Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Yaseminc: Evet haklisin bu gidisle kan testi yaptiracagim ama yurtdisinda yasadigim icin burda kan testini zor yaparlar daha cok test yapiyorlar. Iki hafta once ve gecen hafta test yaptim ve evet sabah yapmadim ogle-aksam gibi yapmistim. Tesekkurler tavsiyen icin :)

cok teşekkürler herkese :) allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin. inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi alırız..:) bende pazartesi doktora gideceğim tahliller için inşallah sıkıntı yoktur. ara ara sancı giriyo heralde normaldir.. büyüyo ya.. birde elma çekirdeği kadar diyorkar verdiği acıya bak keratanın :)

cok teşekkürler herkese :) allahım olmayan ve isteyen herkese nasip etsin. inşallah sizlerinde güzel haberlerinizi alırız..:) bende pazartesi doktora gideceğim tahliller için inşallah sıkıntı yoktur. ara ara sancı giriyo heralde normaldir.. büyüyo ya.. birde elma çekirdeği kadar diyorkar verdiği acıya bak keratanın :)

eeee olacak o kadar yasemincim katlancan artik o kadarina bol bol yat dinlen.. :) ilk 3 ay onemli..

kızlar merhaba.benim doğal yolla hamile kalma şansım çok az .bu ay ilginç şeyler oldu.en son 13 ağustosta hamile kaldım 30-31 günde bir adet görüyorum.bu gün yani 21.günüm ve kahver rengi akıntı geldi biraz ve 2 gün önce göğsümde biraz ağrı ve kasığımda batma vardı.acaba diyorum hamile olabilir miyim?biraz yorumlarsanız çok mutlu olurum.​

güneşveay , yasemc tebrik edderim yazdıklarınızı okurken duygulandım heyecanınızı inanın hissettim allah isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.dua edin bizlere de lütfen

kızlar merhaba.benim doğal yolla hamile kalma şansım çok az .bu ay ilginç şeyler oldu.en son 13 ağustosta hamile kaldım 30-31 günde bir adet görüyorum.bu gün yani 21.günüm ve kahver rengi akıntı geldi biraz ve 2 gün önce göğsümde biraz ağrı ve kasığımda batma vardı.acaba diyorum hamile olabilir miyim?biraz yorumlarsanız çok mutlu olurum.​

pardon yalnış yazmışım yada allah mı söyletti:)
kızlar merhaba.benim doğal yolla hamile kalma şansım çok az .bu ay ilginç şeyler oldu.en son 13 ağustosta ADET OLDUM 30-31 günde bir adet görüyorum.bu gün yani 21.günüm ve kahver rengi akıntı geldi biraz ve 2 gün önce göğsümde biraz ağrı ve kasığımda batma vardı.acaba diyorum hamile olabilir miyim?biraz yorumlarsanız çok mutlu olurum.​

Geri