Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
mereba melekler benim adetime 10 gün var inanmak istediğim içinmi bilmiyorum ama hamişmişim gibi geliyor hissedipde hamiş çıkanınız varmı

hamilelik belirtileri....

meraba arkadaşlar ben martın 11 inde aşılama yaptırdım geçen ay 27 sinde oldum doktorum 15 gün sonra belli olur dedi adetim geçtikten 1 gün sonra ben çağırdi bu ayın 28 inde yani pazartesi bende her ay test yapıodum hep negatif:( ama 10 gün önce kasıklarım ara ara hafif ağrı oluştu karnımın altı setleşti ve karnım şişiyo sanki gaz sancısı gibi bir kaç gündür ara ara mide bulantım oluyo gün içerisinde bazen bi anda bulanık görür gibi oluyorum hemen düzelio göğüslerim şişti acıo uçlarında sertlik var acıma var her ay adet olmamda göğüslerim şişr biraz acı olurdu ama bu sefer daha fazla ve uclardada sertlik acıma var
bugün ayın 25i 2 gün kaldı inş hasta olmam:( umutsuz da olmak istemiyorum sizce bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir mi.. lütfen bana da yazın birşeyler

mbr arkadaşlar.. belki size faydası olur ümidiyle hamilelik belirtilerimi paylaşmak istedim...
aşırı miktarda gaz, ayaklarda şişme, uyku hali, regl olacakmıs gibi sancı, kasıklarda ağrı, gögüs hassasiyeti, sivilcelenme, sürekli eksi yeme isteği, baş ağrısı... ben regl olmadan 1 hafta önce kan testi yaptırdım sonuç negatifti, sonra regl olacagım dıye agrı kesici kullandım daha sonra belirtilerden şüphelenince ve regl gecikince test yaptım pozitif çıktı.. lütfen mutlaka regl geçikmenizi bekleyın. benm dusuk tehlikem var allah isteyen herkese hayırlıyla nasip etsin dualarınızı bekliyorum..

veeeeeeeeeeeeee bende hamişim kızlar belırtılerımı yazam size normal adet agrısı cektım bı muddet karın agrısı sıcaklık basması falan ben adetıme yakın sekerlı seyler yerım ama yıne tıksıntı oldu ve zeytınle basladık yesıl zeytın yedım bol bol ve tursu limon hep ekşi seyler ıstıyordu cnm kasık agrısı cekmedım fazla sadece testı yapmadan 2 gun once cektım vee bel agrısı cektım sonra adetıme 4 gun kala ovulasyon testı yaptım pozıtıf verdı ımkansız dıyebılırdım ama adetıme yakın yanı sonra bırer gun arayla yaptım yıne pozıtıf dayanamadım adetıme 2 gunkala test yaptım pozıtıf ve bugun ogredım 5 haftalık hamileyım allahım herkese yasatsın bu duyguyu rabbım hayırlı dogumlar nasıp etsın amin

slm kizlar bende bi anne olarak yazayim birseyler size..

biz 1 sene ugrastik hamile kalabilmek icin..evet bilindigi gibi yumurtlama günlerimi takip ettik o günlerde iliskiye girmeye özen gösterdik...tabi adet oldugumu gördükce sizinde yasadiginiz gibi kabusa dönüyordu yasam..sonra esime keci boynuzu pekmezi yedirdim ac karnina bir kasik..sonra bende incir,ceviz ve sogani sumakla terbiyeleyip yemeye basladim hergün..son bi kac ayda düzenli olan adetim degismisti..gec olmaya baslamisti her defasinda hamileyim derken ümidimi kestim..o ay pek calismadik aslinda ama rabbim isteyince veriyor iste..o ay hamile kaldim..normal adet sancilarim vardi agrilarimda derken benden biraz leke geldi sandim adet oldum gene ama hic üzülmemistim o ay ümidi kestigim icin...sonra kanama durdu bir iki damlaydi zaten..test yaptim ve hamileydim o ani hic bir zaman unutamam...resmen ucmustum havalara ve ciglik cigliga aglayaraktan...

evet buda benim belirtiler umarim faydam olur...keyifli paylasimlar melisler.....

Buraya yanıt veren hamilelik müjdesini vermiş ardından bende yazayım o zaman:D Bizde bebek istiyoruz Allah nasip ederse 4.ayımızdayız bu ay ve normalde çok dakik olan reglim şaşmaya başladı korunmayı bırakınca herşeyin hayırlısı inşallah bir gün bende burdan müjdeyi veririm:)

merhaba arkadaşlar, benimde bir sorunum var. bende normal adetimi gördüm fakat adetim 6-7 gün sürüyordu bu sefer 5 gün sürdü sonrası pembe ve kahverengi akıntım gelmeye başladı. bunun sebebi ne olabilir? teşekkürler...

selamlar:)

bende 2. çocuğu istiyorum..
kızım kocaman oldu benim..allah ömür versin yavrularımıza inşallahhh..
ben gebe olduğumu hiç anlamamıştım kızımda.. planlı bir gebelik değildi..
dolayısıyla da belirti aramamıştım..
arayınca bulunur bişey olduğu için belirti:D

fakat şimdi benim yaşım 40.. bu sebeple doktora gittim,muayene (vajinal ultrason) ve hormon testi sonuçlarım gayet iyi çıktı..
(fsh-lh-prolaktin)
bu 5. deneme ayımız korunmadan geçen..
ve bata 5 gün kaldı.. bekliyorum bakalım..
belirtiler çok.. ama aklımın oyunu olma ihtimali de yüksek:D
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

Son düzenleme:
Geri