Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

sagol canım.yarıın almak nasip olursa testi. mutlaka yapacagım. adetim yeni bitmişti. HADİ HAYIRLI

selam çitos 2 gündür yazamıyorum internetde problem çıktı ama sizleri çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, anlatamam, agrılarım ksildi, testi alamadım, bulundugum yerde yoktu. ama ateş takimi yapacagım

selam çitos 2 gündür yazamıyorum internetde problem çıktı ama sizleri çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, anlatamam, agrılarım ksildi, testi alamadım, bulundugum yerde yoktu. ama ateş takimi yapacagım

Canım bende özledim:kiss:benim adığım yerden alsana yasemincim sana özel mesajla adresi yazarım:)

bende yaklaşık 2 yıldır evliyim hiç korunmadığım halde gebe kalamadım preseed ile ovulasyon testi kullandım.adetimin 20.günü geldi anca ikinci seyrek çizgiyi görmüştüm.adetimin 23 we 24.günü en koyu çizgiyi gördüm.o zamanlarda ve ondan önce hep preseesd kullandım.o kadar çok umutlanmıştımkiii..ama kan testinde negatif çkana kadar...ultrasonla doktor baktı adetin geldi gelecek dedi.eve geldim sinirimden ağlamaya başladım ve birde baktım adet oldum..ama hiçç görmediğim bir kanamayadı kahverengi krem gibi birşeydi..2 gün kan pıhtısı ve ardından sadece kahverengi lekelenme tarzında..doktora gittiğimde ne rahmimde nede hormonlarımda bi sıkıntı çıktı.fakat adetlerim düzensiz en son 40 günde bir oldum..bu durumun hormonla ilgisi yoksa neyle ilgisi olabilirki?hamileliğe engelmi acaba bu durumun şimdide klomen verdi kullandım Allahım hayırlısını versin..rahim filmi dedi doktor çok korkuyorum duymak istemediğim şeyleri duyacağım diye....:(...çok uzun oldu sanırım 2 yılın birikimiydi..cevaplarınız için teşekkürler şimdiden..

Canım çok geçmiş olsun Allah hayırlı şifalar versin.Sanırım sende yumurtlama bozukluğu var..Gerçi bu ancak yapılacak hormon tetkitleriyle kesinlik kazanır.Klomen vermiş ovülasyonuna yani yumurtlamana bakılacak.Rahim filminden çekinme canım Umarım sonucun temiz çıkar çok geçmiş olsun tekrar:) Bak canım aşağıdaki linke tıkla senin gibi çocuğu olamayanlar arkadaşlar bir topikte toplanmış:)Burdan sorunlarını anlatır bilgi alışverişinde bulunursun:)

https://www.meleklermekani.com/gebe...-yilda-bebek-sahibi-olmak-isteyenler-457.html

link için teşekkürler.işin ilginç tarafı canım hormonlarımda bi sıkıntı yok.herşey normal dedi doktorum..

Anladım canım yumurta yapmada problem vardır adetlerin ondan düzensizdir zaten klomeni verme sebebi ovülasyonu sağlamak:) rica ederim canım geçmiş olsun;)

Merhabalar arkadaşlar bende Mayısın 3 ünde ilk aşımamı oldum şimdi beklemedeyim 17 sinde kanda test yapılacak.Beklemek çok zor . Ben iki yıllık evliyim ve bir senede iki kere doğal yolla hamile kaldım fakat bebişlerim bende fazla kalmadı. Bütün testler genetik test olsun başka testler olsun yapıldı sorun yok Allahın takdiri heralde.İlk defa aşılama yöntemini denedik zorlu bir süreç maalesef .Sizle paylaşmak istedim .Bu arada ilk hamileleğime soğan kürüyle kalmıştım ve bebeklerim ikizdi.İkincisinede incir kürüyle.Yaşımdan dolayı daha fazla beklemek istemediğimiz için aşılamaya geçtik.Eğer tutmazsa ki aklıma getirmek istemiyorum pressed dikkatimi çekti yazdıklarınızdan dolayı .Fiyatı hakkında bilgi veririmisiniz.?Allah hepimizin yüzüne baksın kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Tuhacım geçmiş olsun.İnşallah rabbim sana da banada tüm isteyenede hayırlı evlatlar nasip etsin.Umarım aşılamandan pozitif sonuç alırsın canım.Preseedin tek tüp fiyatı 130 tl.Yalnız bazı site ve eczanelerde fiyat farkı var sanırım.Ben hem preseed hem destek haplar hemde ovülasyon testi aldığımdan kampanyadan yararlandım.Sen şimdi bir şey kullanma canım inşallah aşılamn tutar gerek kalmaz Allah yardımcın olsun canım:)

Geri