Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kizlar bugün bütün gün annemle yegenlerime baktik.. biri 2 biride 1,5 yasinda neredeyse... cok tatliylar ama o kadar enerjiklerki... bide ben artik egilemiyorum karnim agriyor yordular beni yaramazlar :D:D
sunu anladim olgum söyle 7-8 yasina girmeden bir daha bebek düsünmem herhalde hahaha

deryacım doktoru aradınmı hemen arasaydın ne olursa olsun arayın diyor. hemen endişelenme canım ilk zamanlar bebekler sürekli hareket etmez eetiklerinde d biz farketmezmişiz hepsini. canım benim iyi düşün iyi olsun bence hemen git doktora. bak bgn benim günüm var. gelirsen çağırırsa yardımcı olabilceğim bişey varsa olurum canım Allahım esirgesin sizi...

kızlar günaydın..gece epey bi su geldi benden..hiç gelmezdi çok korkuorum..bebeğimde hareket etmiyor akşamdan beri :(

gecmis olsun canim chattede dedigim gibi 20-22 haftalarimda bendede oldu, dr a gittim hersey iyi dedi ama akinti su gibi geldiginde hemen dra gidilmesi sart dedi nolur nolmaz dedi.. ama bu haftalarda o akinti bazi insanlarda öyle olurmus :)

- - - Updated - - -

bugün doktora gitcem melekler dua edin bana kalpleriniz temiz :::::D:D

hadi hayyirlisi canim rabbim gönlüne göre versin, ve hakkinda hayirlisini nasip etsin. .insallah hayirli haberlerle dönersin :D:D

deryacım doktoru aradınmı hemen arasaydın ne olursa olsun arayın diyor. hemen endişelenme canım ilk zamanlar bebekler sürekli hareket etmez eetiklerinde d biz farketmezmişiz hepsini. canım benim iyi düşün iyi olsun bence hemen git doktora. bak bgn benim günüm var. gelirsen çağırırsa yardımcı olabilceğim bişey varsa olurum canım Allahım esirgesin sizi...

ay ne güzel siz birbirinizlede karsilasirsiniz kiiiiz :D masallah ne güzel

Geri