Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
Burda cok yeniyim bugun uyelik actim ve konu yazmak icin musaadem henuz yok ama hamile arkadaslarin duasina(aslinda herkesin) ihtiyacim var 6 haftalik hamileyim esim bebege hazir olmadigini acik acik soyledi annesi de onu destekliyor tam 1 hafta sonraya kurtaj randevum var Allah a hep yalvariyorum yakariyorum ama sizlerin duasiyla da bisi kaybetmem bu kurtaji olmak istemiyorum Allah bi mucize gerceklestirsin die gece gunduz namaz kilip dua ediyorum bebegim evvel a icim de saglikla buyusun sonra kucagima alayim die hayirli bi omru olsun die ne olur bir yardim herkes bebegimle benim ayrilmamam icin Hurrem kardesimizin gebeligi sonlanmasin diye 3 ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi Allah kimseyi dogmamis olsa bile evladindan ayirmasin.

Burda cok yeniyim bugun uyelik actim ve konu yazmak icin musaadem henuz yok ama hamile arkadaslarin duasina(aslinda herkesin) ihtiyacim var 6 haftalik hamileyim esim bebege hazir olmadigini acik acik soyledi annesi de onu destekliyor tam 1 hafta sonraya kurtaj randevum var Allah a hep yalvariyorum yakariyorum ama sizlerin duasiyla da bisi kaybetmem bu kurtaji olmak istemiyorum Allah bi mucize gerceklestirsin die gece gunduz namaz kilip dua ediyorum bebegim evvel a icim de saglikla buyusun sonra kucagima alayim die hayirli bi omru olsun die ne olur bir yardim herkes bebegimle benim ayrilmamam icin Hurrem kardesimizin gebeligi sonlanmasin diye 3 ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi Allah kimseyi dogmamis olsa bile evladindan ayirmasin.
Sana bu acıyı yaşatmaya ne hakları var??!! Allahım bebeğini sana bağışlasın inşallah! Bebeğini bu kadar istiyosan buna mani olacak ilk kişi sensin.... Sonra tabiki Allah yardımcın olsun... Dualarım seninle... Ama ilk adımı sen at be konuş... Bebeğinden başka kaybedecek neyin var istediğini söyle onlara...

bencede Rabbim bu güzel duyguyu anneliği nasip etmiş..Allah kolaylığını verir...rızkıyla bereketiyle gelir bebek cennet kokulu melekler var mı dahası ya...kusura bakma ama çok duygusuzlar..

Slm hanımlar ben geçen ayın 21 adet oldum daha 4 5 günüm var ama bugün 1 2 damla açık kahve pembe gibi lekelendim hamile kalırım diye bekliyodum ama değilim galiba tecrübelilerden yorum bekliyorum

Herkese merhaba kizlar.ben simdi katildim araniza.atinadan katiliyorum sitenize bir sorum olucak size.reglm bittigi gun esimle korunmasiz iliskiyegirdik sonra ertesi gun hapi aldim hapi aldigim gece tekrar korunmasiz iliskiye girdik bir hafta sonra uc gun suren kanamam oldu suanda kasik agrilarim var ve karnim sis gibi gelio bana reglime daha 17 gun var hamilemiyim acaba? Dua edinnolur hamile olim cok istiyorum insallah hamileyimdir.neden ertesi gun hapi aldindiceksiniz okadar istiosan bebek cunku atinada kalabilmem icin kagitlarimin hallolmasi gerekiodu artik halloldu bebegimi esimin yaninda buyutebilirim artik insallah hamisimdir :)

Arkadaslar 1 sene evliligim oldu hic korunmadim cocugum olsuun istedim cok denedik olmadi sonra bazi nedenlerden ayrildik suan 4 aylik bi iliskim var suan da sizlerin dediklerini okudum belirti olarak asiri derecede beyaz bir akinti var ara sira kasiklarim agriyor adet olacakmisim gibi karnim sis ara sira goz karartisi oluyr ani harekette bacaklarim sizliyor ara sira ve surekli yorgunluk vr surekli yatmak istiyorum bilmiyorum sizce bunlarda bir belirti olabilirmi? Nolur cevap verin :(

Geri