Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Merhaba .. ben kız arkadaşımla adetli ikrn ilişkiye girdim ve içine boşalmadım belkide kuruntu yapıyoruz ve korkuyoruz 1 hafta oldu yapalı . Biz gebe kalıp kalmadığını şuan öğrenebilirmiyiz acaba ?

Merhaba .. ben kız arkadaşımla adetli ikrn ilişkiye girdim ve içine boşalmadım belkide kuruntu yapıyoruz ve korkuyoruz 1 hafta oldu yapalı . Biz gebe kalıp kalmadığını şuan öğrenebilirmiyiz acaba ?

Her dönem gebe kalınabilir.Adet dönemin de bile.. En erken ve net partnerinizin gebe olup olmadığını beklenen mensinde gecikme olursa öğrenebilirsiniz..

Merhaba benim son adet tarihlerim 6 Ağustos 4 Eylül. Ve bugün hala adet olmadın en son Perşembe günü test yaptım silik çizgi bile yoktu ondan önce de Çarşamba ve Cumartesi günleri de yapmıştım. Gebelik olsa şimdiye kadar çıkardı değil mi? Sizce geç dölllenme olduysa bu tarihe kadar çıkar mıydı? Bi de sol kasığımda aşırı bi batma oluyor adım atarken bile ama bu polikistik overin de belirtisi olabilir mi? Bi de göğüslerim ve bacaklarım adet olmadan önceki aynı şekilde sızlıyor, arada midem de bulanıyor ama bunub psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü şu an gebelik istemiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz

Merhaba benim son adet tarihlerim 6 Ağustos 4 Eylül. Ve bugün hala adet olmadın en son Perşembe günü test yaptım silik çizgi bile yoktu ondan önce de Çarşamba ve Cumartesi günleri de yapmıştım. Gebelik olsa şimdiye kadar çıkardı değil mi? Sizce geç dölllenme olduysa bu tarihe kadar çıkar mıydı? Bi de sol kasığımda aşırı bi batma oluyor adım atarken bile ama bu polikistik overin de belirtisi olabilir mi? Bi de göğüslerim ve bacaklarım adet olmadan önceki aynı şekilde sızlıyor, arada midem de bulanıyor ama bunub psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü şu an gebelik istemiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz

Merhaba test çizgisinin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir. Tabi test bozuk değilse. Geç döllenme söz konusu olabilir. Pazartesi HCG testini tekrar yapın.

Hayır şunu demek istedim tek çizgi çok netti silik çizgi bile yoktu üstelik Çarşamba günü yaptığım test erken gebelik testiydi şimdiye kadar çıkması gerekmez miydi acaba stres yaptığım için mi adet olamıyorum bi türlü

Mrb adetim 3 gun gecmisti 4 aylik evliyim adet oldum ama hamilelik belirtilerim de var her adet oldugum da goguslerim agri olurdu ama yok sizce hamileligim warmidr lutfen. bilen varsa yardim etsin

Hayır şunu demek istedim tek çizgi çok netti silik çizgi bile yoktu üstelik Çarşamba günü yaptığım test erken gebelik testiydi şimdiye kadar çıkması gerekmez miydi acaba stres yaptığım için mi adet olamıyorum bi türlü

Anladm gebelik söz konusu olsaydı çıkardı fakat evde yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor .HCG testi yapmanızı öneriyorum.

Anladm gebelik söz konusu olsaydı çıkardı fakat evde yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor .HCG testi yapmanızı öneriyorum.

Bende hamile kalmak istiyorum ilişkiden kaç gün sonra belli olur ve ilk süreçte nelere dikkat etmeliyiz

Merhaba 1 yıldır bebiş istiyoruz ve bu ay hiç olmayan birşey oldu adetim biteli 14 gün oluyor 2 gündür bazen koyu kahverengi bazende açık pembe şeklinde lekelenme oluyor akıntımla beraber sizce bunun nedeni ne olabailir yerleşme kanaması olabilir mi ya da yerleşme kanaması olması için çokmu erken 12 gün var daha adet olmama çok değişik hissediyorum kendimi arada bir de kasıklarıma kramp gibi ağrı giriyor ve aşırı şişkinlik ve gaz oluyor heveslenmek de istemiyorum yardım edin lütfen böyle olup ta hamile olan oldumu hiç :KK43:((((((

Geri