Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. şkran efe

şkran efe Forum Okuru

Arkadaslar kimse kimsenin namus bekçisi deil tabiki ama Müslümanın müslümani uyarmasi farzdir işin kötü yani siz bizi de öteki dünyada şahit kılıyorsunuz hakkınız yok. biraz bilinçli bir şekilde hareket ediniz çünkü diğer dünyada günahkarlara bulasik yikatmiyorlar.

2. Hatice Türkmen

Hatice Türkmen Forum Okuru

Ya yazıklar olsun hepinize hemen insanları kiniyorsunuz.dinimizde kınamada günah.herkez kendi hesabını kendi verecek.O insan sizden yardım istiyor.ve sadece bilginizden yararlanmak istiyor.hepinize çok yazık.güzel kardeşim bn cevap verim sana bende bebek istiyorum 3 aylık evliyim.namaz kılıyorum pek hamilelik hakkında bilgim yok ama din hakkında var.sana dua edicem.inşallah hamile deilsindir.Rabbim seni utandırmasın böyle insanlara karşı herkez hata yapar önemli olan tekrarlamamak.yarın hepimizin çocuğu olacak o yüzden seni kınamıyorum.Rabbim yardımcım olsun.sende dua et.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Allaha bırakılması gereken bir eylemi siz gerçekleştiremezsiniz. Toplumsal hastalığımız insanlara ön yargıyla yaklaşmak... Çok kolaydır, fazla düşünmeyi bile gerektirmez.Bu durum, elbette ki eğitsel bir özürdür. Biz site yöneticileri olarak burda kişilerin tercihini,yaşantısını,hatasını yargılamak için değil, kişilerin sorularına ,sorunlarına açıklık getirmek için yardımcı oluyoruz.Elhamdülillah müslümanız.Müslüman olmanın gereklerinden biride düşene yardımcı olmaktır,yargılamak tekme vurmak değil..Merhametlilerin merhametlisi rahman bile affederken siz kim oluyorsunuz da insanları yargılıyorsunuz?Hayat er ya da geç öğretir size elbet “Büyük lokma yut, büyük söz söyleme”nin ne demek olduğunu.Herkesin bir hikayesi olduğunu unutmamak gerek.. Başkasının hayatını yargılamak kolaydır, bir de sanık sandalyesine kendinizi oturtun..Eleştri adı altında karşınızdakini yargılama yerine, kısa vadeli bir empati kurun...

HURREMIM bunu beğendi.
  4. Sosyolog91

Sosyolog91 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kızlar sonunda bende hamileyim
    Belirtilerini paylaşmak istiyorum. Öncelikle adetten 8 gün önce kanda çıkmadı . 5 gun geçince idrarda silik kanda 64.33 çıktı . Geç dollenme oldu sanırım. Kanda ilk önce çıkmama ma sina rağmen yumurtlama gününden sinra akintim çöktü katta bir kaç gün şu gibi geldi. Sonra adete 5.6 gün kala kasiklar da ve goguslerde ki damarlar belirginlesti kasiklar da batma oldu goguslerim ilk yumuşak di ama sizliyor du uçları sivilce gibi oldu. Sonra sertlesm e ye gittikçe damarlar belirginlesmeye başladı beş gün geçince kanda çıktı ama doktor on gün sonra gel ultrasonda görelim dedi 15 gün geçince ultrasonda göründü . 10 gün sonra da kalp atislari duyulur dedi 5 gun gecti 5 gun daha var sabırsızlıkla bekliyorum . Dış gebelikten kork mus tum ilk şükür normal görünüyo dedi doktor. Rabbim isteyen herkese versin....

BEYZA21 ve asiye sarı bunu beğendi.
  5. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113

Tebrik ederim,darısı anne olmak isteyenlere olsun.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileğiyle..

asiye sarı bunu beğendi.
  6. güzel ahlak

güzel ahlak Forum Okuru

Keske hepinizin bi namus bekçisi olsa ne kadar iyi olurdu. terbiyesizler utanmadan sikilmadan allah korkusu olmadan nasıl cvp veriyorlar

7. Güzel ahlaklı

Güzel ahlaklı Forum Okuru

8. selma Yıldız

selma Yıldız Forum Okuru

Merhaba ben 3 aylık evliyim 3 günden beri kasıklarim ağrıyor dün öyle başım döndü ama kahvalti yapmamistim mide bulantim var düzenli adet okuyorum sizce ben hamilemiyim

9. Serap90

Serap90 Forum Okuru

Arkadaşlar bende 2. Yi istiyorum Allah izin verirse adet günüm geldi 1 gün geçti kasıklarımda ara ara ağrı oluyor birazda göğüslerim acıyor yarın kan tahlili yaptırayım diyorum siZce erkenmi yaptırmayayımmı??

10. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba 2 sonra hcg testi yapın net sonucu alırsınız..

11. hasan çam

hasan çam Forum Okuru

Selamun aleyküm eşim 4 gündür adet olmadı cuma günü tets yaptı 10 çıktı hamilemidir ?

12. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba eşinizin değeri gebelik lehine .Pazartesi günü hekime görünüp gebeliği teyit edin..

13. İsimsiz

İsimsiz Forum Okuru

Arkadaşlar ben kaç sefer test yaptırdım hamile Değilim adette oldum ama sık sık baş dönmeleri ve bulantılar oluyo 2 aydır ve doğum çizgisi var karnımda ayrıca çok ağrı giriyo kasıklarıma dayanamıyorum bazen ve göğüslerimde çok acıyo karnımda hafif bir sertlik var ama hiç birşey çıkmıyo deli olcam artık yardım edin lütfen

14. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mens olmuşsunuz testleriniz negatif gebelik söz konusu değil..Kasık ağrınız ve karın sertliği varsa jinekoloğa görünmenizde fayda var..

15. Ayseytrj

Ayseytrj Forum Okuru

Sen be terbiyesiz bir insansin nil Sana mi kaldi burda durup Millete namus bekciligi yapmak insanlara yardim I olamiyorsan yargilamakta Sana dusmez.. Eminim ki ne hatlar yemissindir bu kadar tepkili olduguna gore Ayrica Islamda yatak odasinda yapilan senin ozelindir internet sitelerine yazmakta aykiri buranin muhtari gibi gelene gecene yorum yapiyorsun. Nasil bir bastirilmis cinsel hayatiniz varsa ve o kadar cahilsiniz ki bu sitelerde hamile olup olmadiginiza bakiyirsunuz..!

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...

Sayfayı Paylaş