merhaba arkadaslar.. ben normalde dogum kontrol hapi kullaniyorum. ama bu sefer 7 gun sonrasinda hapi alamadim. sali gunu adetim bitmisti persembe sabah bi onceki gunun aksam da o gunun hapini almistim. cuma gunu normal ilacimi kullandim. cumartesi de iliskiye girdik. sonrasinda o gununkunu de aldim. ustunden bir hafta gecti ve kusma istahsizlik var bende.. sizce durum nedir?

benim de yardımınıza ihtiyacım var. ben en son 17.11.2014 de adet oldum ve 2 gün normal kanama sonrasında hem siyaha yakın kanamalarım oldu. 7 gün sürdü ve bitti 14 gün oldu biteli. eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz ama 7 aydır olmuyo. adet bittikten sonraki ilişkimizden sonra göğüslerime dokunulamayacak kadar acır hale geldi ve sol kasığımda ağrı ve sık idrara çıkma durumu yasıyorum hamile kalmış olabilir miyim ki?

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. ben en son 17.11.2014 de adet oldum ve 2 gün normal kanama sonrasında hem siyaha yakın kanamalarım oldu. 7 gün sürdü ve bitti 14 gün oldu biteli. eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz ama 7 aydır olmuyo. adet bittikten sonraki ilişkimizden sonra göğüslerime dokunulamayacak kadar acır hale geldi ve sol kasığımda ağrı ve sık idrara çıkma durumu yasıyorum hamile kalmış olabilir miyim ki?

Arkadaslar ben ilk baslarda yazmistim size suphelerim var acaba hamilemiyim die ve yanilmamisim erken gebelik testi yaptim adetten uc gun once pozitif cikti hastaneye gittim kanda da cikti darisi istiyen herkezin basina Rabbim hepimizin kucagini hayirlibir sekilde tez vakitte doldursun..Amin

Arkadaşlar adetim 19 Kasım'da başladı ve 5 gün sürdü. 1 Aralık'ta eşimle ilişkiye girdik şimdi inanılmaz bel ve kasık ağrıları çekiyorum. Aynı zamanda yorgunluğum da var. Sabahtan ziyade akşamları bulanıyor midem. Sizce hamile olabilirmiyim ? Henüz çok erken diye testte yaptıramıyorum.

özlemcim hayırlı olsun o ilk basta yazdığın şeyleri bizimle tekrar paylaşır mısın. hepimiz arafta kaldık sanırım. benim hiç olmıcakmış gibi gelio artk...

Slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 2 aydır evliyim 11 kasımda adet oldum ilk defa adeti 3 gün sürdü 4 . Günü yikandim eşimle ilişkiye girdik 1 hafta geçti karnımda ağrı başladı birdenhamile oolduğumu hissettim :) 3 haftadır midem yanıyor ağrıyor ve Afedersiniz gaz da oluyor Kasıklarimda agrida var adetime 4 gün var hamile olabilirmiyim

Geri