Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Iyi gunler benimde bøle bi sorunum var,simdi ben gecen aylarda surekli mensim duzenli gelirdi fakat ocak gelmedi ve normalde 31ocak en gec 3 subat gelmis olmaliydi ama gelmedi. Ben doktoruma 27 ocakta gittim hersey normal dedi hic bi sorun yok dedi. Sadece fazla akintim vardi bi fitil verdi ve ben onu dørt gun kullandim yani adet olcam tarihte. Bu adet gecikmesinin fitille bi alakasimi varmidir yoksa ben dørduncu fitil kullandiktan ertesi gun Esimle korunmasiz iliski yasadik ve cok az kanamam oldu. Simdi ara ara kasik agrim var ve gøguslerim cok acio hassas, surekli gaz var. Hamilemiyim sizce cunku normalde bu kadar duzensizlik asla olmazdi. ve midem sis normalde dumduz karnim olur surekli toaltimi etmem ragmen hafif gazli sislik var. Cevap verirseniz sevinirim. Benim gibi yasiyan varmi fitilin adi da neopateron forte sanirsam.
merhaba.bn kendı yasadıklarımdan ılerı gelerek dıye bılırım kı duzenlı adert duzensızlsmeye başladıysa yakına hamıle kalacasındır.3 cu çocuğuma hamıleyım ve hep böyle oldu.hakkımızda hayırlısı

cok tedekur ederim,normalde surekli sasmazdi zaten kontrolumuda oluorum. Fakat son gecen ayda iki gun sarkti ve kesik geldi bide bu ay hic gelmedi. Keten tohumu ve cørek otu kullaniorum i alakasi olurmu irritable barsak sendromu varda.

onlar bır deyısıklık yapmaz.bır kac defa daha oynarsa hamıle kalırsn .benım de lafımı hatırlarsın

ama hala gelmedi,gelmickmi :(.. Kasim ario ve gøgusleri acio dOkunulmuo.kahverengi yeri koyulasti surekli gaz var ve hala gelmedi belimede hafif agri var

Geri