kimse kimseye ahlak dersi vermesin her koyun kendi bacağından asılır . büyük konuşmayın. siz böyle bir hataya düşmeyebilirsiniz ama en yakınınız kardeşiniz kızınız aynı duruma düşebilir. bırakında insanlar hatada olsa dertelerini paylaşsın.

Bakalm ailen ögrenince de bole diyebilecekmisin bunlar mesemi genis insanlar namus nedir bilmez bolelwri allahtan korksalar yapmazlar zaten erkek arkadasinmi ne kada anlamsiz bir laf :) yazik guluyorum sadece

Sen namus bekçisi falanmısın ? Elbetteki olanları tasvip etmiyoruz ama insanlarıda yermiyoruz. Hakim gibi yargılamayı bırakın . Günah günah diyorsunuzda sizin yaptığınız nedir insanları kırararak kul hakkına girerek cennete girmeyi düşünmüyorsun heralde? gidin işinize gücünüze bakın ya insnlarla uğraşmayı bırakın . kendi namusunuzu koruyon kollayın neme lazım kişi kınadığını görmediği müddetçe mezara girmez.

Merhabalar farkettimde doğru düzgün kimse başlığa uygun yorumlar yazmamış neden. ?
Biri günahını anlatır biri namus bekçiliği yapar bir başkası hamilele olabilir miyim der. Başlık gayet açık aslında hamilelik belirtisi ilk hafta nasıl anlaşılır?
O değil bizim gibi anne olmayı bekleyen bayanlarada yazık lütfen duyarlı olalım

Meraba sevgilimle arkadan iliskiye girdik adetimin 3..gunuydu icime bosalirken ittim onu hemen peceteyle.sildik.hamile.kalirmiyim ? Cok.korkuyorum cevaplarini bekliyorum

Meraba sevgilimle arkadan iliskiye girdik adetimin 3..gunuydu icime bosalirken ittim onu hemen peceteyle.sildik.hamile.kalirmiyim ? Cok.korkuyorum cevaplarini bekliyorum

Selamlar Ayşe,

Diğer sorunuza da yazmıştı burayada yazıyorum. Hamile kalma rikiniz yok korkmayın hamile kalamazsınız. Arkadan yapılan ilişkilerde hamilelik riskiniz bulunmamaktadır

Merhaba adet günüm 8 gün gecikti fakat adet olmadığım halde adet sancısı görüyorum birkaç gündür mide bulantısı ve çoğu yemekten tiksinme oluyor gebelik testi yaptım negatif çıktı bilen biri yardımcı olabilir mi

Merhaba,

Evde yapılan gebelik testlerinden yani idrar kitlerin den yaptıysanız hatalı sonuç alabilirsiniz. Bu yüzden hcg testi yaptırmnaızı öneriyorum. Hcg tetsinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Ayrıca her mens gecikmesi de gebelik kaynaklı değildir. Test sonucuna göre mutlaka hekime görünün.

Merhaba arkadaşlar guruba yeni katıldım burda yazılanları okuyorum çok samimi bir ortam benimde adet günüm geçti ve burdaki yazılan belirtilerin hepsi var diye bilirim normalde subatın 8 adet günüm ama olmadı test yapmak istemiyorum biraz daha geçain çünkü hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum

slm adetimden 3 gün geçti test yaptım ikiside silik çıktı çok hafif lekelenmem oldu hamile olabilirmiyim?

Geri