Hamilelerden hamilelik belirtileri

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
cukulata canım bazen testler yanlış sonuc verebiliyor sen en iyisi kan testi yaptır varsa onda çıkar yüksek ihtimalle

Evet benim bu cocuga olan hevesim ve istegimden hersey olyyor ve bazen kendimi kaptirmaktan piskolajikmanda belirtiler olabiliyor ve gene cok istedigimden ve hevesimden adetim 15 gun once geldi yani yok kizlar adetliyim

Kizlar ben hamile kalamiyorum doktorada gittim sorun yok diyor hani olmamasi gerektiren bir sey yok diyor ne bileyim. Bu sekilde olanlar varmi sorunsuz kalamayip sonra bitkisel ilaclarla yada birtekim dua ile de olabilir ne bileyim baska seyler yaparak kalanlar varmi bana yardim edebilirler bu ay bir kac ay bu sekilde denemek istiyorum. Bana yardim ederseniz cok sevinirim..

Selam arkadaslar. 5 aydir cocuk icin ugrasiyoruz. Bu ay adetim cok farkli geldi 3 gun gecikti. Sonra iki gun kahverengi lekelenmem oldu. 3. Gun tsm sdrtin olmayacak derken kanamam oldu ama cok az. Yani diger sdet gnlerimeki gibi degil. Diger gun kesilfi kanamam leke leke devam etti. Pecetr koyuyordum sadece o derece az. Ama adetimin notmal bitis ujunde bitti lekelenmeler. Test yapmadim tekrar negatif cikar diye korktum. Carsamba hastaneye gidecez imsallah. Bakalim Rabbim hayirlisini nasip etsib insallah

Selam arkadaslar. 5 aydir cocuk icin ugrasiyoruz. Bu ay adetim cok farkli geldi 3 gun gecikti. Sonra iki gun kahverengi lekelenmem oldu. 3. Gun tsm sdrtin olmayacak derken kanamam oldu ama cok az. Yani diger sdet gnlerimeki gibi degil. Diger gun kesilfi kanamam leke leke devam etti. Pecetr koyuyordum sadece o derece az. Ama adetimin notmal bitis ujunde bitti lekelenmeler. Test yapmadim tekrar negatif cikar diye korktum. Carsamba hastaneye gidecez imsallah. Bakalim Rabbim hayirlisini nasip etsib insallah

Her mens gecikmesi ve lekeleme gebelik lehine değildir.Rahim kaynaklı bir sorunda olabilir.Test yapmanızı ve sonuca göre hekime görünmenizi tavsiye ediyorum

Merhaba kızlar bizde bu ay bebis dusunduk yumurtlama zamanımda ve yumurtlama zamanı öncesi denemelerimiz oldu şuan adetime 6 gün var sol kasigimda ağrı oluyo arada seyirme oluyo gaz durumu var beyaz akıntı oluyo 2 gundur kokusuz ruh halim aşırı duygusal bebek bezi reklamlarında ağlamaya başladım eşime karşı ise anı tepkilerim oluyo çabuk sinirleniyorum bu belirtiler bebis belirtisi olabilir mi

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Bu yaşadıklarınız psikolojikte olabilir. Mensinizde gecikme olursa test yapın ..

Herkese merhabalarrrrr. Kızlar ben iki aylık hamileyim. Geçen ay çok fazla belirtiler yaşamadım fakat bu ay tüm belirtiler iyice arttı. Mide bulantılarım çoğaldı. Önceleri severek yediğim ne varsa şuan hepsinden nefret eder oldum. Çubuk kraker ve süt ile besleniyorum. Ne yapacağım ben böyle bilmiyorum. Özellikle sabahları çok bulantım oluyor. Her gün olmasa da iki üç gün arayla istifra ediyorum.:cry::cry:

Dün biraz ıspanak yiyebildim diye sevindim ama maalesef onu da çıkarttım. Yüzümün rengi çok soluk; anlımda hamile yazıyormuş gibi hemen anlıyor ailemdekiler. Gece rahat uyuyorum fakat sabahlar facia. Ne zaman geçer bu bulantılar, ben ne zaman düzgünce yemek yiyebileceğimmmmm:(:(:(

Geri