valla canım aynı seyler bende de var ama adetime daha 8 gün var 2 haftadır senin gibiyim test yaptırdım kandan ama negatif :( yine de hamileymiş gibi hissediyorum

Bende 4 günüm var ama hiç test yapmaya düşünmüyorum cesaretim yok ve ben 32 günde bir adet oluyorum

benim geçen ay siyaha yakın kahverenginde kanamam oldu bittiğinde de esimle tekrar denemelere başladık ama adetim bittikten sonraki ilişkimden beridir göğsüme dokunamıyorum bile. yürürken dahi acıyor nasıl bişey ben anlamadım gitti. 1 haftadır da sol kasık cok fena ağrıyor ayağımı geri çekemıoyrum bazen yürümemi zorluyo ama herşeyin hayırlısın tabi.

Teskrler gamze salih benim adetimin ilk gunu kasimin 6 si adet bitti bir birbucuk hafta sonra kasik agrimda basladi adet sancisi gibi ama cok siddetli degil ıgıl ıgıl derlerya hani ole. Sabit oturamirum batma oluo agri rahatsiz edio goguslerime hic dokunamiorum şiş. Baktim bole olmuycak netten arastiriorum hamile bayanlarin hepsi bu dertten muzdarip gecen hafta pazrtsi aksam saat 5 di gittim ecz. Erken gebelik testi aldim cikti ucgun vardi adetime ucgun sonrada olmadim hast.kan verdim ordada cikti haftaya tekrar gidicem.

inanmıyorum yaa ne güzell :)) çok sevindim senin adına ... bana da dua et bende çok istiyorum bebeğimin olmasını. adetime 7 gün var dhaa... beklemek delirtiyor..

Tskrler cnm. Evet beklemek gercekten zor ozellikle adete son bir hafta kala :( umarim sende en kisa zamanda bize mujdeli haberi verirsin. Rabbim isteyen herkeze versin..Amin.

Geri