Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
gitiim canım kontrol ettı yumurtackların ust uste duruyo fazla dedi. yedı gunluk folık asit verdi b12 vıt. verdi okadar folıkasitte bttı zaten.şimdi ayın 25ini beklıyoruz bakalım....sende son durum nasıl

Merhaba Arkadaşlar;

Ben 5 buçuk aylık evlıyım ve bebek istiyoruz. 24 martta adet oldum 28 martta bitti 2 3 gündür kasık ve bel ağrılarım var adetımede 1 yada 1 bucuk hafta var ara ara sersemlık gıbı baş donmem ve tansıyonum dusmus gıbı terlıyorum bır anlık acaba hamilelik varmıdır kızlar. Allah isteyen herkeze nasip eder inşallah.:baby:

Merhaba arkadaşlar ben en son 22 martta adet oşdum ve normalde 24 günde yada 28 günde bir oluyodum olmadım hala ve aşırı derecede midem bulunyor gece uykulRımdan uyandırıyor halsizlik uyku hali acaba hamilemiyim ya test de yapmadım şaşkınım ya tecrübeli olnlarda cvp bekliyorum

Merhaba arkadaşlar ben en son 22 martta adet oşdum ve normalde 24 günde yada 28 günde bir oluyodum olmadım hala ve aşırı derecede midem bulunyor gece uykulRımdan uyandırıyor halsizlik uyku hali acaba hamilemiyim ya test de yapmadım şaşkınım ya tecrübeli olnlarda cvp bekliyorum

lalecim inşallah hamilesindir ama herkeste farklı oluyo belirtiler psikolojik te olabilir,en iyisi bi kan testi yaptır bu gün rahatla :)

Bende öyledir diye düşübüyorum ama yani adeti o kadar süzenli biriyim ki o yüzden bu kadar şüpheleniyorum tahlilide yaptıramadım hazır hissetmiyorum sevinirim de ama karışık durum dayım:(

Geri