Rica ederim umarım gebesinizdir. Fakat bayanların çoğunda gebelik dışında da bu tür yakınmalar olabiliyor

mide bulantısı kusma yada çok yoğun aş erme gibi hiçbir belirtiyi yaşamadım hatta sadece regl gecikmesi yaşadım oldukça rahat bir hamilelik geçirdim çevremde daha hamileliğin ilk haftalarında çok yoğun belirtilerini yaşayan arkadaşlarım oldu hatt aylarca hiçbirşey yemeyen yada yediğini çıkaranı bile biliyorum.

Merhabalar. Bugünle beraber toplam 15 gündür adet gecikmesi yaşıyorum. Adetlerim genellikle düzensizdir ama ilk kez bu kadar gecikme oldu. 3 yıllık evliyim. Bu gecikmenin hayırlı olacağını düşündüm ve kan testi yaptırdım sonuç pozitif.

Adet günüm yaklaştığında her zaman ki belirtileri hissettim. Göğüslerimde, karnımda, kasıklarımda ağrı oldu. 15 günlük gecikme süresinde hafif halsizlikler dışında gebeliğe dair pek belirti hissetmesem de bünyemde ufak tefek değişiklikler meydana geldiğini anladım. Yüzümün rengi sararmaya başladı. Ayağa kalktığımda gözlerimin önünde kararma ve baş dönmesi oluyor. Birkaç değişik durumdan başka henüz bir şey yaşamıyorum. Bakalım ilerleyen günlerde nelerle karşılaşacağım heyecan içerisinde bekliyorum. bebisim

Merhaba , gebeliğe dair belirtiler hissetmemen normal .Çünkü belirtiler tam olarak beşinci haftalarda başlıyor. Diğer saydıklarına belirti diyemeyiz. Adet dönemine yakın da halsizlik,baş ağrısı,karın ağrısı,gögüslerde hassasiyet vs olabiliyor. Gebeliğin hayırlı olsun canım .Darısı anne olmak isteyen tüm kadınlara olsun ;)

İyi aksamlar bugun adet olmam gerekiyodu ama olmadim benim bu ay akintim cok fazlaydi ve kasiklarim cok agri yapiyo 1 hafta önce bel agrimda vardi sizce gebemiyim

Geri