Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
merhaba bende bişey sorucam ben 16 ağustosta regl oldum sonra 2 eyllde regl oldum bugün 4 ekim hala olmadım ama belimde göğsümde ve kasıklarımda acayip ağrı var acaba hamilemiyim?

Arkadaşlar ben yeni bir üyeyim ve aklım çok karışık c.tesi gunu kan testı yaptıracam, adetim 10 gun gectı hiç böyle olmamıştı eczaneden 3 gun önce test aldım yaptım ama sonuc negatıf şimdi 2 gun daha bekleyıp kan testı yaptıracam, belirtilerim şunlar kasıklarımda agrı var uykum geliyor devamlı aclıkda hissedıyorum ayrıca 2 gundur bende akıntıda başladı ve arada kısa suren baş donmesi sadece göğüslerim hiç agrımıyo onlar çok normal onun dısında herşey gebelik belirtisindekiyle aynı, testler negatıf cıkınca cok korkuyorum kan testıde pozitif çıkar diye hüsrana uğramak çok kötü bi duygu..doktorlar sitesındeki bi doktorada soru sordum bana gebe değilsinizdir dedi iice moralim bozuldu :( ama neden bukadar gecıktı daha önce böyle olmamıştı sizce gebelik testlerinınde ikiside problemlimi yada acaba daha drara gecmeme oluyomu gebeliğin bunları yaşayan arkadaşlar lütfen bilgınızı paylaşınn...

benim 18 gün gecikmişti.testlerde hep negatif çıkıyordu.seni üzmek istemem ama gerçektende hamile değilmişim.ama üzülme herşeyin vakti zamanı vardır.bir doktora git başka bir sıkıntı olmasın.umarım yardımcı olabilmişimdir.

slm ben yeni katıldım benim 8 gün deciyo adetim kan testi yaptırdım ama cıkmadı ama aynı sancılar bendede var beklesemmi 1 hafta daha cıkarmi acaba

slm kızlar bende yeni üye oldum ama hala aktif hale gelmemiş sizileri n yazılarınızı severek okuorum ve hayran kaldım bu siteye hepinizin ellerine saglık ben 5 aylık evliym eşimle çok çocuk istiyoruz ama 5 aydır tüm denemelere ragmen olmuyo adtime 7 gün var adet belirtisinden farklı belirtiler var bende gögüslerim feci derecede mem ucunda aşırı sertlik var cok acıyo agırıyo kasıklarda aynı şekil sabahları yataktan cıkmak istemeyeck kadar halsizim migde bulantım da var ama cıkaramıyorum adet olmadan yada günü geçmeden test yapmak istemiyorum baş dönmelerimde başladı sizce hamile olabilir miyim hem ilk defa gögüslerim bu derece şiş ve agrılı gögüslerden şüphe edip hamile oldugumu zanndiyorum ve merak içinde adet günü mü bekliyorum inş olmam şimdiden teşşekkür ederim hepinize

slm kızlar bende yeni üye oldum ama hala aktif hale gelmemiş sizileri n yazılarınızı severek okuorum ve hayran kaldım bu siteye hepinizin ellerine saglık ben 5 aylık evliym eşimle çok çocuk istiyoruz ama 5 aydır tüm denemelere ragmen olmuyo adtime 7 gün var adet belirtisinden farklı belirtiler var bende gögüslerim feci derecede mem ucunda aşırı sertlik var cok acıyo agırıyo kasıklarda aynı şekil sabahları yataktan cıkmak istemeyeck kadar halsizim migde bulantım da var ama cıkaramıyorum adet olmadan yada günü geçmeden test yapmak istemiyorum baş dönmelerimde başladı sizce hamile olabilir miyim hem ilk defa gögüslerim bu derece şiş ve agrılı gögüslerden şüphe edip hamile oldugumu zanndiyorum ve merak içinde adet günü mü bekliyorum inş olmam şimdiden teşşekkür ederim hepinize

inş canım hamilesindir .....benimde adet olmama 3 gün var ama 1 hafta 10 gün varken başladı kasık , sırt bel ağrılarım birde halsizliğim ve gazım var bu son 3-4 gün içerisinde kasık ve bel ağrılarım çok fazla arttı...normalde adet olmama 1 ggün varken yada adetimin ilk günü sadece kasık ağrım olurdu ..bu neden böyle oldu anlamıyorum dün test yaptım kadet testlerden negaqtif çıktı erken çıkaran testlerden istedim eczacıya yokmuş diğer kaset testlerden aldım morelimde bozuldu açıkçası .....artık dananın kuyruğu pazartesi salı günü kopacak ...neden böyle oluyorum ark.cevp yazarmısınız acaba hamilemiyim...? :))

mrb bende yeni üyeyim bende de belirtiler var özellikle sol kasığım da ağrı ve batma şeklinde hatta bunun için doktora bile gittim bşey yok dedi ayrıca gaz sorunu ayaklarda üşüme yanlız gece ateş şeklinde adetime bir hafta var bakalım ne olacak hepimizin hakkında hayırlısı olur inş

merhaba hanımlar....7 aylık evliyim 2 ay önce hamile kalmak için çalışmalara başladık.geçen ay olmadı.bu ay bugüne kadar hiç olmadığı kadar şiddetli bir kasık ağrısı yanma şeklinde gaz kabızlık şişkinlik var. Ayrıca yumurtlama günümden birkaç gün sonra gögüslerim hiç şişmediği kadar şişti bıçak batması şeklinde ağrılar oldu dokunamaz hale geldim ve aynı zamanlarda belimde deli gibi bir ağrı başladı.Birde beyaz bir akıntı var adetten önce olmazdı eskiden sadece yumurtlama döneminde olurdu. Bugün normalde adet günüm adet sancısı çekiyıorum .Geçen ay doktorum yumurtalıklarımı kontrol etti ultrasonda ve herhangi bir sıkıntı yok dedi.Dediğim gibi 24 yaşındayım bugüne kadar hiç bu kadar ağrı çektiğimi hatırlamıyorum.Değişik bir adet dönemi geçiriyorum normalden farklı ağrılarım var.Eşimde bende çok istiyoruz hayırlısıyla olur inşallah.Sizce hamile olabilirmiyim?

Geri