İhtimal tabiki çok yüksek değil ama yine de ihtimal var ve biz bunu size aktarmak zorundayız. Çok fazla tehlikeli bir durum olmasa da yüzde bir de olsa hamile kalma ihtimaliniz var umarım adet olursunuz.

Kızlar selamlar herkese ben beta hcg testi aptırdım hastaneden şimdi geliyorum resim atamıyorum ama <11.4 yazıyor acaba hamilelik var mı doktor yok hafta sonu diye

Selamlar hoş geldiniz evet ilk verilere göre hamilelik var diyebiliriz hayırlı olsun. :)

Aa gerçekten mi peki kesin mi acaba yanılma payı var mı bunun daha çok mu yeni kaç haftalık bilebiliyoz mu ?

Hayır hayatım beta hcg testlerinin sonucu yüzde yüzdür hamileliğinizin ama çok çok çok başındasınız net olarak şu kadar haftalık denilemeyecek kadar az diyebiliriz. Muhtemelen testi bi kaç defa daha yaparak gidişatı görmeniz gerekiyor. 2 gün sonra yaptırın testin oranının iki katına yükselmesi gerekiyor yani 20 ve üstü çıkmalı sağlıklı ise doktorunuz sizi yönlendirecektir.

Aaaaa çok sevindim gerçekten teşekkür ediyorum umarım bir sıkıntı olmamıştır daha yeni evliyim ya ben :)

hayırlı olsun bitanem :) Aramıza hoş geldin. Ama işte biraz dikkat et ağır şeylerin altına girme temizlik bile yapma bakim daha çok yeni haftalık felan ancak öyle görünüyor. Bizi haberdar edersin.

Sevgiler.

Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım net iki çizgi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor

Merhaba. Adetime bir gün kala test yaptım ikinci silik çizgi çıktı. Ertesi gün yani adet günümde kan testi yaptırmaya gittim 4.29 çıktı.dayanamadım evde bir test daha yaptım net iki çizgi çıktı. 3 gün geçiktiğimde tekrar kan testi yaptırdım 4.79 çıktı. Yani negatif. Ümitlenmiştim. Üzüldüm testim de bayağı belli. Böyle birşey başına gelen var mı lütfen yorumlar mısınız?bu arada testler erken gebelik testi. Hatalı olabilir mi acaba productor
Merhabalar
İdrar testlerinde yanılma payı olabiliyor maalesef. Ama iki kere yanlış testi almanız da tuhaf. Doktorunuz da kan testinden sonra negatif dedi değil mi tekrarlayin dicem ama negatif olsa çıkardı adetiniz de 3 gün geçmiş.

Geri