Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba ben aranıza yeni katıldım benim son edet 15 Eylül 16 gün günüm geçti 10 günlük gecikmede 24 ekimde kanda hcg 2 çıktı dr gebelik yok dedi 1 hafta bekleyelim dedi belirtilerim hepsi var dün 28 ekimde acilde hcg yaptırdım sonuç 6.43 çıktı hamilemiyim acaba bu değer yükselirmi 3 yaşında bir kızım var tekrar çocuk istiyorum sizce geç döllenme olabilirmi ☺️☺️

Merhaba, Hcg tetkitinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul görüyor. Sizin değeriniz şüpheli . Hekiminiz gerekli bilgilendirmeyi yapmış. 1 hafta sonra testi tekrarlayın , durumunuz hakkın da net bilgiyi alırsınız..

Bana cevap yok muu :)

Selamlar,

Verdiğiniz bilgilere göre septomlar gebelik bulgusu taşısada bu kadar erken dönemde gebelik belirtisi olmaz.. Ayrıca belirtilere yönelik gebelik teşhisi yapmakta doğru değil. Septomlar başka bir tıbbi koşuldan kaynaklanabilir. Bundan mütevellit döneminizde gecikme olursa en az 3-4 gün gebelik testi yapın. Ancak test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

merhaba,yumurtlama donemlerinde esimle iliskiye girdik 3 4 gun once kasiklarimda agri ve inanilmaz derecede bas agrilarim var son bikac gundur ise sanki adet olucakmisim gbi sancilarim var gün icerisinde bulantilarim var.. Sormak istedigim hamilelik ilk haftalarda kendini bu sekillerde belli edermi ve ne zaman test yapmaliyim illa adet gecikmesini beklemelimiyim?

merhaba,yumurtlama donemlerinde esimle iliskiye girdik 3 4 gun once kasiklarimda agri ve inanilmaz derecede bas agrilarim var son bikac gundur ise sanki adet olucakmisim gbi sancilarim var gün icerisinde bulantilarim var.. Sormak istedigim hamilelik ilk haftalarda kendini bu sekillerde belli edermi ve ne zaman test yapmaliyim illa adet gecikmesini beklemelimiyim?
Al işte benimle aynı belirtiler ve benim sorduğum soru :)

Geri