Merhaba. Yeni kayıt oldum. Bir soru sormak istiyorum. Bu ay Yumurtlama döneminde gün aşırı esimle iliskiye girdik. son Adet tarihim 13 ündeydi yani bugün ama 3 gün önce gelebiliyordu 10unda gelmesi lazımdı hala adet olmadım.psikolojik olarak gecikiyor diye de korkuyorum ümitlenmek istemiyorum iki ay önce sebepsiz 8 gün gecikmisti. Ara ara kasik ağrılarım oldu. Ayın 7sinde adet olacakmışım gibi ağrılar vardi. Ama olmadım. Sağ kasigimda bacağıma vuran ağrı oluyor.akinti oluyor. Göğüslerimde bi değişiklik yok. Adete yakın şişerdi bu ay şişlik yok. Çok merak ediyorum hamile olabilir miyim acaba? İki gün önce ayın 11inde idrar testi yapmıştım negatif çıktı. Erken yapmış olabilir miyim acaba.?

Merhaba. Yeni kayıt oldum. Bir soru sormak istiyorum. Bu ay Yumurtlama döneminde gün aşırı esimle iliskiye girdik. son Adet tarihim 13 ündeydi yani bugün ama 3 gün önce gelebiliyordu 10unda gelmesi lazımdı hala adet olmadım.psikolojik olarak gecikiyor diye de korkuyorum ümitlenmek istemiyorum iki ay önce sebepsiz 8 gün gecikmisti. Ara ara kasik ağrılarım oldu. Ayın 7sinde adet olacakmışım gibi ağrılar vardi. Ama olmadım. Sağ kasigimda bacağıma vuran ağrı oluyor.akinti oluyor. Göğüslerimde bi değişiklik yok. Adete yakın şişerdi bu ay şişlik yok. Çok merak ediyorum hamile olabilir miyim acaba? İki gün önce ayın 11inde idrar testi yapmıştım negatif çıktı. Erken yapmış olabilir miyim acaba.?
Adetin en az 10gğn geçmesi lazımmıs sanırım ben öyle duymuştum gerçi benim geçen ay 6gğn geçti 6ncı gün yaptım pozitif çıktı döllenmeyle alakalı sanırım. Dilerseniz kan testi yaptırın orda çıkacaktır gebelik varsa

Biraz daha beklemem lazım o zaman :) İnşallah sabredebilirim :) önceden adet zamanı ne çabuk geliyor diyordum şimdi ne kadar uzun geliyor :)

Biraz daha beklemem lazım o zaman :) İnşallah sabredebilirim :) önceden adet zamanı ne çabuk geliyor diyordum şimdi ne kadar uzun geliyor :)
Dediğim gibi eğer isterseniz kan tahlilinde gebelik varsa çıkar diye düşünüyorum. İdrar tahsilini beklemek zor gelir biliyorum ,beklediğiniz için psikolojik olarak da gecikiyo olabilir. Bi an önce kan testiyle sonuç alırsanız sizin için daha iyi olur. Heyecanınızı çok iyi anlıyorum bende 4ay boyunca sizin gibiydim Allah isteyen herkese sağlıkla hayırlı bi şekilde nasip etsin inşallah

Merhaba, adet gecikmesi sadece gebelik kaynaklı olmuyor. Stres, tıbbi koşullar gecikmeye neden olabilir. Bu gün hcg testi yapın net sonucu alırsınız.

merhaba kızlar bugunle birlikte üç günlük adet gecıkmem var uc gundur olacakmısım gbı oluyor ama olamıyorum idrar testi yaptım negatıf cıktı kan testi yaptırsam mı sizce..

İdrar testi bazen geç cevap verebilir ama kan testinden daha erken gebelik olup olmadığını kesin bir şekil de öğrenebilirsiniz. adet gecikmesinin nedeni altında gebelik harici başka problemlerde olabilir mevsim geçişleri, stres, psikolojik etkenler kullanılan ilaçlar vs. Ama gebelikle ilgili şüpheleriniz varsa ve daha fazla beklemeden sonucu öğrenmek istiyorsanız bir an önce kan testi yaptırabilirsiniz

Merhaba dila hanım . Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine değil. Gecikmeniz stres , kullanılan ilaçlar yada tıbbi koşullardan kaynaklanabilir. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise tekrar test yapın ve sonuca göre hekime görünün. Sağlıklı günler diliyorum..

Geri