Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

SELAM ÇİTOS hayıtı tohumunu 3 gündür içiyorum ama 2 gündür sanki kasıklarıma bişey saplanır gibi agrı var. AGRI YAPAR MI.

Selam canım:) Canım benim de ağrım başladı sanırım erken yumurta yaptık:D hormonları düzenliyor ya ovülasyon testine baktım yumurta yapma sürecine girmişim ben işe yaradaığını düşünüyorum hayıtın...Daha önce de kullandım hayıtı.Eminim sende yumurta yapma sürecine girdin bu arada adetinin kaçın cı günü birde adet döngünü bana yazarmısın yasemincim ona göre sana bilgi verim az bir işim var girince sana cevap veririm canım:)

Selam canım:) Canım benim de ağrım başladı sanırım erken yumurta yaptık:D hormonları düzenliyor ya ovülasyon testine baktım yumurta yapma sürecine girmişim ben işe yaradaığını düşünüyorum hayıtın...Daha önce de kullandım hayıtı.Eminim sende yumurta yapma sürecine girdin bu arada adetinin kaçın cı günü birde adet döngünü bana yazarmısın yasemincim ona göre sana bilgi verim az bir işim var girince sana cevap veririm canım:)

çitos az önce aktardaydım :D ciwanperçemli çay aldım içindekileri yazayım sana: ciwan perçemi (%11),anason,çörek otu,hayıt tohumu,sarı kantaron,tarçın,andız kökü,kırkkilit,mısır püskülü,ısırgan yaprağı,karabaşotu,oğulotu,hawuç tohumu.inşallah bir faydasını görürüm...sen bu ovülasyon testini nasıl kullanıyorsun?adetinin kaçıncı günü baktın?...inşallah hepimiz bir gün burdan hamiş haberlerimizi weririz...

selam çitos.adetim daha dün bitti. sence yumurtlama döneminemi girdim henüz erken degil mi. hayıtı hemen etkini gösteriyor o zaman. ovülasyon testini henüz almamıştım. aklıma takıldı bu mevsü benim. yardımcı olursan
sevinirim..

evet benimde açıldı

selam evet bende lokmandede nin ilaçlarından kullanmıştım benimde açıldı bir erkek evladım var şimdi çok sevimliii selamlar

çitos az önce aktardaydım :D ciwanperçemli çay aldım içindekileri yazayım sana: ciwan perçemi (%11),anason,çörek otu,hayıt tohumu,sarı kantaron,tarçın,andız kökü,kırkkilit,mısır püskülü,ısırgan yaprağı,karabaşotu,oğulotu,hawuç tohumu.inşallah bir faydasını görürüm...sen bu ovülasyon testini nasıl kullanıyorsun?adetinin kaçıncı günü baktın?...inşallah hepimiz bir gün burdan hamiş haberlerimizi weririz...

Canım Allah sana şifa versin inşallah..Anason,tarçın çörek otu, heleki hayıt bunlar başlı başına tadvi edici inşallah faydasını görürsün canım:) Ovülasyon testini adetim bittikten sonra kullanmaya başlıyorum canım .Geçen ay normal periodta ovülasyonum gerçekleşti..Bu ay kullandığım hayıt tan dolayı erken başladı.. akşamları adaçayı içiyorum.sabahları hayıtı aslında hayıt günde iki kez olmalı.Salgımdan sancım dan ve testten anladığım kadarıyla ovülasyon gerçekleşmiş..Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın :bebeğim:

selam çitos.adetim daha dün bitti. sence yumurtlama döneminemi girdim henüz erken degil mi. hayıtı hemen etkini gösteriyor o zaman. ovülasyon testini henüz almamıştım. aklıma takıldı bu mevsü benim. yardımcı olursan
sevinirim..

Aleyküm selam canım:) Canım benim ovülasyon sürecine girdik Hayıtla inşallah.Yani yumurtalarımız olmuş ama onların belli bir büyüklen sonra döllenem yeteneğini kazanması gerekiyor.Ovülasyon testini muhakkak öneriyorum canım onun la ilgili detaylı bilgi için sana link bırakıcam.Linki incele kafana takılan olursa sor canım:)

https://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/183472-ovulasyon-testi-nasil-kullanilir.html

Kızlar ayrıca ben bu ay yaptıklarımı sizinle paylaşim..

polen,bal,kara çörekotu,tarçın ve karanfil macun haline getirdim sabah ve akşam 1 çay kaşığı yiyiyorum

Sabahları hayıt meyvası akşamları adaçayı içiyorum.Hayıtın günde iki kez olması lazım ama adaçayı içtiğimden günde 1 kez içiyorum

Adetin son üç günü Allah şifa etsin süt buharında oturdum bunu yeni duydum bilgilenmenizi istedim.Benim kanallarım tıkalı olduğu için süt buharını yaptım

Süt buharından sonra karnıma zeytin yağıyla masaj yaptım kasıkları ovdum göbeğimi aşağıdan yukarıya çektim.Kızlar karın masajıyla hamile kalanı çok duydum nasıl bir alaka olduğunu bilmiyorum ama:) sonucu alanlar azımsanacak gibi değil belki diyerekten kendime uyguladım bakalım ne vesile olacak Allahım emeklerimizi boş çıkarmasın amin..

Geri