Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

mrb kızlarR..ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLEYKEN ÜSTÜNE GÖRENLERE DANISMAK İSTİYORUM.1.5 YIllık evliyim 1 yıldır bebk istioruz yapılan arastrmlarda eşimde sperm azlıgı cıktı.dok norml yollarda olabilir dedi ama kesn konusmadı klomene basladı eşim eger hamilelk olusmazsa 2 ay sonra aşılamaya gidicez..ilk ayımız bitti klomen kullanmda..sormak istedigim cok düzenli adet görürüm.bu ay 4 gün önce oldum ve bi 5 6 saat kahverengi lekeler geldi (akıntı deil)daha sonra adet gördüm ve normalde ilk günümde az gelr 2 günüm yoğun olur..kahverengi akıntıdan sonra normalinden cok fazla kan geldii 2.günümde ise az 3 ve 4 kahverengi akıntı ve lekelerr..normal reglimn basında kesnlkle lekelenme olmazdı ve sadece 4 günümn bitimine yakın kahve rengi akıntı gelirdii..biRİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİİ..ADET GÖRMEDEN Bİ KAC GÜN ÖNCE KARNIM ŞİİSERDİİ VE GÖRDÜKTEN SONRA İNERDİİ..AMA SUAN HALA KARNIM ŞİŞ...ÜSTÜNE GÖRME OLABİLİRMİİ???TEST ALMK istemiyorum herdefasında hayal kırıklığıı oluyoo dok gtmk istemiyorum artıkk..siz danısmak istedimm..BİLGİSİ OLAN LTFEN BANA YARDIM ETSİNNN....

Slm, üstüne görme bende yaşadım, herşeyi normal olması gereken gibi idi ama her zamankinden sadece bir gün kısa sürdü ve sonra hamiş olduğumu öğrendim, ama 15 gün kadar sonrasında düşük yaptım..

mrb kızlarR..ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLEYKEN ÜSTÜNE GÖRENLERE DANISMAK İSTİYORUM.1.5 YIllık evliyim 1 yıldır bebk istioruz yapılan arastrmlarda eşimde sperm azlıgı cıktı.dok norml yollarda olabilir dedi ama kesn konusmadı klomene basladı eşim eger hamilelk olusmazsa 2 ay sonra aşılamaya gidicez..ilk ayımız bitti klomen kullanmda..sormak istedigim cok düzenli adet görürüm.bu ay 4 gün önce oldum ve bi 5 6 saat kahverengi lekeler geldi (akıntı deil)daha sonra adet gördüm ve normalde ilk günümde az gelr 2 günüm yoğun olur..kahverengi akıntıdan sonra normalinden cok fazla kan geldii 2.günümde ise az 3 ve 4 kahverengi akıntı ve lekelerr..normal reglimn basında kesnlkle lekelenme olmazdı ve sadece 4 günümn bitimine yakın kahve rengi akıntı gelirdii..biRİ BANA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİİ..ADET GÖRMEDEN Bİ KAC GÜN ÖNCE KARNIM ŞİİSERDİİ VE GÖRDÜKTEN SONRA İNERDİİ..AMA SUAN HALA KARNIM ŞİŞ...ÜSTÜNE GÖRME OLABİLİRMİİ???TEST ALMK istemiyorum herdefasında hayal kırıklığıı oluyoo dok gtmk istemiyorum artıkk..siz danısmak istedimm..BİLGİSİ OLAN LTFEN BANA YARDIM ETSİNNN....
klomen kullanıldığında adetin dengesi çok değişiyor.aynı şeyleri bende yaşadım.bıraktıktan sonra düzene giriyor.ama kafamda şüpha kalmasın diyorsan 1 test yap.ne olur ne olmaz.inşallah hamilesindir.

slm bayanlar aranıza yeni katılıyorum sizlerle paylaşmak istediğim bi konu var benm normal adet günüm 5 gün sürüyo ama geçen ay sadece 2 gün sürdü ardından ilişki sonrası lekelenme oldu ayrıca iştahim çoookkk açılmış ve midemde yanma akşamları mide bulantım var sizce hamile olabilirmiyim eylülün 21 ydi adet günüm

ya rakadaşlar slmmı bile almadınız.heb bakıyom aynı yazılar sıkıldım vala ya.nereye ne yazacağımı şaşırdım.soruma da hiç bi cvb elmedi(((((((((

yerlesme kanamasi

slm hanimlar ben gecen ayin 29da adet oldum.Adetimin baslangic tarinden itibaren adetimin 17.günü hafif bir lekenme oldu acaba yerlesme kanamasi olabilirmi?ve bugün ayin 31i adetim iki gün gecikti acaba hamileyim cok heyecanliyim.Daha bebisim yok,ve 4tane düsük yaptim sebebi buluinamadi simdi cok korkuyorum ya hamileysem ve yine bebegimi kaybedersem diye benim icin dua edin ne olur haca gidecekler arfatta bana dua edin ne olur herkeze allah birertane bebis tattirsin Aminnnn Ama soruma cevapp

bebiş istiyorum

hadi bakalım hanımlar hayırlı haberlerinizi bekliyoruz
benim bu ay adetim bir hafta geti vedaha sonra çok az olodu ve az önce kahverngiydi daha sonra açık kırmızı oldu test yaptım negatif çıktı hamiş olabilirmiyim geçen ayda aynı olmuştu karnımın altındada hafif şişlik var çok istiyorum ne olur yardımcı olun

slm kızlar daha öncede yazmıştım adetim gecikti diye ve tam 12 falan..5inde geldi kırmızılar ve 2 gün normal şekilde oldu ama çok fazla ağrım oldu ve 3günden sonra çok az oldu bugün tamamen kesildi ve bel ağrısı baş dönmesi hala var:( sizce ne yapmalıyım ben

.

slm kızlar daha öncede yazmıştım adetim gecikti diye ve tam 12 falan..5inde geldi kırmızılar ve 2 gün normal şekilde oldu ama çok fazla ağrım oldu ve 3günden sonra çok az oldu bugün tamamen kesildi ve bel ağrısı baş dönmesi hala var:( sizce ne yapmalıyım ben

Ben bişey sormak istiyorum. Adetim sürekli gecikiyor kansızlıktan dolayı. bu ayda öyle oldu gecikti.Ama sonunda oldum ve 7 gün sürdü her zamanki gibiydi. renginde bi değişiklik yoktu. bu şekilde üstüne görme olurmu peki ?

selam kızlar,
3 aydır korunmuyoruz.21ağustos,20eylül,20ekim adetlerim.yani 30 günde bir.bu ay 19unda olmam gereken adetim 16sında akşam üstü geldi yani 27. gün.yurtdışından geliyodum,uçakta önce 2-3 damla geldi,sonra biraz biraz arttı.ama geçen ayki kdr çok diil.eve gelince test yapmıştım negatifti.hava değişiminden olabilirmi?olmadan önceki 1 hafta kasıklarımda batmalar vardı,eşim garip olduğumu,tepkilerimin aşırı olduğunu söylüyor ama bana göre normal(!)gerçi hemen ağlamaklı oluyorum aniden
16sında karnım çok ağrıdı,eskidende aşırı ağrılı reglilerim olur hastanelik olurdum,o yüzden doktor doğum kontrol hapı vermişti.bayadır bu kadar ağrımamıştı.zaman zaman başım ağrıyor.
uff hadi gelsin artık bebişim:uhu:
kendimi hamile gibi hissediyorum.üstüne görme dedikleri şey nasıl birşey böyle bişey yaşayan oldumu lütfen cevap verin:(

Geri