Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba hocam

3 ay once adetin son gunu nişanlım la surtunerek birliktelik yaşadım icine girme olmadı lakin biraz ıslaklık ( sperm olarak ) hissettim ve zevk suyundan korktugum icin iki gun sonra ella kullandim. Adetim normal gününde oldu ama öncesinde kahverengi akintim geldi sonra adetim tam oldu boyle 3 kez adet oldum son adetimden dun temuzlendim derken biraz pihti we sonra pembemsi akintim oldu sebebi nedir. Bazi yerlerde adet olunsada hamile kaliniyo die yaziyo. 3 ay düzenli olarak adet oldum. Çabuk Cevap verirseniz sevinirim.

Bazı yerlerde adet olunsada hamile kalınıyor yazsada böyle bir şüphede test yapmak zor olmasa gerek. 3 Defa adet olmuşsunuz hamile değilsiniz. Ayrıca bu zevk suyuyla hamile kalma oranı çok düşük ihtimal ve sürtünmeli ilişkiylede hamile kalınmaz . Sen çok kafaya takmışsın bence bir test yapta için rahat etsin .

Ya 3 defa test yaptım. 2 defa negatif çıktı 1 defa da çoook silik çıktı. Hamilelik varmı acaba.

Ya 3 defa test yaptım. 2 defa negatif çıktı 1 defa da çoook silik çıktı. Hamilelik varmı acaba.

Selamlar, Eğer testi doğru yaptı iseniz ikinci çizgi gebelik anlamını taşır fakat şuna dikkat etmelisiniz. Testi yaptığınız ilk 5 dakika sonrasında eğer ikinci çizgiyi silik te olsa görürseniz hamilelik var demektir 5 dakikadan sonraki sonuçlar dikkate alınmaz bilginiz olsun.

Merhaba , gebelik testi yapmadan önce kullanım bilgilerini okuyun. Testin bekleme süresi yazar.Bazı testler 5bazıları 10 dakikada sonuç verir. Ayrıca plano testler hatalı sonuç verebiliyor. Emin olmak adına HCG testi yaptırmanızı , öneriyorum.

Slm kızlar.benim regl günüme bir hafta var.alt karın bölgesinde garip bir ağrı sağ kasığımda da batma nasıl desem içeriden ateş basar gibi kasılma var.oturup kalkarken içimden biyerler acıyor.göğüslerim çok şiş patlayacak sanki.bebek çooook istiyoruz.bunlar belirti olabilir mi acaba.2.5 yıllık evliyim hiç korunmadık.hiç bir sebep yok diyor dr.lar.2 ay hapla yumurta takibi yapıldı tutmadı.aşılama ardından tüp bebek derken hep hüsran oldu :cry:eşimle çok üzülüyoruz.bu ay kendimde bu kadar erken belirtiler olunca acaba diyorum.hani regl belirtisiylede aynı aslında.bilgisi olan cevaplarsa çok mutlu olurum.allah tüm isteyen anne adaylarına sağlıklı ve hayırlı bir doğum ve evlat nasip etsin.

Merhaba , bunlar belirti değil. Adet dönemi öncesi görülen durumlar. Belirti dediğimiz ,adette gecikme akabinde gerçekleşen baş dönmesi,kusma, gögüslerde olan değişimler vs. + gebelik belirtileri bu kadar erken başlamaz. Gögüslerdeki şişme sadece gebelikten dolayı olmaz .Bu yanlış bilgiyi düzeltmek istiyorum. Gögüslerde aşırı şişme dolgunluk ; fazla ,cola,çay,kahve, hazır meyve suları tüketmekten dolayı olur. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız. Dileyen herkesin anne olması temennisi ile, sağlıklı günler diliyorum.

Selamlar kızlar ben test yaptım eşim bu bebeği gerçekten çok istiyor ama bebek var mı onu da bilemiyorum. Şimdi öncelikle test yaptım bi eczaneden alarak ve ikinci çizgi dediğiniz gibi 4 dakikada belirli belirsiz silik çıktı daha sonra bir test daha aldım bmi tane daha derken tam 4 testte de aynısı çıktı.

Ondan habersiz hastaneye gittim ve bhcg testi yaptırdım hep hüsrana uğruyordum testin sonucunda şu çıktı bu ne demek ?

Bhcg değeri 23.44

Buna göre hamileliğim var mı bana yardımcı olur musunuz müjdeyi verem mi :)

Değerli misafirimiz çok güzel anlatmışsınız evet bu sonuca göre hamilesiniz müjdeyi verebilirsiniz. Fakat olumsuz bir kaç birşey olabilir ne dbileyim dış gebelik v de bu sonucu size çıkartacaktır. Onun için lütfen durumunuzu hemen bir doktor ile görüşerek kontrol ettirin kendinizi. Muhtemelen birşey çıkmayacaktır hamilesiniz :)

Mrb adetim biteli 1 haftayı geçti bende sağ kasıkta ağrı belimde ağrı meme ucu kaşınıyor bazen miğde bulantısı oluyor sizce hamile olabilirmiyim adetim yeni geçtiği için kararsız kaldım?

Geri