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:

G

gullu_23

Forum Okuru
merhaba kızlar benim sorunumda sizinkinden farklı bişey değil benimde çocuğum olmuyo dr gitmiştim yumurtan çatlamıyo dedi klomen ve çatlatma iğnesi verdi o ay hamile kaldım ama malesef boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum 3 ay ara dedi eyvallah verdik 3 ay geçti ama hamiş kalamadım dr gitmem gerekiyo biliyorum ama bıktım artık 1 kaç ay daha beklicem olmazsa mecburen gidicem artık napim allah hepimizin yardımcısı olsun:hamileyim:
canım benim arkadaşın 6 ay sonra oldu bebeği onlar düşükten sonra dr bile gitmediler canını sıkma

kurabiye79

kurabiye79

Aktif Üye
Üye
selam kızlar ben 4 yıllık evliyim yumurtalarım fazla büyümüyor eşimdede hareketlilik azmiş aşılama yaptırdık olmadı geçen ay tüp bebek yaptırdım olamadı yıkıldım bunları yaptırırken kullandığım ilaçlar tüm hormonlarımı mahvetti fsh 3,5 lardan 10,66 ya yükselmiş anlayacağınız ilaçlar bir yeri yaparken bir yeri bozuyor bu ilaçlardan önce hormon düzeylerimde bu kadar bozukluk yoktu şu an tedaviye ara verdim fsh düşüğrmek için hayıt otu içiyorum yumurtalarım içinde civanperçemi içiyorum inanın herşeyin doğalı en iyisi .fsh değerim baya düştü

kurabiye79

kurabiye79

Aktif Üye
Üye
bu arada1,5 aydır eşime keçiboynuzu pekmezi içirdim sabah ve akşamları aç karnına aradada bal ve çörek otunu karıştırıp yedirdim eşimin tahlil sonocunda hareketlilik fazlalaşmış inanın işe yaruyor inşallah bu kadar emeğimizi Allah boşa çıkarmaz

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu ? Elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyor mu ?
elma,elma sirkesi,elma sirkesi ve gebelik,elma sirkesi kullanıp hamile kalan,elma sirkesi kullanıp hamile kalan varmı,elma sirkesi hamile kalmayı kolaylaştırıyormu, elma sirkesi sperm sayısını artırırmı,...
Gebelik 0
Vajinal akıntınız yetersizse bu hamile kalmayı engelleyebilir ! Vajinal akıntınız yetersizse bu hamile kalmayı engelleyebilir !
Hamile kalamıyormusunuz ? Muhtemel sebep verimsiz servikal sıvı olabilir. Belirli faktörler, ürettiğiniz servikal mukusun kalitesini ve miktarını etkileyebilir. (Servikal mukus ; vajinadan gelen beyaz , yumurta akı gibi akıntı ) Servikal...
Gebelik 1
Öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyor ve bebeğin erkek olmasını sağlıyor Öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyor ve bebeğin erkek olmasını sağlıyor
Kızlar merhaba şöyle bir şey duydum öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş ve bebeğin erkek olmasını sağlıyormuş. Öksürük şurubunun bebeğin cinsiyetini belirlediği söyleniyor.Cinsel ilişki öncesinde öksürük şurubu içen bir kadın...
Gebelik 6
Hamile kalmayı engelleyen problemler Hamile kalmayı engelleyen problemler
Bazı insanlar doğurganlık problemi yaşamayacak kadar şanslı birkaç kez deniyorlar ve bebek geliyor! Bazıları ise defalarca denemesine rağmen çocuk sahibi olamıyor. Bir bebeğe sahip olmak, birçok çiftin hayalidir. Ancak günümüzde hem...
Gebelik 7
Hamile kalmak için ne yapmalıyım ? Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?
Bir aile için gebelik planlama, muhtemelen bir çiftin hayatındaki en heyecanlı zamanlardan biridir. Burada, hamilelikteki bu önemli yolculuğa hazırlanmak için yapabileceğiniz temel şeylerle ilgili daha fazla bilgi bulacaksınız. Hamile kalmadan...
Gebelik 5