Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

benim erkeklik hormonum yuksek yumrtalar büyümüyo dedi doktor var mı bir kürün
merhaba canım galiba seninde lh yüksek bunun için ibrahim saraç oğlunun bi kürü var testere dişli aslan pencesi canım bunu sen internetten bi araştır doğru olarak uygula lh hormonlarını yani erkeklik hormonunu düzene sokuyomuş geçmiş olsun

1-bal tarçın çekilmiş çörek otu hepsi aynı miktarda konulur ve karıştırılır kadın bu karışımı sabah 1 yemek kaşığı akşam bir yemek kaşığı yer.adetin 2.günü başlanıp 10 gün devam eder ve yumurtlamayı takip edip gün aşırı ilişkiye girilir.
2-1 litre suya 2-3 tane keçiboynuzu konulur 5dk kaynatılır hergün taze bi şekilde yapılır erkek bunu 1 bardak akaşam 1bardak sabah içer.

bu karışım kadına yumurtalıklarında kalite ve yumurta sayısında çoğalma sağlarken erkek için olan kür spermlerin çoğalmasını ve hareketlilerin fazlalaşmasını sağlar. bu kürleri arkadaşlar özellikle emin yerlerden araştırdım ve öneriler aldım lütfen en azından bi deneyi bişey kaybetmez aksine bi bebek kazanabilirsiniz
merhaba nette araştırma yaparken siteye rastladım hmn üye oldum cnm ben bişi sormak istiyorum vaktin varsa cvp verirmisin. adetin 2. günü başlanıp 10 gün devam edin diyorsunuz ben 38 yaşındayım hamile kalamıyorum çünkü adetim yaklaşık son 4 aydır 1 gün sürüyor yani adet oldum diyorum seviniyorum ama 1 gün kadar sürüyr adet sürem :( ve ben çok üzülüyorum b duruma nasıl yapçam ozaman bu tarifi

arkadaşlar bi tarif buldum yapmakta yapmamkta kararsızım sizlerle paylaşşam yardımcı olurmusun. 5 yıllık evliyim bebeğim olmadı 38 yaşındayım. ve 4 aydır hiç adet olmadım oluyorum fakat 1 gün sürüyor adet günüm.

1 kg bal
* 200 gram çörek otu

Hazırlanışı: Çörekotunu havanda döverek un haline getirdikten sonra balla karıştırın ve bir kaba koyarak üstünü tülbentle örtün. 3 gün, 3 gece ay ve yıldızları görecek şekilde dışarda bekletin.

Çörek otu macunu günde 3 kez aç karnına 1 tatlı kaşığı yenir.

Uyarı: Çörek otunun balla kullanılması tavsiye edilir. Önerilen dozu aşılmayın. Önerilen dozdan fazla tüketmek sağlık açısından zararlı olabilir. kahve öğürücüde öğütün.

Merhaba kizlar bende 1 senedir deniyorum ve sonu hep hüsran:( ben ilk önce sorun bendemi diye doktoruma gittim muane etti ve ultrosona bakti herşey çok iyi yumurtalar çok iyi hamile kalmaman için hic bi sebebin yok dedi eşine. Baksin dedilr . daha sonra kesimde üroloji ye gitti baktilar durum kotu yani canli sperm % 5 mis ve sonra niye bukadar az yani az olmasına ne sebep veriyor dendi ve renkli dobler istediler çekildi ve VOLiKoSEL ameliyatı olması lasimdi ameliyat olali 2 ay oldu bakalim artik nezman hamile kalirim ( yani bayanlar esinizin mutlak bi doktora görünmesi şart tek sorun sizde değil allah çocuk isteyen herkeze nasip etsin inslh :(

Selam kizlar bende 2bucuk senelik evliyim esimdede bendede sorun yok diyolar ama henuz nasip olmadi. Bi adetim gecikiyo surekli ama hormonlarindada sorun yok diyolar. Simdi rahim filmi cektircem bakalim onda ne cikcak. Bunla beraberde bu ay ki adetimde bak corek otu tarcin karisimiyla esimede keciboynuzuna baslamayi dusunuyorm Bide krilom omega3 u cok tavsiye ettiler bunlarla beraber onada baslicam bakalim neler olcak Allah isteyen herkese tez zamanda hayirlisiyla nasip eder insallah.bebisim

Slm ben esma bende ikinci cocuguma hamile kalmak istiyorum ama bir turlu kalamiyom .bir kizim var kizimdan sonra 2 yil sonra dis gebe hamileligi gecirdim sonrada simdiye kadar ikinciyi istiyoz olmuyor doktora gittim dedi bir problem yok diyor simdi bu kür var keci boynuzu bulamazsak keci boynuzun pekmezini yapsak olurmu

Ben ilk çocuğuma sorunsuz ilk denemede hamile kaldım oğlum 2 yaşındayken kist varmış bende,bu kist patladı iç kanama geçirdim acil laparoskopi ile ameliyat oldum, kistlerim hep tekrarladı doğum kontrol hapı ile küçüldü tekrar çıktı yıllardır hayatımı zindan etti bu kistler,en sonunda çikolata kisti olarak kesin teşhis koyuldu şimdi 3 cm lik bir kist var .2 yıldır da 2. çocuğu istiyoruz olmuyor yumurtalık rezervim iyi rahim filmim temiz ama olmuyor olmuyor, bildiğiniz bişey varmı bunları yok etmekl için soğan kürü işe yaramadı :(

Geri