Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. beyaz kadın

beyaz kadın Forum Okuru

namus iki bacak arasında degil tabikide cünkü bütün vucudu yöneten yer beyindir. yani beyninizdedir namus ahlak edep insanlık , veya ahlaklızlık edepsizlik namussuzluk... yani beynininizde hagisini yaşıyorsanız zaten onu uyguluyorsunuz.. o yüzden herkes ne oldugunu otursun düşünsün...

2. Gizzzy

Gizzzy Forum Okuru

Oncelikle herkese merhabalar ben 1 yıl doğum kontrol hapı kullanıyordum. Mayıs ayında bıraktım.. Çocuk deniyoruz aylardir ama olmadı bir türlü kontrole gittim sorun gözükmüyor. Ancak bu ay değişik birsey oldu 8 agustosta regl oldum ancak 1 hafta sonra kahverengi akıntılar gelmeye başladı.. ve kasiklarim da ağrılar var hafif hafif ve şişlik ilk kez bu ay oluyor.. sizce bu lekelenmeler belirti olabilir mi ? Çok istiyorum çocuk :(

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,

Lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Kist, miyom, yara , hormonal bozukluklar, rahim kaynaklı sorunlar dan ötürü olabilir. Hekime görünmeniz de fayda var..

4. gizzzy35

gizzzy35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ancak kontrollerim yapıldı kan testi ve ultrason bir sorun yokm

5. Aysun kaya

Aysun kaya Forum Okuru

Merhaba nisanlimla uzerimizde 2 ser kat olmak uzere kiyafetlerimiz varken surtunme yoluyla bi iliski yasadik o donemde adet sokturucu kullaniyodum bittikten 7 gun sonra adet oldum rengi pihti olmasi falan ayniydi ama miktarinda biraz azalma vardi 6.ve7.gun sadece pecetede goruyodum rengi acik kirmiziydi bu ustune gorme olabilirmi yada stresden hava degisikliginden falanmi kaynaklaniyordur ve birde karnimda şişlinlik var

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuz için test yapabilirsiniz..

7. mevsim_arzu

mevsim_arzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızlar yumurtlama gününden 4gun sonra kan testi yaptırdım adetime 15gun kala 2.00cikti adetime kadar artış gosterirmi 2/sene oldu ewleneli bu ay klomen kullandım artik çok istiyorum

8. Fatmayusufumm

Fatmayusufumm Forum Okuru

Slm arkadaslar bende iki senedir hamile kalacagim gunu sabirsizlikla bekleyenlerdenim taki 5hafta oncesine kadar cok kisa Suren mutluluk oldu benim icin cunku malefes kimyalsal gebelik yasadim cok kotu birsey Allah buyutur bende zamani gelince meleklerimiz gelecek inshallah

9. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Gebelik testi beklenen menste gecikme olursa yapılır.Çok erken yapmışsınız. Gecikmeniz en az 3 gün olursa tekrar yapın..

10. jupiterr

jupiterr Forum Okuru

merhabalar, 9 gün önce ilişkiye girdim ve korunduk. Adetim 2 gün gecikti. İştah açılması var fakat diğer belirtilerin hiçbiri yok. Hamile olma ihtimalim var mıdır sizce yoksa arada sırada adet gecikmesi yaşıyordum onlardan biri midir? ayrıca bu 9 günde uzun süren yolculuklar yaptım, hava değişimi yaşadım ayrıca yoğun bir stresim vardı.

11. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Birliktelik esnasında korunmuşsunuz gebelik söz konusu değil. Her mens gecikmeside gebelik değil. Saydıklarınız gecikmeye neden olmuş olabilir.

12. Esma zeydan

Esma zeydan Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar biz eşimle ağustosun 23 de birlikte olduk adetimden 5 gün sonraya denk geldi ve eylül ayında regil oldum şuan Ekim ayındayız ve adet görmedim açık beyaz yoğun bi akintim oldu 2 kere ve göğüs uçlarımda şiskinlikte adet dönemlerinde olur bende diye önemsemedim hamile olma ihtimalim nedir

13. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

selam burayi takip eden birisi olarak 15 yasinda iliski yasama ve hamilelik sorgulama durumlarini okuyunca yazmak istedim. kimse kimsenin namus bekcisi olmamali ama toplum bilincibe sahip insanlar ozellikle anne babalar 15 yasinda bir insanin bu yasta iliski yasamayabaslayarak evlenene jadar bir suru ibsanla iluski yasayup evkenmesi ni dogru bulmamali veya bunu savunmamali evlenmeden iliski yasatankarda savunmaya gecmemeli. sadece herseyden obce ilk kez esiyle burlikte olmanin verdugi mutlulugu evlenmeden obce baskalariyla defalarca birlujte olan kisiler bulamaz. ama bu malesef herjes ustefigibi tapnakra ozgur dusuncesivaltibda isteyen i stedigini yapar kastefilerek te bu toplum ileri seviyeye tasibamaz.

14. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz..Belirtilere dayanarak teşhis yapmak yanlış ve yanıltıcı olur..

15. Pıt pıt atan ikinci kalp

Pıt pıt atan ikinci kalp Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Adetimden iki gun sonra esimle iliskiye girdik ve iki gunde bir tekrarladk adetime 15 gun kala mide bulantilari kusma kag kasigimda batma ve sertlesme var suan adetime 6gun var ve hayla ayni sikayetlerim devam ediyo dun gece gogusumun uzerine uzandigimda aci hissettim sizce hamiş olma olasiligim nedirrr test yapmaya korkuyorum ya yoksa diye adetimin gecikmesini bekliyorum sizdende yorumlar alabilirmiyim meleklerimmm

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...

Sayfayı Paylaş