gebe

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.180
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba sevgili hanımlar;
    GEBELİĞİN İLK BELİRTİLERİ nelerdir,gebelik nasıl anlaşılır,en erken gebelik belirtilerini bu linkten öğrenebilirsiniz

2. Şeker kiz16

Şeker kiz16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3

3. Hayyy

Hayyy Forum Okuru

Allah hidayet versin. Utanmadan yazıyorlar bir de :( ne hallerdeyiz ahhhh

4. Şeker kiz16

Şeker kiz16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
  5. Htctrtr

Htctrtr Forum Okuru

Merhaba. Ben 22 yasindayim. Regl donemimden hemen sonra iliskiye girdim regl donemime daha 1 hafta var ben olabilirim ihtimalinden korkuyorum. Olma ihtimalim yuzdr kac?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.180
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir.Her dönem gebe kalınabilir (düzensiz ovüasyon ) Gecikmeniz olursa test yaparsınız.

7. İlke2222

İlke2222 Forum Okuru

Arkadaşlar adete 10 gün varken beta hcg 0.249 çıktı neden erken gebelik başlangıcı olabilir mi

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.180
    Ödül Puanları:
    113
    Gebelik testleri beklenen menste gecikme olunca yapılır.Siz testi çok erken yapmışsınız.Haliyle değer negatif.Mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

Son düzenleme: 18 Nisan 2016
  9. Şeker kiz16

Şeker kiz16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Canm biraz daha bkle en azn dan bi 3 gun gecsin snra test yap bn adetime iki hafta varkn hamile oldgumu anlamistim insanin icine doguyo gerçekten anliyosun bi anda

10. Werda55

Werda55 Forum Okuru

Selam herkese ben3yildir evliyim esimle cocukustiyoruz eşim de hareketlulik dusuk cikti igne kullaniyor 3 ay boyunca kullanmak zorunda ve ben 2 nisanda adet oldum 7nisan bitti ve11 de kahverengi seklinde 6 gun az az kanama oldu suan adet olmadim2nisana göre geciktim 11nisana gore daha var simdi göğüs agrisi ve kasık ağrisi hissediyorum disden aşagisi ağriyo bulanti var ama bende reflü var o yuzden kesin birsey diyemiyorum vas donmesi yok ama kasik ve karin agrisi var basağrisi var acaba hamilemiyim lutfen acil cvb cok istiyoruz bi bebeyimiz olsun

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.180
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba son mens tarihiniz 2 nisan bu yüzden gecikmeniz içn test yapmanızı öneriyorum.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır.

12. Kızgüzeli2666

Kızgüzeli2666 Forum Okuru

Pardon? Bu sizi ne kadar ilgilendirir erkek arkadaşı veya eşi... Siz misiniz bu memleketin namus bekçisi? Herkes fikrini düşüncesini söylemek de elbette özgür fakat kimseyi yadırgayıp kırıcı bir şekilde eleştirmeye Hakkı'nız yok ve en önemlisi siz de bir kadınsınız... Allah sizin evlatlarınızla sınamasın diyorum.....!!!!!!!

13. Kimseyi ilgilendirmez

Kimseyi ilgilendirmez Forum Okuru

Evlilik dışı ilişki yaşamış olan arkadaşlarım.Yapmıştır bir hata yada canı öyle yapmak istemiştir.Evet dinimzce hoş olmayan bişey bu fakat kimseyi ilgilendirmez. Bilgi almak istemiş ve cevabı verecek kişi dışında millet bunu ayiplamaya gelmiş.Sizi ilgilendirmeyen şeyleri bu kadar kafaya takmamaniz lazım.Evet bencede yanlış fakat bundan banane ve size ne?

14. MertCan

MertCan Forum Okuru

Helal olsun ancak bu kadar anlatılır !

15. gs47

gs47 Forum Okuru

hamileliğin ilk ve en belirgin belirtisi yumurtalaman sonra sık sık idrara cıkma. kızlar ben göğüs agrısı ve sık idrara cıkmakla farkettm hamileliği

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir lütfen cevap verin

Gebelikte İlk Hafta Belirtileri nelerdir bana bu konuda bilgisi olan gebe kalmış arkadaşlarım cevap verirse çok sevinirim ama biraz acil cevap istiyorum:)
  3. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  4. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  5. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...

Sayfayı Paylaş