Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Merhaba kızlar.. Ben şuanda 5 haftalık hamileyim. Size ilk belirtilerimi söyleyeyim.
Karında şişlik ve gaz
Akıntı rengi şeffaf iken beyaz gibi oldu
Ateşim çıktı biraz
Sol tarafımda hafif ağrı acı arası hisler
Bunların dışında hiçbir belirtim olmadı. Belirtilerim adet olmam gereken günlerde başladı. Adet 4 gün geçince kendim test yaptım 2. çizgi silik çıktı. Akşamına kan testi yatım hamilesin dediler :))

selam melekler ben 2 yildir bu sitenin okuyucusuyum ama buraya yeni kayit oldum,ben 3 yildir evliyim ilk yil korunduk ama simdi 2 yildir tedaviler aldim ama olmadi sora esimde proplem cikdi,bu arada arkadaslar ben azeriyim,3 ay once esime tedavi yazildi sonra esim is icin baska yere gitti,ben temmuzda doktora GITTIM ve hormon yetersizliyim oldugunu dedi ilac yazdi,kan deyisimi etim 10 gun guclu ilaclar yazildi bu arada,sonra ben temmuz 9adet oldum ilaclarim da bitti 13 de adetim bitti 17 - 26 si temmuz araligi esimle bi yerde olduk sora daha olmadik 1hafta one 2 gun adet oluyormusum gibi agri geldi sora sol kasigimda agri oldu simdi sag kasigim agriyor,ben normalde kabizlik yasarim su icemem,ama bir haftadir suekli normal oluyo,ve hep idrarim geliyo idrar sonunda yanma oluyo,ve fazla su iciyorum adetime daha 6 gun var cok endiseliyim insallah gebe kalirim,surekli gebe olduguma dair ruya goruyorum bu arada.hapsirik tuttu 2gundur,belimde agrilar var rahat sirt ustu yatamiyorum,dudaklarim soldu kabuk kabuk oldu,goguslerim normalde buyuk ama sanki daha ic camasirim kucuk gibi agriyorlar ne biliyim ya unsallah hamileyimdir ,amin

slm arkadaşlar bn 6 sene önce bi düşük yaptım ondan sonra 6 yıl boyunca tedavi gördüm ama çocugum olmadı 5 ay önce tedaviyi bıraktım bu ay adet dönemim 8 gün gecikti bel agrısı ve adet olcakmış gibi karın agrısı ve şişkinlik var test yapmaya korkuyorum sizce hamilemiyim

acil cevap lütfen..

arkadaşlar bende 1,5 yıllık evliyim ilk gebeliğimde 6 haftalıkken düşük yaptım ama dört bey aydan beridir çocuk düşünüyoruz olmuyor ama yumurtlama dönemim 3 yada dört gün öncesinde bitti ama kasıklarımda ve bacaklarımda ağrılarım var ve göğüslerim şiş adetime 12 gün var daha sizce bu durum gebelikten kaynaklı olabilirmi?

merhaba arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim şuan inşallah rabbim tamamında da erdirir. çok iyi bilirim o belirti beklemeleri, benim adetlerim düzensizdi tiroid rahatsızlığımdan dolayı her ay gecikince test yapıp kocaman o tek çizgiyi görmek büyük hayal kırıklığı oluyo. Ben de belirtilerimi paylaşayım, Göğüslerim normalden daha çok hassaslaştı,adet dönemimde normalde yüzümde sivilcelenme olurdu o bu sefer olmamıştı. Yine de dayanamadım adetim geçtiği gün test yaptım koca bir negatif çıktı oturdum ağladım. Hatta ablam ev taşıyordu nasılsa yok diye eşya kaldırdım,temizlik yaptım. adetim gecikmesi 10 günü bulunca yine umutsuzca test yaptım yoksa söktürücü alacaktım. İkinci çizgiyi çok silik gördüm ve şoke oldum, sevinemedim kan testi yaptırdım ve vardı. Çok şükür rabbime. Sürekli dua edin ve hayırlısını isteyin arkadaşlar. Her ay belirtilere takılmamaya çalışın yumurtlamayı stresde etkiliyomuş çünkü. bulantılarım 7. haftada anca başladı göğüslerim sürekli şiş ve hassas ve aşırı uyku hali oluyo,kasık ağrısı oldum. Onun dışında pek belirtim olmadı.Allahım isteyenin kucağını boş bırakmasın inşallah Sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin.

merhaba arkadaslar benimde mucize oldu bebegim esimde bende problemliydik eylülde tüp bebek randevum vardi ama iste allahim hediye etti cok sukur 6 haftaya giriyorum aslinda yagmurcum sorum sana arkadasim kalp atislarini ne zaman duydunuz birde ben hala asermiyorum sade kasi agrim var halsizim ama migde bulantim asermem yok sende nasildi

merhaba arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim şuan inşallah rabbim tamamında da erdirir. çok iyi bilirim o belirti beklemeleri, benim adetlerim düzensizdi tiroid rahatsızlığımdan dolayı her ay gecikince test yapıp kocaman o tek çizgiyi görmek büyük hayal kırıklığı oluyo. Ben de belirtilerimi paylaşayım, Göğüslerim normalden daha çok hassaslaştı,adet dönemimde normalde yüzümde sivilcelenme olurdu o bu sefer olmamıştı. Yine de dayanamadım adetim geçtiği gün test yaptım koca bir negatif çıktı oturdum ağladım. Hatta ablam ev taşıyordu nasılsa yok diye eşya kaldırdım,temizlik yaptım. adetim gecikmesi 10 günü bulunca yine umutsuzca test yaptım yoksa söktürücü alacaktım. İkinci çizgiyi çok silik gördüm ve şoke oldum, sevinemedim kan testi yaptırdım ve vardı. Çok şükür rabbime. Sürekli dua edin ve hayırlısını isteyin arkadaşlar. Her ay belirtilere takılmamaya çalışın yumurtlamayı stresde etkiliyomuş çünkü. bulantılarım 7. haftada anca başladı göğüslerim sürekli şiş ve hassas ve aşırı uyku hali oluyo,kasık ağrısı oldum. Onun dışında pek belirtim olmadı.Allahım isteyenin kucağını boş bırakmasın inşallah Sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat nasip etsin.

yagmurcum sorum sana arkadasim kalp atislarini ne zaman duydunuz birde ben hala asermiyorum sade kasi agrim var halsizim ama migde bulantim asermem yok sende nasildi

arzuşum canım hayırlısı olsun rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin. kalp atışlarını kafana takma ben 8. haftada dinledim anca büyüyor annesi.bulantılarım da anca 7. haftada başladı. kasık ağrın normal canım adet olacakmış gibi ağrın olabilir, halsizliğin uzun sürebilir:) ben hala uykuya doyamıyorum çünkü. Bende çok sabırsızım, seni çok iyi anlıyorum. Sadece güzel şeyler düşün ve kendini çok yorma,bu haftada en önemlisi tiroidlerine baktır canım. Ben hipotiroidi hastasıyım ilacımın dozu arttı mesela. Zaten doktorun kan tahlilerinde ister bunları. Aşerme denilen şey bulantıların geçince oluyo çünkü bulantı varken insanın canı hiçbişe istemiyo.bu aralar bulantın başlar:)inşallah canım tamamına da erdirsin allahım burada doğum haberlerimizi de veririz birbirimize.

herkese merhaba. ben foruma daha yeni üye oldum.
malum sorum hamile olup olmadıgımı öğrenmek için olacakyardımcı olursanız cok sevinirim.
ben yaklaşık 5 6 aydır doğum kontrol hapı kullanıyordum (yaz24+4) 3 aydırda cocuk için uğrasıyoruz. en son adetim 3 ağustos. 28 günde bir düzenli adet oluyorum.
henüz adet olmama 9 8 gün var ve 3 gündür aralıklarla kasıklarımda ve yumurtalıklarımın oralarda sancı hissediyorum. acaba yerleşme mi oluyor diyorum sanki bir akıntı olur gibi oluyor bakıyorum evet akıntı var ama yerleşme kanaması denilen bir kanama şeklinde değil.

annem 18de adet olması grekıyodu 9 gün gecti hala olmadı 3.gün kahverengi bi leke geldi sonra sarımcı seklınde akıntıları oluyo 7 gün gecince test yaptık dıkkatlı bakmadık ama negatifti sanırım.bugun 9.gün oldu ve hala adet olmadı gecikme olmadan once adet olacam deyip durmustu sızce hamile mi

Geri