Hamilelik Belirtileri İlk Hafta Nasıl Anlaşılır

• Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İhtimal tabiki çok yüksek değil ama yine de ihtimal var ve biz bunu size aktarmak zorundayız. Çok fazla tehlikeli bir durum olmasa da yüzde bir de olsa hamile kalma ihtimaliniz var umarım adet olursunuz.

Z

zelalcig

Forum Okuru
Kızlar selamlar herkese ben beta hcg testi aptırdım hastaneden şimdi geliyorum resim atamıyorum ama <11.4 yazıyor acaba hamilelik var mı doktor yok hafta sonu diye

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar hoş geldiniz evet ilk verilere göre hamilelik var diyebiliriz hayırlı olsun. :)

Z

zelalcig

Forum Okuru
Aa gerçekten mi peki kesin mi acaba yanılma payı var mı bunun daha çok mu yeni kaç haftalık bilebiliyoz mu ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayır hayatım beta hcg testlerinin sonucu yüzde yüzdür hamileliğinizin ama çok çok çok başındasınız net olarak şu kadar haftalık denilemeyecek kadar az diyebiliriz. Muhtemelen testi bi kaç defa daha yaparak gidişatı görmeniz gerekiyor. 2 gün sonra yaptırın testin oranının iki katına yükselmesi gerekiyor yani 20 ve üstü çıkmalı sağlıklı ise doktorunuz sizi yönlendirecektir.

Z

zelalcig

Forum Okuru
Aaaaa çok sevindim gerçekten teşekkür ediyorum umarım bir sıkıntı olmamıştır daha yeni evliyim ya ben :)

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
hayırlı olsun bitanem :) Aramıza hoş geldin. Ama işte biraz dikkat et ağır şeylerin altına girme temizlik bile yapma bakim daha çok yeni haftalık felan ancak öyle görünüyor. Bizi haberdar edersin.

Sevgiler.

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
123K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Cevaplar
21