Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Merhaba kızlar bende son 4 5 gündür felaket kasık ağrıları ve batmaları bas dönmeleri ve bulantılar yaşıyorum adetime henüz 8 9 gün var ayrıca karnımda çok sert kendimi sürekli yorgun ve halsiz hissediyorum test yapmayı düşünüyorum bir yandan da negatif çıkarsa die korkuyorum..Sizce ne yapmayalım??

merhaba kızlar
benim son 4 aydır adet günüm 5-10 gün geçiyordu. her seferinde test yapıyordum negatif çıkıyodu ama emin olamayıp kan testi de yaptırıyodum o da negatif çıkınca hayal kırıklığına uğruyordum. bu ayda 3 gün erken adet oldum.ama her zamankinden kısa sürdü ve kanamam da azdı.son bir aydır karnım,göğüslerim çok şiş.karnımda acayip gaz var.özellikle de alt karnım çok şiş ve sert.dayanamayıp adetim bittikten 2 gün sonra test yaptım negatif çıktı.ama karnımın ve göğüslerimin şişi inmedi hatta göğüslerim büyüdü :S acaba üstüne görmüş olabilir miyim ? annemde de üstüne görme olmuş genetik olabilir mi acaba? yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum sizce beklemeli miyim ?

merhaba bende aranıza yeni katıldım.. benimde sizin ki gibi şikayetlerim var çok gazım oluyor sol kasığımda ağrı bacağıma doğru vuruyor adetime üç gün önceden kan testi yaptım ama negatif çıktı

merhaba sheker shey sizin yaşadıklarınızın hepsini şuanda yaşıyorum ne bt hcg ne idrar testi nede ultrasonda hiçbişe görünmedi bebek yani.. karnım şişiyo sol kasığımda sertlik ve şişlik var bel ağrısı akıntı göğüs şişliği bazen baş dönmesi mide bulantısı kanda bt hcg 0,10 çıktı 1 gün önceki testimde hafif pozitif çıkmıştı lütfen cvp yazar mısınız

Herkes ne güzel anlatmış belirtileri.Bende bişe sorcam,bende 10 gün hatta 2 hafta öncesnden başlayan kasık ağrıları sanki adet olucakmşm gibi.Önceleri tatlı ağrılar vardı yani hssettiğim ama çok rahatsz etmeyen.Sonraki günlerde aşırı bel ağrısı hatta sol kasğımla birlikte bacağıma vuran bi ağrı.O bel ağrısı acaip yaaa genelde akşamları yaşadım böle ara ara.Sonra bir gün boyunca sol kasıkta bi batma yaşadım bütn gün yani hareket edince sağa sola kıpırdaynca oldu.Bi de aşırı sıcakladm hele geceleri acaip yandm üstümü falan çıkartıyodum sıkıntıdan.Şimdi 4 gün var yine kasık ağrıları mevcut ve bacağımın iç tarafına bıçak saplanıyo gibi oldu birden sonra geçti.Ha bide ilk günlerde beyaz,süt gibi bi akıntı gördüm çamaşırımda.Çok değil ama vardı genelde akıntı.Unutmadan söleyim bi de göbşümn altında bi şişlik var 2 haftadır falan galiba,rahatsız etmiyo,gaz falan değil sadece bi şişlik var sanki killo almşım gibi enteresan datlu bi şişlk:DNe bilim valla eğer hamişsem,bunlar gözlemlediğim belirtiler olucak diğer hamiş kalmak isteyenlere:):)kociş diyo ki,sen muhtemelen hamişsin,eğer adet olursan çocuk tutunamamştır dicem diyo.Yani yaşadığım belirtiler hamişlik bulguları imiş aslnda.Kociş dr hani kafadan atma durumu yok meleklerim:DBenm yaşadığım bu durumları yaşayan var mı acep???ALLAH herkese nasip etsn,aratmasın MEVLAM..

bu yorumu görür görmez hemen üye oldum aynı sorun bu aralar bende de var sadece sıcaklanma hariç aksine buz gibiyim ama burada aynı beni anlatır gibi olmuş merak ediyorum sonuç ne oldu ben doktora gittim ancak her zamanki gibi doktor pek ilgilenmedi hatta iltihap olabileceğini söyledi antibiyotik yazdı ilaçları aldım ancak kullanmadım. güvenemedim çünkü iltihap konusunda haklı olabilir fakat idrarda yanma olmuyor bende yada herhangi bir durum görmedim. ne olur ne olmaz iltihaptan ölmem herhalde diye bebek varsa umuduyla ona zarar vermek istemiyorum. herhangi bir tanı koyulamıyor adete daha var. hem doktora gitmeden bir gün önce bir anda iki kez titreme gibi mide bulantısı geçirdim. yanlız gittiğim gün ağrılarım hafifledi de bugün üçüncü gün çok ağrım yok ama gene de var bazen çok genelde belirsiz piskolojikti demek ki diyede düşündüm baya karışık durum bekliyorum sadece :D eşimde bebek istemiyor ben istiyorum ayrıca 20 gündür ayrıyız da ailesi yüzünden acılarımla birlikte MAL oldum yani xDD

kızlar 1 yıldır korunmuyorum ama gebe kalamadım doktora muayne oldum hormon testi yapıldı herşey normal ama hamile kalamıyorum eşim sperm testi yaptırması gerekio yaptırcak bakalım neolucak ayrıca adetime 2 gün var adet sancılarım normal herzamanki gibi yalnız hiç olmayan göğüs ağrısıda eklendi yani alt kısımları sızlıyor diyebilirim acaba belirtimidir yoksa psikolojikmidir. eşimin test yaptırdığı gün regl günüm bana dua edin lütfen bebeğime kavuşıyım artık rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallahhh inşallaaahhhh çevremde herkez hamile psikolojim bozuluyor artık sanırım

Geri