Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kızlar biraz bile yemek yesem hemen şişkinlik oluyo sanki bi ton yemek yemişim gbi karnım şişiyo nefesim darlanıyo sizdede oyle oluyomuyduu ??[/QUOTE

canim normal evet vucut kendisini bebge konsatre edermis hazimmi felan fazla yapamazsmi ondan öyle oluyormus :D:D

ama bak ne güzel esine dr surup vermis Burda dr cekeceksin diyor ilac felan vermiyorlar
git al ic rahatla :D:D

araadada karnini sivazla koyur gitsin hahaha

benimkide şimdiden ağrıyor kızlar yürüdüğümde kasıklarım fena oluyor eve hapsoldum neden gezemiyorum ben neden ağrım oluyor gezince sizce?

O normal tatlim damarlarin felan geriliyor.Siskinlikte cok normal senin haftalarinda bendede oluyordu ohh bende az yiyordum :D:D

- - - Updated - - -

kızlar biraz bile yemek yesem hemen şişkinlik oluyo sanki bi ton yemek yemişim gbi karnım şişiyo nefesim darlanıyo sizdede oyle oluyomuyduu ??[/QUOTE

canim normal evet vucut kendisini bebge konsatre edermis hazimmi felan fazla yapamazsmi ondan öyle oluyormus :D:D

ama bak ne güzel esine dr surup vermis Burda dr cekeceksin diyor ilac felan vermiyorlar
git al ic rahatla :D:D

araadada karnini sivazla koyur gitsin hahaha

Ne koyursun kiz hahaha

Simos ya sende yemekten sonra mide bulantisi oluyor mu?Benim hep kahvaltidan sonra midem bulaniyor :S Son haftalarda olmasi normal mi acabaa..Senin miden yaniyor mu peki tatlim?Bende coook nadir 5 saniye olup geciyor :)

Simos ya sende yemekten sonra mide bulantisi oluyor mu?Benim hep kahvaltidan sonra midem bulaniyor :S Son haftalarda olmasi normal mi acabaa..Senin miden yaniyor mu peki tatlim?Bende coook nadir 5 saniye olup geciyor :)

yok yemeklerden sonra degil ama ara ara kisa süreliginde bulaniyor, bazende yanma oluyor evet ama cok sükür cok uzun sürmüyor... ama normalmis migde bulantisi annem öyle der bebek saclanirken annenin migdesi bulanir der. internette de okudum yanmasida normalmis ama nedendi onu unuttum :hihi:

canim normalmis rahimi tutan bandlar geriliyormus yürürkende öyle oluyor ondan agriyormus bana dr öyle dedi, yavas yavas korkma yürüyün dedi..
gecmis olsun canm ya...
saol smicim inş geçer

- - - Updated - - -

O normal tatlim damarlarin felan geriliyor.Siskinlikte cok normal senin haftalarinda bendede oluyordu ohh bende az yiyordum :D:D

- - - Updated - - -

saol tuğçemm

Geri