Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Çıkmaz. Beklenen adetiniz de en az 3 günlük gecikme olursa o zaman test yapın. Erken yapılan testler hatalı sonuç almanıza neden olur..
 
A

Aiser0se

Forum Okuru
Merhaba 3gün önce adetim bitti be biter bitmez ilişkiye girdik sonraki günde Ve dünden beri çok başım dönüyor. Çok halsizim bayılcakmış gibi hissediyorum idrarım koyu Midem bulanıyor ama istfra edemiyorum tokken bulanıyor açkende. Sizce hamile kalmış olabilirmiyim ?
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Daha neler 3 günde hamile kalıp belirti yaşadıysan tıp tarihe dünyanın en hızlı hamile kalan kadını diye geçersin .Yok öyle bir şey arkadaşım hamile falan değilsin. Ne zamanki adetin gecikti 3-5 gün gebelik testi yapar hamile olup olmadığını öğrenirsin.
 
E

Ebru123spe

Forum Okuru
İlişkiden 4 gün geçti ve adet olmam gerekiyordu hala olmadım ve sprailim var ve kayma falan yok su an bugün baktırdım cuma gününden bu güne hamile olma şansım varmı kafam karıştı kahve rengi şeyler geliyor kasık ağrısı falan lütfen yardim edin
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu kadar çabuk gebelik oluşmaz. Gecikmeniz gebelik kaynaklı değil , muhtemelen başka bir problemden dir. Bir kaç gün için de mensiniz başlamaz ise hekime görünüp muayene olun.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bu kadar çabuk gebelik belirtisi olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5-6. haftası başlar. Mensiniz de gecikme olursa test yapın..
 
M

mlkjhg

Forum Okuru
slm geçen hafta ilişkiye girdim adetime henüz 14 gün var ama aşırı derecede migrenim var ve başım dönüyor ağzımda acı hamilelik olasılığı varmı?
 
Üst