Merhaba,birşey sormak istiyorum.normalde regli dönüsü 28-35 gün arası olası gerekiyor.Eğer regli başladığı günden hesaplanıyorsa benimki 43-44gün e denk geliyor.Ama regi bittikten sonra hesaplanırsa 34-35 güne denk geliyo.sormak istediğim bende regli düzensizliğim var mı yok mu ?merakımı giderirseniz sevinirim.

Merhaba, Regl günü hesaplama reglin başlama gününden diğer reglin başlamasına kadar geçirilen sürecin hesaplanmasıdır. Lekelenmenin başladığı ilk gün reglinizin birinci günüdür. Son 3 regl tarihinizi yazarsanız sorunuzla ilgili daha detaylı bilgi verebilirim.

Tekrar merhaba , adet döngünüzde düzensizlik söz konusu bu yüzden hesaplama yapamıyoruz. En kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünün.. Sağlıklı günler diliyorum.

Merhaba bende hamilelik düşünüyorum ve bu yönde çalışmalara başladık. Aylık takvimle olası yumurtlama günümde öncesinde 2 şer gün arayla birlikte olduk. Bu ay kendimi hamileliğe aşırı şartlandım. Ve kendimi hamile gibi hissediyorum. Adet tarihim 3 gün geçmedikçe test yapmayı düşünmüyorum. Erken hamilelik belirtisi olarak mide bulantısı normalmidir. Hamilelik akıntım yok. Yumurtlamadan sonra akıntım kesildi. Başka bir belirtide yok ama kendimi hamile gibi hissediyorum bu arada 35 yaşındayım. Doktor herşeyin normal olduğunu belirtti ama yaş itibariyle herşey normal olsa bile acaba hamile kalma şansım varmı?

Merhaba, kendinizi hamileliğe şartlarsanız psikolojik olarak kendinizi gebe hissedebilirsiniz. + Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. +Sizin yönelttiğiniz benzer sorulara yanıtımız şudur. Beklenen döngünüzde gecikme olursa en az 3 günlük test yapın.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. + Üreme ile ilgili çift olarak herhangi bir probleminiz yoksa elbetteki gebe kalabilirsiniz..

supheli iliskimin ustunden 3ay gecti 3kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2ay midem bulandi belim agridi asiri uykum vardi gecti 1aydir mide yanmam carpintim vardi gecti 3aydir istahsizim arada basim ve rahmim agriyor bu aralar ayagim usuyor ve kasiniyor karnimda uyusma var sanki bebek kipirdiyor gogusumde kirmizi ben kalcamda boynumda ayagimda kahverengi ben cikti hamilemiyim

Yazının tamamı: EDIT BY BEYZA

Moderatör tarafında düzenlendi:
supheli iliskimin ustunden 3ay gecti 3kere adet oldum ustune gorme degil normal adet 3kerede eczaneden hamilelik testi alip yaptim negatif cikti icime bosalma olmadi zevk suyu kacmis olabilir 2ay midem bulandi belim agridi asiri uykum vardi gecti 1aydir mide yanmam carpintim vardi gecti 3aydir istahsizim arada basim ve rahmim agriyor bu aralar ayagim usuyor ve kasiniyor karnimda uyusma var sanki bebek kipirdiyor gogusumde kirmizi ben kalcamda boynumda ayagimda kahverengi ben cikti hamilemiyim

Yazının tamamı: EDIT BY BEYZA

Başka siteye ait reklam linki vermeyin. Aksi durumda banlanırsınız...soru tekrarı yapmayın daha önce farklı bir başlık altın da sorunuz yanıtlandı.

Merhaba ben 4 aylık evliyim eşimle çocuk istiyoruz adetim e daha iki hafta var yalnız ben kendimi hamile gibi hissediyorum ayaklarım buz kesiyor şancim var başım donuyo ara sıra kramplar şu içerken farklı tay aldım iki defa hatta eskimiş olduğunu düşündüm suyun baş ağrısı akıntı fazla uyuma ve halsizlik yaşıyorum son regl im 3 gun erken geldi ve normalde 5 gün süren regl im 3 günde bitti ilk pembe leke şekli sonra ader kanaması gibiydi sizce hamile miyim. İçimde bi his var geçen ay hamile kalmışım gibi adetim e 2 hatta var

Merhaba, bu kadar erken gebelik belirtisi hissetmeniz imkansız. Belirtiler gebeliğin 4-5 . haftası başlıyor. Mensin 2-3 gün sürmesi de normal. Başka tıbbi bir neden den yada psikolojik olarak belirtileri yaşayabilirsiniz. Beklenen döngünüz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yapın.

Geri