Slm arkadaslar ben 1,5 yillik evliyim esimle 31 agustostan itibaren korunmuyoruz gecen ayin 8 inde adet oldum ve iki gundur hafif hafif adet sancisi cektim adetim her ay iki gun öne atar ama istahim acildi asiri sık wc cikiorum akintim var goguslerim şiş dun test yaptim negatif cikti :(( bana yardimci olabilirmisiniz aklim cok karisik.

Adetime 1 gun kaldi beyaz renkte akintim var. Tuvalete sik sik gidiyorum. Bacagimda hafif agri var. hamile ola bilir miyim? 6 aylik evliyim

Nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdik ama bosalma olmadi sadece i vajinamin uzerine degdi birakti okdr ama korkuyorum karnimda garip. Agrilar var gece su gibi terlemisim ertesi gun hapi kullanmadm zararli diye adet gunume 2 hafta var bana yardm edinnnn :'(

Ben 3 yillik evliyim bende bi bebegim olsun istiyorum ama olmuyo hamile kaliyorum fakat dusk yapyrm cok uzgunum

Vallahi bu konuyu bulduğum iyi oldu çok fazla paylaşım var yararlı bilgiler için site yönetimine teşekkür ediyorum. Benimde 3 günüm geçti c.tesi günü yazayım dedim ama kısmet bugüneymiş toplamda şimdi 3 gün geciktim kızlar tam olarak test mi yapayım kandan mı baktırayım gebelik belirtileri de yok vallahi ? Ama hiç gecikmezdi ne yapalım melekler ? Hangi testi öneriyorsunuz bana

Ben 3 yillik evliyim bende bi bebegim olsun istiyorum ama olmuyo hamile kaliyorum fakat dusk yapyrm cok uzgunum

Selamlar Gamze,

Doktor kontrolünde bebek yapıyorsunuz değil mi ? Her ay ya da iki aya bir mi böyle oluyor yani hep düşük mü yapıyorsunuz. Doktorunuz bu hususta ne diyor hiç dinleniyor musunuz bilgi verirseniz ona göre cevaplandırmak isteriz.

Nisanlimla surtunme yoluyla iliskiye girdik ama bosalma olmadi sadece i vajinamin uzerine degdi birakti okdr ama korkuyorum karnimda garip. Agrilar var gece su gibi terlemisim ertesi gun hapi kullanmadm zararli diye adet gunume 2 hafta var bana yardm edinnnn :'(

Selamlar, sizin durumunuzda ben pek hamilelik riski olabileceğini düşünmüyorum. Zira sitemize yazan yüzlerce insan normal karı koca olduğu halde yinede hamilelikle ilgili sıkıntılar yaşıyorlar. siz yinede işinizi riskte bırakmayın bu tür bir durumda ertesi gün hapı kullanmanız gerekebilir.

Saygılar.

Geri