Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
selam kızlar ben 1,5 yıldır uğraşmadığım tedavi kalmadı 6 ay hap ve çatlatma iğneleri kullandım ardından tedavinin yönü değişti eşimde problem çıktı bu sefer aşılama dediler aşılamada olmayınca tüp bebek dediler ağır bir tüp bebek tedavisi gördüm sonuç yine hüsran hormonlarım ilaçlardan sonra anormalleşince tedaviye 3 ay ara verdik bu arada bir sürü bitki bal çörek otu vs denedim 7 gün oruç tutup Allahın isimlerini çektim yani hiç pes etmedim ama bu ay hiç birini yapmadım Allah nasip ederse olur olmassa bundada vardır bir hayır dedim ve kafamdan bu illede olacak saplantısını attım bu ayın 20 sinde regli olamam lazımdı ve hastalığımın 2. günü doktorun yanına gidip tekrar tüp bebek tedavisine başlayacaktık ama ben hastalanmadım sabahları kalktığımda iç bulantısı ve hafif baş dönmeleri yaşadım ama yine ihtimal vermiyorum derken bel ağrısı adeet olacakmışım gibi karnımın alt tarafında sert şişlik ve hani adet olmadan önce aşırı terleme daralma olurya böyle belirtiler yaşadım evde kendim idrara testi yaptım 2.çizgi belirsiz 3 gün sonra tekrar yaptım 2.çizgi yine belirsiz 3 gün sonra tekrar bu sefer sabah ilk idrarımla yaptım 2.çizgiyi gördüm şok oldum hemen kan tahlili sonuç pozitif ve hala inanamıyorum Allahtan ümidinizi kesmeyin ve inanın üstünede fazla düşmeyin hiç beklemediğiniz bir anda oluveriyor

15 gündür göğüslerim acıyor benimde sanki karnım da derim seyiriyo 4 gün önce sağlık ocağında test yaptık idrar testi negatif ti ve hemşire şuan belli olmaz dedi dişim den dolayı antibiyotik kullanıyorum sakıncası olmasın diye emin olmak istedim adet günüme 6 gün kaldı elimin altında gebelik testi var sabırlı davranıp adeti bekliyorum:)bu 2. bebek olucak olursa ve kasıklarımda ağrı var baş ağrısı da var halsizlik var akıntı var kokusu yok beyaz renkte bu ara iştahım da arttı :)şüpheleniyorum ama rabbimden hayırlısı sizce gebelik varmıdır lütfen cevaplayın...

15 gündür göğüslerim acıyor benimde sanki karnım da derim seyiriyo 4 gün önce sağlık ocağında test yaptık idrar testi negatif ti ve hemşire şuan belli olmaz dedi dişim den dolayı antibiyotik kullanıyorum sakıncası olmasın diye emin olmak istedim adet günüme 6 gün kaldı elimin altında gebelik testi var sabırlı davranıp adeti bekliyorum:)bu 2. bebek olucak olursa ve kasıklarımda ağrı var baş ağrısı da var halsizlik var akıntı var kokusu yok beyaz renkte bu ara iştahım da arttı :)şüpheleniyorum ama rabbimden hayırlısı sizce gebelik varmıdır lütfen cevaplayın...

kan testini yaptırdığında bata 10 gün varmış daha dimi..
bence erken tahlil için.. o negatife takılma..
inşallah vardır bebikin..
belirtilerin de güzel.. maşallah.. hadi bakalım..

kan testi yaptırmadım idrar testinde negatif çıktı o yüzden umutluyum olabilir ihtimaline tabi herşey rabbimden hayırlısıyla vardır inşallah son 4 gün kaldı bekliyorum renklenmezsem şayet kan testi yaptırıcam teşekkür ederim cevap verdiğiniz için iyi günler

acil cevapppp:((

kızlar merhaba üye olmaya çalıştım fakat olamadım. bende yazdıklarınızı sürekli takip ediyorum.
bende 14 aylık evliyim ve eşimle ilk bu ay korunmayı bıraktık. reglime 2 gün var acayip derecede sol kasığım, belimin sol tarafı ağrıyor ve arada bu ağrı bacağımı kasıyor.fakat dünden beride adet ağrısı çekiyorum. acayip derecede iştahım açıldı. yemek yemeyince başım dönüyor sanki. göğüslerim acayip hassaslaştı. yan tarafları ve göğüs uçlarım acayip ağrıyor. göğsümün koyu tarafında süt bezesine benzer noktacıklar oluştu. 4 gün önce gebelik testi yaptım evde negatif çıktı şimdi yapmaya korkuyorum. 2 var reglime meraktan ölücem.sizce hamiş olabilirmiyim ne olur cevap yazın...bu benim ilk deneyimim ve çok sabırsızım...

selam herkese bizde 2. bebeği istiyoruz Adetime 6 gün var benimde göğüs uçlarımda hassasiyet var karnım şiş ve çok gazım varmış gibi karnım içi hareketlenmiş gibi sanki çekilmeler ve gaz sancısı gibi hafif sancılar var sağ kasığım batıyor ve bacağıma vuruyor hiç bu kadar sıkıntı yaşamam normalde belkide üşütmüşümdür.ne dersiniz?????

ben bu konuda çok okudum arkadaşım belirtilerin erken gbelik belirtilerine benziyor.Ama psikolojik de olabilir.Ayrıca idrarda adetin gecikmesinden sonra belli olabiliyormuş ama kanda çıkıyor.Bence biraz daha bekle hayırlısı olsun

slm nermin hanım cevabı benim için mi yazdın bilmiyorum ama üzülerek söylüyorum renklendim bugün umut kalmadı üstüne görme ihtimalim olamaz bu resmen adet sancısı ve kanaması :( okadar bulgu yanılttı beni artık rabbim ne zaman nasip ederse inşllah ozaman bebek sahibi olucaz rabbim herkeze nasip etsin hayırlı günler...

Geri