Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kızlar ben cok soguk su içiyorum buzlu ama içtikten sonra karnımda bi ağrı oluyo cok soguk su içmemin sizce bebegıme bi zararı olurmu?

bence bebege zarari yoktur ya, sadecce senin migdeye yada bogazina ola Bilir dedgin gibi :D
bende buzlu su dondurmalar oluyorya onu cok seviyor ve yiyorum :D:D ablamin tekide öyle idi... yani ye ic bence canin istiyorsa sakinca olacagini sanmiyorum

kizlar ben cok hasaslaysiyorum ya, herseyi kafama takiyorum hemen birsey olunca agliyorum.. sonra 10 dakika sonra ise hic birsey olmamis gibi kahkaha ata biliyorum.. insallah hormonlardandir yaaa.. tuhaf oldum iyice :S
neysem ben kalkiyimda pencerelerimi sileyim sonrada alis verise gidip geleyim halim kalirsa bide ütümü yaparim artiik hahaha

bence bebege zarari yoktur ya, sadecce senin migdeye yada bogazina ola Bilir dedgin gibi :D
bende buzlu su dondurmalar oluyorya onu cok seviyor ve yiyorum :D:D ablamin tekide öyle idi... yani ye ic bence canin istiyorsa sakinca olacagini sanmiyorum

Bende buzlu dondurmalardan cok yiyodum ama simdi buzlu su iciyorum :)

ay kizlar bugün esim istanbula gitti vize icin, ama isler olmadi pazartesi tekrar gidecekmis... off ne oldu aceba... insallah bi aksilik cikmazda alir vizeyi. Benden dr dan belge istedi ama dr. um izinde. Aile hekimimden aldim o belgeyi ama oda olmazmis.. Pazartesi hastaneden almaya calisacagim ama onun istedigi gibi olmuyor... stresse girdim iyice.. hadi vizeyi alamazsa napcam ben??? Hadi gelemezse? Kizlar hamissiniz nolur dua edinde kocis kolaylikla vizeyi ala bilsin.... off.... off...

kizlar ben cok hasaslaysiyorum ya, herseyi kafama takiyorum hemen birsey olunca agliyorum.. sonra 10 dakika sonra ise hic birsey olmamis gibi kahkaha ata biliyorum.. insallah hormonlardandir yaaa.. tuhaf oldum iyice :S
neysem ben kalkiyimda pencerelerimi sileyim sonrada alis verise gidip geleyim halim kalirsa bide ütümü yaparim artiik hahaha

Simoss umuyorumki hormonlardandir yoksa iyice kafayi yedin sen hahaha bence telaslanma bende öyleyim benim kocisin burnundan getiriyorum yazik ya :D:D

Aman niye pencereleri siliyon tatlim yapamazsin bak zor olurr son haftalar

ay kizlar bugün esim istanbula gitti vize icin, ama isler olmadi pazartesi tekrar gidecekmis... off ne oldu aceba... insallah bi aksilik cikmazda alir vizeyi. Benden dr dan belge istedi ama dr. um izinde. Aile hekimimden aldim o belgeyi ama oda olmazmis.. Pazartesi hastaneden almaya calisacagim ama onun istedigi gibi olmuyor... stresse girdim iyice.. hadi vizeyi alamazsa napcam ben??? Hadi gelemezse? Kizlar hamissiniz nolur dua edinde kocis kolaylikla vizeyi ala bilsin.... off.... off...

Insallah gelir tatlimda keske su islemleri daha önceden baslatsaydi birkac haftada cikacakmi bakalim senin cok az zamanin kaldi cünkü.Sinavi beklemeden islemleri yapsaydi vize cikincada sinavina girip gelseydi ya.Insallah gelebilir tatlim.

Nasilsiniz bakalim hamisler?Bebisler nasil?Biz kizimizla coook iyiyiz durmadan hareket ediyor benim melegim hiicc rahat durmuyor bende ebe ayarlamak icin hastaneyi ariyorum neymis pazartesi ariyacakmisim sinir oldum daha hicbiseyi ayarlamadim :sin: Insallah bu hafta hepsini ayarlamayi düsünüyorum

Dogumuna az kalan arkadaslar kimlerdi yahu?Sadece simos ve ben miyiz?Dogum cantasini hazirladin mi smicim?Ben hazirliycam bu hafta ben koyacaklarimi yaziyorum eksik varsa söyleyin kizlar olur mu??

Bebek için
Tulum ,çorap
agiz mendili
2 tane sapka ve eldiven
Hastane cikisi takimi
Yelek ve hirka
Battaniye
bebek bezi
Havlu
önlük
Biberon
fotograf icin ayicik

Anne için
1 adet pijama
Alti kaymayan terlik
çorap
3-4 adet kilot
atlet
emzirme sütyeni
Hirka
havlu
Hijyenik Ped
Gögüs Pedi
Tarak
Diş Macunu-Diş firçası
Şampuan
Sabun
Toka, Parfüm, makyaj malzemeleri
Kulak Pamuğu
Kağıt,kalem
korse
kirmizi kurdele sacim icin

Genel Gerekli Malzemeler
Fotograf Makinesi veya kamera
Telefonlar ve sarj aletleri
Kolonya, islak Mendil
Kagit Havlu
Kitap, dergi v.s.
kirli camasir torbasi

yetisir insallah smi olmasada uzulme sag saghlim bebegin dogsunda.n

Geri