Merhaba ,

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak , yanlış ve yanıltıcı olur . Bu yüzden 3 gün sonra gebelik testi yapın.Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz.

Iyi de sanane sen misin milletin namus bekcisi

Öncelikle sen ve senin gibi medeniyet adı altında her türlü pisliğe bulaşıp sonra da bekçi aramaya çıkan varlık daha doğru dürüst arkadaşlık kurmayı bilmeyen cahil gençlerin kendilerine ve ailesine olan sorumluluğu yerine getirmeden bir heves uğruna kendi geleceğini karartması her duyarlı vatandaş gibi bizleri de üzüyor ve madem bahsettiğiniz medeniyet ise görüşlere saygı duymak zorundasın. Ama ben medeni değilim sadece kimse karışamaz diyorum diyorsan; Sen de kimseye karışamaz ve yorum yapamazsın. Bu gibi durumlar hassasiyet ve saygı isteyen konulardır. Yorum yapma yeteneğin ve saygı, uslup gibi ahlaki değerlerin olmadığını gördüğüm için yorum yapmamanı tavsiye ediyorum.

Ya Allah aşkına burda bırakın ahkam kesmeyi. Burda amacımız insanlara yardımcı olmak. Herkes birirbirinin fikirlerine saygı duysun.Birbirinizi yargılamaktan vazgeçin.

hassas gebelik testleri ne kadar doğru sonuç verir yardımcı olurmusunuz adetim bugün ilk günü olmayınca dayanamayıp yaptım negatif cıktı... ama belirtilerimin hepsi vardı bekleyiş içerisindeydim beklemelimiyim biraz daha bu arada adetim çok düzenlidir...

hassas gebelik testleri ne kadar doğru sonuç verir yardımcı olurmusunuz adetim bugün ilk günü olmayınca dayanamayıp yaptım negatif cıktı... ama belirtilerimin hepsi vardı bekleyiş içerisindeydim beklemelimiyim biraz daha bu arada adetim çok düzenlidir...
merhaba büşra hanım hassas gebelik testlerinde de diğer idrar gebelik testlerinde olduğu gibi adetin birkaç gün geçmesini beklemeniz iyi olurdu aslında. Çünkü bazen geç döllenme de olabildiği için beta hcg hormonunun hemen kana karıştığı gibi idrara da geçmesi söz konusu değil. Eğer gebelik belirtileri yaşıyorsanız bir iki gün sonra yine testi yenileyebilirsiniz. Sonucun negatif çıkması sizi üzmesin erken bakmışsınız bence belki de hamilelik var ama henüz idrara geçmediği için testte yanıltıcı olabilir. Umarım hamilesinizdir durumdan bizi de haberdar edin lütfen

merhaba büşra hanım hassas gebelik testlerinde de diğer idrar gebelik testlerinde olduğu gibi adetin birkaç gün geçmesini beklemeniz iyi olurdu aslında. Çünkü bazen geç döllenme de olabildiği için beta hcg hormonunun hemen kana karıştığı gibi idrara da geçmesi söz konusu değil. Eğer gebelik belirtileri yaşıyorsanız bir iki gün sonra yine testi yenileyebilirsiniz. Sonucun negatif çıkması sizi üzmesin erken bakmışsınız bence belki de hamilelik var ama henüz idrara geçmediği için testte yanıltıcı olabilir. Umarım hamilesinizdir durumdan bizi de haberdar edin lütfen

Merhaba geçen hasta kan testi yaptırdım sonucu. 0.100 dü bugün tekrar yaptırdım 2.70 çıktı küçükte olsa bi umut var dimi

gamze hanım hamile olmayan bir kadında beta hcg değeri 0-10 mlU/ml çıkar. Burada sizin sonuca göre hamilelik yok görünüyor. Bu testi ne zaman yaptırdınız adetiniz günü geçmiş miydi ? Bence içiniz rahat etmiyorsa testi tekrarlayın.

1. Ahlaksız olan sizi ilgilendirmeyen insanların özel hayatı değil sizin assalayici yorumlarınızdır bilgi verme amacıyla açılmış bir site ve siz igneleyici yorumlarınızla psikolojik baskı uygulayarak sorunlarına çözüm arayan insanların bilgi alma özgürlüğüne müdahale etmeniz. 2. Siz kadar Müslümanız sevabı günahı bilecek kadar akıllı , hata yapacak, Allahın bize verdiği aklı kullanamayacak kadar aptalız amma ve lakin sırat köprüsünde başkasının günahını sen sırtında tasimayacaksin. 3. Sevabı günahı zinayı bilecek kadar müslüman fakat bir hadisi bilmeyecek kadar cahil siniz ben bayan bilmiş değilim sadece paylaşmak istiyorum kendi doğrumu. Siz kulsunuz kul gibi davranın yardıma ihtiyacın var mı ac misin pek misin diye sorun Allahın diğer dunyada soracağı sualı sormak senin haddine degil.. ki atladiginiz nokta sadece yorum yapan bayan arkadaşlarımız evlilik dışı birliktelik yaşamıyor karım demegi kadin adına soru soran ERKEKLERİMİZ de var siz dediniz mi kadın kötüyse bile sen buna adamlik mi diyorsun.kadına sorma kocanın yüzüne bakabilecek misin diye erkeğe de sor bacın nasıl iyi mi diye !! Zina kadına gunah değil sadece. Kıyamet alamet de değil zina bencillesmekte bir seyi kınamak da . Bu igneleyici yorumları yapan hanımlar. Kınamayın Allah kinayanları bu dünyada kinadiklari seyi yasatmadan almazmis canını diyeceğim şu ki milleti boşver kendine bak devir kötü kolla gözünü...

teşekürler ya buradaki tüm yorumları okudum tam takip ettim ve sitenizden de bazı bilgilerden yararlandım şimdi 4 aylık hamişim teşekkür etmek için buraya girdim. Allah, isteyen herkese bebeğini bir an önce kucağına almayı nasip etsin.

Sizleri seviyorum iyiki varsınız.

Geri