Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

nazdeme kız benimde gözüm korkuyo ya sıcakalrdan normalde kalpten daolyı yazın ben halsiz olurdummbide bebek eklencek ne yapcam bu yazzz

metanim bende genelde tansyonum düsük olurdu yazlari ve cok halsiz olurdum bebisin sayesinde bu yaz tanson normal gidiyor insallah seninkide öyle olur :D

aldim tugce bir pantolon aldim bide ic camasiri takimi aldim, cok rahat suan bacagimda :D
Large bedeninini alirken biraz yutkundum ama napalim dombili hamisim iste :D:D saglik olsun :D

ben bazen xl aliyorum en rahati olsun diye canim hamilelikten sonra giyemiyecegiz ki hic.hepimiz tombili olduk yaa..

bugun islerimi yaptim vee sonra pizza hamuru yaptim.birazdan yapip arkadasimla yiyecegiz :) caniniz cekmesin hamisler cekerse alip yiyin tamam miii? :D

ben bazen xl aliyorum en rahati olsun diye canim hamilelikten sonra giyemiyecegiz ki hic.hepimiz tombili olduk yaa..

bugun islerimi yaptim vee sonra pizza hamuru yaptim.birazdan yapip arkadasimla yiyecegiz :) caniniz cekmesin hamisler cekerse alip yiyin tamam miii? :D

oh oh masallah canim ellerine saglik sonrada afiyet olsun... yok valla canim tek su cekiyor acaip su iciyiroum.. öyle susuyorumki anlatamam... artik normal su kesmiyor ara ara kücük pet sisesi asitli suda icmeye basladim :D:D

Geri