Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Merhaba iki bucuk aylik ewliyim subatin on yedisinde adet olmam gerekirken bugun ayin yirmibesi we hala olmadim bi iki kere ewde test yaptim hicbisey cikmadi hamilelik nezamn anlasilir kacgunden sonra acaba yardimci olursanz sewinirim

Merhabalar ben adetime bir hafta kala kahverengi ve acik pembe akinti yasadim ve tek damla kan geldi. iliskiden 15 gun sonra yani adetimin geciktigi gun bhcg testi yaptirdim 0.100 cikti. Gecikmenin 2. Gunu idrar testinde negatif cikti.Fakat karnimda surekli gaz sikayetlerim var kasiklarim ve belim cok agriyor. Sag kasigimda birsey var gibi agirlik hissediyorum.bazen karnimda gerilmeler oluyor. Ve sislik var yani bastirinca elime sert geliyor.basimda surekli agriyor. Goguslerim sis ucu bazen acik renkli bazen kararmis gibi anlamadim Hamile olabilirmiyim

arkadaslar ben ilk hamileligimde kan testi yaptirdim sonuc negatif cikti idrar testi yaptim yine ayni iki hafta aradan sonra tekrar idrar testi yaptim pozitif cikti ve jinekologum tam 8 haftalik hamile oldugumu soylemisti yani kan testi kesin sonuc verir soylemi tamamen yalan bilginize!!

Merhaba iki bucuk aylik ewliyim subatin on yedisinde adet olmam gerekirken bugun ayin yirmibesi we hala olmadim bi iki kere ewde test yaptim hicbisey cikmadi hamilelik nezamn anlasilir kacgunden sonra acaba yardimci olursanz sewinirim

Merhaba henüz gecikmeniz yok.Beklenen menste en az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapıp gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

Merhabalar ben adetime bir hafta kala kahverengi ve acik pembe akinti yasadim ve tek damla kan geldi. iliskiden 15 gun sonra yani adetimin geciktigi gun bhcg testi yaptirdim 0.100 cikti. Gecikmenin 2. Gunu idrar testinde negatif cikti.Fakat karnimda surekli gaz sikayetlerim var kasiklarim ve belim cok agriyor. Sag kasigimda birsey var gibi agirlik hissediyorum.bazen karnimda gerilmeler oluyor. Ve sislik var yani bastirinca elime sert geliyor.basimda surekli agriyor. Goguslerim sis ucu bazen acik renkli bazen kararmis gibi anlamadim Hamile olabilirmiyim

Merhaba her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.Tetstiniz de negatif gebe olmadığınız yönünde.Gecikmeniz için jinekoloğa görünün..

arkadaslar ben ilk hamileligimde kan testi yaptirdim sonuc negatif cikti idrar testi yaptim yine ayni iki hafta aradan sonra tekrar idrar testi yaptim pozitif cikti ve jinekologum tam 8 haftalik hamile oldugumu soylemisti yani kan testi kesin sonuc verir soylemi tamamen yalan bilginize!!

HCG testinin kesinlikle yanılma payı yoktur.Geç döllenme gibi durumlarda negatif çıkabilir..

Merhabalar ben adetime bir hafta kala kahverengi ve acik pembe akinti yasadim ve tek damla kan geldi. iliskiden 15 gun sonra yani adetimin geciktigi gun bhcg testi yaptirdim 0.100 cikti. Gecikmenin 2. Gunu idrar testinde negatif cikti.Fakat karnimda surekli gaz sikayetlerim var kasiklarim ve belim cok agriyor. Sag kasigimda birsey var gibi agirlik hissediyorum.bazen karnimda gerilmeler oluyor. Ve sislik var yani bastirinca elime sert geliyor.basimda surekli agriyor. Goguslerim sis ucu bazen acik renkli bazen kararmis gibi anlamadim Hamile olabilirmiyim diye sormustum test negatif ama diger belirtiler kafami cok karistiriyor neden olabilir acaba

Diğer belirtiler hem hamilelik hemde adet öncesi belirtiler olduğu için en garanti test olan kan testi yaptırmanızı tavsiye ederim

Gecikmenin oldugu gun test negatif olup hamilelik olabilirmi iliskiden 15 gun sonraydi ?

MERHABA .. ben 2 yıldır evliyim ve dogal yolla kounuyorduk ama aralık ayından itibaren korunmuyoruz.biz eşimle adetimden hemen sonraki gün ilişkiye girdik ve yumurtalam günümü de takip ediyorum o zaman da birlikte olduk adetime 4 gün var . ama gögüslerim cok sızlıyor dokunamıyorum . kasıklarımda agrı ve belimde siddetli agrı var. sabah kahvaltı yaparken ve yemek görsem midem bulanıyor. en çokta aksam yemeklerinde. sürekli uyumak istiyorum sabahları hiç kalkasım gelmiyor. sizce hamile olabilirmiyim test yapsam çıkarmı . şimdide teşekkürler.

Geri