Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. ŞehitlerÖlmez

ŞehitlerÖlmez Forum Okuru

Iyi günler. Benim herhangi bir ilişkim yok. Tiroidid yani guatr hastasıyım. 3senedir tedavi görüyorum. Adetim hiç gecikmemişti. Bu ay 2hafta gecikti. Sadece çok hafif kasık ağrılarım var. Sorum şu ki 1ay önce kız erkek karışık kullanılan bir klozet tuvalete girmek zorunda kaldım ve daha önce böyle hamile kalındığını duymuştum. Bu mümkün mü

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.400
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , İhtiyaç halinde herkes umumi tuvalet kullanıyor böyle bir şey mümkün değil. Biraz mantıklı düşünün.

3. Melina95

Melina95 Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar ben 29 gunde bir adet oluyorum. En son 14 subatta adet olmustum ondan onceki ayda 16 ocakta olmustum. Ama son adetimde İstanbul'da degildim Bursaya gitmistim vecevre faktörleri nedeniyle tamamen adet olamadım cok az az oldu ve bitti. Son adetimden sonra 23subat zamanı sevgilimle beraberdim. İliskiye girmedik ama bi sekilde boşaldı. Şimdi benden koyu kahverengi akıntı geliyor kıvamlı şıp şıp damlıyor gunluk pedimin ust kısmını kaplamisti bi gunde, daha önce hic yasamamistim bunu hep adetimin sonunda gelirdi daha adetimede var 13-14 Mart gibi olacağım. Hamile kalmis olabilir miyim? Kesinlimle iliskiye girmedik ama bulasmis olabilir mi cok dusuk bi ihtimal beni bulmus mudur

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.400
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Rahim, hormonal ,stres gibi faktörler de lekelenmeye sebep olabilir. Lekelenmeniz süreklilik gösterirse hekime görünüp muayene olun + mensinizde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapın..

5. Nr1

Nr1 Forum Okuru

Bir ay kadar önce sevgilimle ayakta kıyafetsiz sürtünerek ilişkiye girdik cinsel birleşme olmadan ve boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalma riski nedir ayrıca üç dört gün sonrasında adet oldum bir hafta oldum adetimi kist var ondanda erken olabilir yada bu üstüne görme olabilir mi adetten bir hafta sonra üç kerede gebelik testi yaptım negatif çıktı ardından geçen ay olduğum adet tarihinden 4 gün önce tekrar oldum ama üstüne görme olmasından korkuyorum tekrar gebelik testi yaptırmayı düşünüyorum hamile kalma ihtimalim var mı

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.400
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür ilişkide hamile kalma söz konusu olmaz. Mensinizde gerçekleşmiş Hamile olmadığınıza kendinizi ikna etmeye bakın. Şüpheyi kafanız dan atamıyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünebilirsiniz.

7. Nr1

Nr1 Forum Okuru

Bir türlü kafamdan atamıyorum 1 ayı geçti sürekli bunu düşünüyorum doktora gitsem daha önceki kayıtlardan gittiğim belli olur diye gidemiyorum anneme söylesem diyorum ama korkuyorum daha evlenmemize çok var tepki göstereceğini biliyorum

8. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.400
    Ödül Puanları:
    113
    Kafanızdan atmazsaznız sürekli bu kuşkuyla yaşarsınız. Gebe olmadığınızı size belirttik.Madem hekime gitmeyi düşünmüyorsunuz , evde tekrar test yapın.

9. Nr1

Nr1 Forum Okuru

Zevk suyundan hamile kalanları duydukta daha çok süpheye düşüyorum üstüne gördü olabilir mi diye hamilelikte 3 ay boyunca normal adet gibi üstüne görenler varmış okb hastasıyım takıntı yapıyorum aklımdan atamıyorum buda daha kötü olmasına neden oluyor

10. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.400
    Ödül Puanları:
    113
    Zevk suyuyla hamile kalma olsalığı düşük bir ihtimaldir. + Kadınlar her zaman abartmayı sever. Hamilelik döneminde regl olunmaz.Dediğim evde test yapın gebe olmadığınızı görüceksiniz. Test sonucuna göre hala kafanızdan durumu atamazsanız endişe bozukluğunuz için psikoloğunuzla iletişime geçebilirsiniz.

11. Nr1

Nr1 Forum Okuru

Tamam yardımınız için çok teşekkürler.

12. İlknrdnz

İlknrdnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 10 aylık evliyim yumurtlama gününde esimle beraber olduk kasık ağrım bel ağrım var gögüslerim hafif sis dokununca acıyo biraz akıntm var az miktarda hafif sarımsı gaz sancım oluyo ader olucakmışım gibi hissediyorum yarın olmam lazım ama sunud belirtim adetim düzensizdir o yüzden adet oldugumda hiç adet belirtisi yasamam sizce gebe olabilir miyim dört gün önce test yaptm negatif çıktı erken yaptığım için

13. İlknrdnz

İlknrdnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 10 aylık evliyim yumurtlama gününde esimle beraber olduk kasık ağrım bel ağrım var gögüslerim hafif sis dokununca acıyo biraz akıntm var az miktarda hafif sarımsı gaz sancım oluyo ader olucakmışım gibi hissediyorum yarın olmam lazım ama sunud belirtim adetim düzensizdir o yüzden adet oldugumda hiç adet belirtisi yasamam sizce gebe olabilir miyim dört gün önce test yaptm negatif çıktı erken yaptığım için

14. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Merhaba öncelikle hamile olmanı diliyorum.Ama belitilere aldanma .Daha önce hiç bu durumu yaşamamış olabilirsin ama bizler robot değiliz her an herşey olabilir. Testi gecikme olmadan yaptıysanız olumsuz sonuç almanız normal. Belirtileriniz adet belirtisi olduğu gibi gebelik belirtiside olabilir.Yalnız gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasından itibaren başlıyor bunu da belirteyim.Adetinizde gecikme olursa test yapın .

15. İlknrdnz

İlknrdnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dediğim gibi belirti yasamadan adet olurum genelde adet olucak gibiyim olmuyorum ağrılarım var ve bizde 5 6 aydır korunmuyoruz ilk defa içimde gerçekten hamile olduğuma dair bir his var çok kuvvetli bi his bir kaç gün daha gecsin test yapıcam ama cok kötü gribim öksürüğüm çok fazla ilaç içemiyorum haftasonu oldugu için doktorada gidemedim acile gitsem test yapılıyor mu

Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...

Sayfayı Paylaş